stamboomgids

Familienamen » C

Websites 251 - 260 van 325:

Stamboom Courbois (Belgiƫ) - www.genealogieonline.nl/stamboom-courbois-belgie

Een publicatie door J. Courbois met gegevens over oa. de families Courbois, Melin, Delleuze, Uyttebroeck, Verdonck, Paquot, Loviny, Pirard, Rihon en Francart.


Screenshot van website

Stamboom Couvreur & Smit - www.tom-couvreur-stamboom.nl

Couvreur, Deleij,Smit/Taheij,Proost,Van den Heuvel enz....


Screenshot van website

Stamboom Cox - www.genealogieonline.nl/stamboom-cox

Een publicatie door Bouts Benoit met gegevens over oa. de families Cox, Martens, Lavalee, Gillissen, Christians, Bettonville, Raemakers, Caessens en Caessens.


Screenshot van website

Stamboom Cox-Coppieters - www.genealogieonline.nl/stamboom-cox-coppieters

Een publicatie door Frans Cox met gegevens over oa. de families Neefs, Stappaerts, Peeters, Nuyts, Eggers, Jacobs, De Greef, Cox, Ooms en De Backer.


Screenshot van website

Stamboom Craens - www.genealogieonline.nl/stamboom-craens

Een genealogische publicatie door Alexander Craens met gegevens over onder andere de families Craens, Wallace, Suy, Mowbray, Schepers, Troch, Dougherty, Bischops en Noyes.


Screenshot van website

Stamboom Cramer en van Bosse - www.genealogieonline.nl/stamboom-cramer-van-bosse

Een publicatie door Hans Pols met gegevens over oa. de families Bosse, Beer, Begemann, Van Bosse, Remmert, Cramer, Ketjen, Kanter, Persijn en Roo.


Screenshot van website

Stamboom Crapts - www.genealogieonline.nl/stamboom_crapts

Stamboom van de familie Crapts is samengesteld door J. Crapts.


Screenshot van website

Stamboom Crassee - www.genealogieonline.nl/stamboom-crassee

Een publicatie door Diethe Crassee met gegevens over oa. de families Reurink, Vosman, Crassee, Groothornte, Beltman, Ten Elshof, Koelewijn, Baumann, Jacobs en Mengerink.


Screenshot van website

Stamboom Creemers - Thiessen - www.genealogieonline.nl/stamboom-creemers-thiessen

Een genealogische publicatie door Wim Creemers met gegevens over onder andere de families Van der Kallen, Verheijen, Creemers, Cremers, Thiessen, Kirkels, Horijon, Pubben en Sijbers.


Screenshot van website

Stamboom Cremers - www.genealogieonline.nl/stamboom-cremers

Een publicatie door Robert-Jan Wes met gegevens over oa. de families Cremers, Diederen, Kisters, Cruts, Schetjens, Schuitgens, Daelemans, Mulkens, Lemmens.


Screenshot van website



Genealogie nieuws