stamboomgids

Familienamen » F

Websites 61 - 70 van 202:

Genealogie Ferwerda - www.genealogieonline.nl/genealogie-ferwerda

Een publicatie door Hans Ferwerda met gegevens over oa. de families Ferwerda, IJsselmuiden, Andela, Ypma, Postma, Rodenburg, Overdijk, Homminga, Jorna en Poelsma.


Screenshot van website

Genealogie Feskens - www.genealogieonline.nl/genealogie-feskens

Een publicatie door V.M.P. van Lijf met gegevens over oa. de families Feskens, Verwijmeren, Schoenmakers, Vermeulen, Klemans, Roelands, Baremans, Joosen, Maas en Van Poppel.


Screenshot van website

Genealogie Fias Kanne - www.genealogieonline.nl/genealogie-fias-kanne

Een publicatie door Jan Neelen met gegevens over oa. de families Vrijens, Schiepers, Fias, Nicolaes, Mengels, Duplessis, Daemen, Gilson en Gilson.


Screenshot van website

Genealogie Finet - www.genealogieonline.nl/genealogie-finet

Een publicatie door Didier Finet met gegevens over oa. de families Finet, Ducobu, Bonny, De Haynin, Tromont, Hallez, Molle, Moreau, De Haynin (D'henin) en Hoyos.


Screenshot van website

Genealogie Fiole / Fioole - www.genealogieonline.nl/genealogie-fiole-fioole

Een publicatie door Lucas van Heeren met gegevens over oa. de families Fioole, Fiole, Roelofs, Van der Waal, Hollander, Van Vlimmeren, De Neef, Van Nieuwkasteel, Kortlever en De Jong.


Screenshot van website

Genealogie Flach - De Boer - www.genealogieonline.nl/genealogie-flach-de-boer

Een genealogische publicatie door Mattheus de Boer met gegevens over onder andere de families Ten Thij, De Boer, Flach, Anema, Repko, Zuidema, Nijhuis, Dikland en Hogendoorn.


Screenshot van website

Genealogie Fledderman - genealogiegroningen.nl/genealogie-fledderman

Genealogie van de familie Fledderman in Slochteren, Siddeburen, Hoogezand en Sappemeer


Screenshot van website

Genealogie Flierman - www.genealogieonline.nl/genealogie-flierman

Een publicatie door H. Flierman met gegevens over oa. de families Eijkelenkamp, Balm, Halsema, Flierman, Beijnes, Niesten, Pan, Veldhoven, Kastermans en Kobus.


Screenshot van website

Genealogie Fokkens - www.genealogieonline.nl/genealogie-fokkens

Een publicatie door Bouwe Fokkens met gegevens over oa. de families Fokkens, Ypes, Pleijsier, IJpes, Smits, Bakker, Hakkert, Fookes, Veltman en Van Straten.


Screenshot van website

Genealogie Folkerts - Van Heesen - www.genealogieonline.nl/genealogie-folkerts-van-heesen

Een publicatie door J. Folkerts met gegevens over oa. de families Folkerts, Benus, Heesen, van, Deuze, Berg, van den, Jans, Bronsema, Abbingh en Abbingh.


Screenshot van website



Genealogie nieuws