stamboomgids

Familienamen » D

Websites 571 - 580 van 681:

Stamboom Niels Dam - www.genealogieonline.nl/stamboom-niels-dam

Een publicatie door Niels Dam met gegevens over oa. de families Both, Dam, Van Dongen, Verweij, Vervoorn, Van der Lee, Rörik, Bakker, Van der Heijden en Robijn.


Screenshot van website

Stamboom Pieter van Dooren - www.genealogieonline.nl/stamboom-pieter-van-dooren

Een genealogische publicatie door Henk Muntjewerff met gegevens over onder andere de families Van Dooren, Verbunt, Mutsaers, Beukers, Majoie, Baesten, Van Kerckhoff, Van der Lugt en Van Heijst.


Screenshot van website

Stamboom René Doorakkers - www.genealogieonline.nl/stamboom-rene-doorakkers

Een genealogische publicatie door René Doorakkers met gegevens over onder andere de families Doorakkers, Doorackers, Gerritsen, Leijs, Dijk, Van, Gebbinck, Renshoff, Musters en Leyten.


Screenshot van website

Stamboom Riny Doyle geboren Marinus van Waard - www.genealogieonline.nl/stamboom-riny-doyle-geboren-marinus-van-waard

Een publicatie door Riny Doyle met gegevens over oa. de families Vecht, Visbeen, Both, Welbergen, Van Dijl, Jans, Stam, Van Waard, Van Driel en Bakker.


Screenshot van website

Stamboom Roelof Dekker en Aaltje Sok - www.genealogieonline.nl/stamboom-dekker-en-sok

Een publicatie door Aly Kuik met gegevens over oa. de families Dekker, Sok, Bartelds, Kuik, Slot, Baas, Bartels, Ham, De Jonge en Westerbeek.


Screenshot van website

Stamboom Stefaan Duym - www.genealogieonline.nl/stamboom-stefaan-duym

Een publicatie door Stefaan Duym met gegevens over oa. de families Duym, Buckinx, Couck, Van Damme, Scheerlinck, Van Vaerenbergh, Janssens, Baeyens, Raeman en De Pelsmaeker.


Screenshot van website

Stamboom Ten Dam - www.genealogieonline.nl/stamboom-ten-dam

Een publicatie door Ton ten Dam met gegevens over oa. de families Ten Dam, Aveskamp, Geijsberts, Teunisse, Vrijaldenhoven, Beijerink, Gerritsen, Lohuis, Bouwhuis en Sluiter.


Screenshot van website

Stamboom van Anna Deckmyn - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-anna-deckmyn

Een genealogische publicatie door Anna Deckmyn met gegevens over onder andere de families Pollentier, Deckmyn, Aneca, Lombaert, Debaillie, Ketels, Demey, Laevens en Reunes.


Screenshot van website

Stamboom Van Daalen - Maasland - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-daalen-maasland

Een genealogische publicatie door Remco van Daalen met gegevens over onder andere de families Maasland, De Bazel, Van Daalen, Visser, Oosschot, Lahnemann, Koch, Posthumus en Kelvink.


Screenshot van website

Stamboom Van Daalen en Ter Voert - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-daalen-en-ter-voert

Een genealogische publicatie door Sipke de Vries met gegevens over onder andere de families Van Daalen, Ter Voert, Van Bakkenes, De Croon, Biesheuvel, De Vries, Van der Wiel, Van Dalen en Siedenburg.


Screenshot van website