stamboomgids

Familienamen » D

Websites 551 - 560 van 664:

Stamboom Jacobus Petrus van Dorp en Paula Frederike Sommerfelt - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-dorp-sommerfeltNieuw!

Een genealogische publicatie door Hedwich de Vries met gegevens over onder andere de families Van Dorp, Leloux, De Leede, Woens, Butgenbach, Van Zijl, Schouwenaars, Schouwenaars Leloux en Van der Hoeven.


Screenshot van website

Stamboom Jan Ariensz. Decker (Nieuw Beijerland ca 1600). - www.genealogieonline.nl/stamboom-jan-ariensz-decker

Een genealogische publicatie door T. J. Roos met gegevens over onder andere de families Dekker, Van Gelderen, Van Etten, Levering, Bezemer, Hordijk, Verzijl, Jabaaij en Kooij.


Screenshot van website

Stamboom Johannes van Dijk - www.genealogieonline.nl/stamboom-johannes-van-dijk

Een genealogische publicatie door Johannes Cornelis Van Dijk met gegevens over onder andere de families Van Dijk, Van de Graaf, Van Helsloten, Soesbergen, De Leur, Van der Haar, Botha, Van Teeffelen en Cerfontein.


Screenshot van website

Stamboom Joop Dales - www.genealogieonline.nl/stamboom-joop-dales

Een publicatie door Joop Dales met gegevens over oa. de families Krabbe, Collet, Jansen, Dales, Van Delden, Lensink, Navis, Hilferink en Hilferink.


Screenshot van website

Stamboom Leendert Janszn Diepenhorst - www.genealogieonline.nl/stamboom-leendert-janse-diepenhorst

Een publicatie door F. van den Idsert met gegevens over oa. de families Diepenhorst, Van Kesteren, Vuurens, Van Gelderen, Visser, Van der Kwast, De Jong, De Jongh, De With en Van Kekem.


Screenshot van website

Stamboom Molenkamp en Duijf - www.genealogieonline.nl/stamboom-molenkamp-en-duijf

Een genealogische publicatie door Martien Jonker met gegevens over onder andere de families Duijf, Molenkamp, De Hont, Daalmeyer, Hamerslag, Brouwer, Hamaker en Hoppenbrouwer.


Screenshot van website

Stamboom Niels Dam - www.genealogieonline.nl/stamboom-niels-dam

Een publicatie door Niels Dam met gegevens over oa. de families Both, Dam, Van Dongen, Verweij, Vervoorn, Van der Lee, Rörik, Bakker, Van der Heijden en Robijn.


Screenshot van website

Stamboom Pieter van Dooren - www.genealogieonline.nl/stamboom-pieter-van-dooren

Een genealogische publicatie door Henk Muntjewerff met gegevens over onder andere de families Van Dooren, Verbunt, Mutsaers, Beukers, Majoie, Baesten, Van Kerckhoff, Van der Lugt en Van Heijst.


Screenshot van website

Stamboom René Doorakkers - www.genealogieonline.nl/stamboom-rene-doorakkers

Een genealogische publicatie door René Doorakkers met gegevens over onder andere de families Doorakkers, Doorackers, Gerritsen, Leijs, Dijk, Van, Gebbinck, Renshoff, Musters en Leyten.


Screenshot van website

Stamboom Riny Doyle geboren Marinus van Waard - www.genealogieonline.nl/stamboom-riny-doyle-geboren-marinus-van-waard

Een publicatie door Riny Doyle met gegevens over oa. de families Vecht, Visbeen, Both, Welbergen, Van Dijl, Jans, Stam, Van Waard, Van Driel en Bakker.


Screenshot van website



Genealogie nieuws