stamboomgids

Familienamen » F

Websites 61 - 70 van 211:

Genealogie familie Fruining - www.genealogieonline.nl/genealogie_fruining

De genealogie van de familie Fruining is samengesteld door R. Fruining. Met gegevens over o.a. de families Schild, Crispijn, Lut, Schraag, Fruining, Idema, Schilt, Noordover, De Vos en Remmerswaal.


Screenshot van website

Genealogie familie: Frerejean - Nafzger - Panis - Aarts - Tonnard - Peree - www.frere.nl

Zoektocht naar het ontstaan van diverse familie-genealogieen en hun eventuele geschiedenis.


Screenshot van website

Genealogie Feitsma - home.kpn.nl/feits084

Betreft de familie Feitsma welke afstamt van Jan Jans Feitsma en Antje Eeuwes Wiersma uit Kollum, de familie is genoemd naar de Feitsmastate bij Kollum / Kollumer Oude Zijl


Screenshot van website

Genealogie Feitsma - home.kpn.nl/feits084

Betreft de familie Feitsma welke afstamt van Jan Jans Feitsma en Antje Eeuwes Wiersma uit Kollum, de familie is genoemd naar de Feitsmastate bij Kollum / Kollumer Oude Zijl


Screenshot van website

Genealogie Feskens - www.genealogieonline.nl/genealogie-feskens

Een publicatie door V.M.P. van Lijf met gegevens over oa. de families Feskens, Verwijmeren, Schoenmakers, Vermeulen, Klemans, Roelands, Baremans, Joosen, Maas en Van Poppel.


Screenshot van website

Genealogie Fias Kanne - www.genealogieonline.nl/genealogie-fias-kanne

Een publicatie door Jan Neelen met gegevens over oa. de families Vrijens, Schiepers, Fias, Nicolaes, Mengels, Duplessis, Daemen, Gilson en Gilson.


Screenshot van website

Genealogie Finet - www.genealogieonline.nl/genealogie-finet

Een publicatie door Didier Finet met gegevens over oa. de families Finet, Ducobu, Bonny, De Haynin, Tromont, Hallez, Molle, Moreau, De Haynin (D'henin) en Hoyos.


Screenshot van website

Genealogie Fiole / Fioole - www.genealogieonline.nl/genealogie-fiole-fioole

Een publicatie door Lucas van Heeren met gegevens over oa. de families Fioole, Fiole, Roelofs, Van der Waal, Hollander, Van Vlimmeren, De Neef, Van Nieuwkasteel, Kortlever en De Jong.


Screenshot van website

Genealogie Flach - De Boer - www.genealogieonline.nl/genealogie-flach-de-boer

Een genealogische publicatie door Mattheus de Boer met gegevens over onder andere de families Ten Thij, De Boer, Flach, Anema, Repko, Zuidema, Nijhuis, Dikland en Hogendoorn.


Screenshot van website

Genealogie Fledderman - genealogiegroningen.nl/genealogie-fledderman

Genealogie van de familie Fledderman in Slochteren, Siddeburen, Hoogezand en Sappemeer


Screenshot van website