stamboomgids

Familienamen » F

Websites 61 - 70 van 183:

Genealogie Fledderman - genealogiegroningen.nl/genealogie-fledderman

Genealogie van de familie Fledderman in Slochteren, Siddeburen, Hoogezand en Sappemeer


Screenshot van website

Genealogie Flierman - www.genealogieonline.nl/genealogie-flierman

Een publicatie door H. Flierman met gegevens over oa. de families Eijkelenkamp, Balm, Halsema, Flierman, Beijnes, Niesten, Pan, Veldhoven, Kastermans en Kobus.


Screenshot van website

Genealogie Fokkens - www.genealogieonline.nl/genealogie-fokkens

Een publicatie door Bouwe Fokkens met gegevens over oa. de families Fokkens, Ypes, Pleijsier, IJpes, Smits, Bakker, Hakkert, Fookes, Veltman en Van Straten.


Screenshot van website

Genealogie Folkerts - Van Heesen - www.genealogieonline.nl/genealogie-folkerts-van-heesen

Een publicatie door J. Folkerts met gegevens over oa. de families Folkerts, Benus, Heesen, van, Deuze, Berg, van den, Jans, Bronsema, Abbingh en Abbingh.


Screenshot van website

Genealogie Frans(s)en, Francken - www.genealogieonline.nl/genealogie-fransen-francken

Een publicatie door Ap Fransen met gegevens over oa. de families Gidding, Fransen, Franken, Franssen, Martens, Louter, Timmer, Metzelaars, Swaemen en Cornelissen.


Screenshot van website

Genealogie Franssen - www.genealogieonline.nl/genealogie-franssen

Een genealogische publicatie door J.C. Franssen met gegevens over onder andere de families Van Lunteren, Franssen, Moen, Del Borgo, Bos, Bijvank, Sipsma, Snoek en Gijsen.


Screenshot van website

Genealogie Fredriksz en aanverwanten - www.genealogieonline.nl/genealogie-fredriksz-en-aanverwanten

Een genealogische publicatie door C.E. Fredriksz met gegevens over onder andere de families Fredriksz, Lagarde, Plinsinga, Klerks, Louwerens, Bronkhorst, Smith, Keijner en Bout.


Screenshot van website

Genealogie Fukkink - www.genealogieonline.nl/genealogie-fukkink

Een publicatie door Erik Fukkink.


Screenshot van website

Genealogie in Meppel en omstreken - stamboom-meppel-eo.thema77.nl

Stamboom van de, joodse, familie Frank in Meppel. In bewerking de familie Hoevenberg


Screenshot van website

Genealogie Pieter Franken - www.genealogieonline.nl/genealogie-pieter-franken

Een publicatie door N. van der Brugge met gegevens over oa. de families Franken, Van der Brugge, Smits, De Graad, Evers, Wessels, Touw, Van Prooijen, Stoof en Bonnier.


Screenshot van website



Genealogie nieuws