stamboomgids

Familienamen » F

Websites 71 - 80 van 200:

Genealogie Franssen - www.genealogieonline.nl/genealogie-franssen

Een genealogische publicatie door J.C. Franssen met gegevens over onder andere de families Van Lunteren, Franssen, Moen, Del Borgo, Bos, Bijvank, Sipsma, Snoek en Gijsen.


Screenshot van website

Genealogie Fredriksz en aanverwanten - www.genealogieonline.nl/genealogie-fredriksz-en-aanverwanten

Een genealogische publicatie door C.E. Fredriksz met gegevens over onder andere de families Fredriksz, Lagarde, Plinsinga, Klerks, Louwerens, Bronkhorst, Smith, Keijner en Bout.


Screenshot van website

Genealogie Fukkink - www.genealogieonline.nl/genealogie-fukkink

Een publicatie door Erik Fukkink.


Screenshot van website

Genealogie in Meppel en omstreken - stamboom-meppel-eo.thema77.nl

Stamboom van de, joodse, familie Frank in Meppel. In bewerking de familie Hoevenberg


Screenshot van website

Genealogie Pieter Franken - www.genealogieonline.nl/genealogie-pieter-franken

Een publicatie door N. van der Brugge met gegevens over oa. de families Franken, Van der Brugge, Smits, De Graad, Evers, Wessels, Touw, Van Prooijen, Stoof en Bonnier.


Screenshot van website

Genealogie Scholten en aanverwante families - www.genealogieonline.nl/genealogie-scholten-en-aanverwante-families

Een genealogische publicatie door Flip Buttinger met gegevens over onder andere de families Scholten, Buttinger, Stork, Van Imhoff, Middelburg, Ledeboer, Lewe van Aduard, Tjarda van Starkenborgh en Lamberts.


Screenshot van website

Genealogie van het geslacht Fleury in Nederland - www.gensfleury.nl

Het nageslacht van een Frans dansmeester.


Screenshot van website

Genealogie van het geslacht Flohil - www.flohil.nl

Deze stamboom is oorspronkelijk gemaakt in boekvorm door Dhr L.A. Schoof, Zierikzee, 1987


Screenshot van website

Genealogie van Pieter Popsen Frankfort - www.genealogieonline.nl/genealogie-pieter-popsen-frankfort

Een genealogische publicatie door Kris Baars met gegevens over onder andere de families Frankfort, Groenewoud, Boon, Doedes, Paaij, Waard, Kats, Spaarkoge en Bakker.


Screenshot van website

Genealogie Willem de Fluiter - www.genealogieonline.nl/genealogie-willem-de-fluiter

Een publicatie door M. de Fluiter met gegevens over oa. de families De Fluiter, Van de Lustgraaf, Van der Graaf, Hardeman, Van Manen, Achterberg, Van de Rosière, Diepeveen, Van Leeuwen en Van Dijk.


Screenshot van website



Genealogie nieuws