stamboomgids

Familienamen » F

Websites 101 - 110 van 192:

Stamboom Failé - www.genealogieonline.nl/stamboom-faile

Een publicatie door J.H. van Elsdingen met gegevens over oa. de families Fail.


Screenshot van website

Stamboom Falter - www.genealogieonline.nl/stamboom-falter

Een publicatie door R. Falter met gegevens over oa. de families Falter, Kraay, Jansen, De Blij, Te Flierhaar, Oonk, Bijsters, Rutten, Muller en Selraat.


Screenshot van website

Stamboom familie Fischer den Breejen van den Bout - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-fischer

Een genealogische publicatie door Johan Jacobus Fischer met gegevens over onder andere de families Fischer, Den Breejen V.d Bout, Van Daal, Kersbergen, Den Breejen van Den Bout, Sikkema, Kamsteeg, Rottinghuis en Van Weede.


Screenshot van website

Stamboom familie Frauenfelder - www.genealogieonline.nl/stamboom_frauenfelder

De stamboom van de familie Frauenfelder zoals opgesteld door mevrouw E. Hillebregt–Zuiderwijk en de heer B. Hillebregt Jr.


Screenshot van website

Stamboom Fanoy and Hemsing - www.genealogieonline.nl/stamboom-fanoy-and-hemsing

Een genealogische publicatie door R.P.B. Fanoy met gegevens over onder andere de families Fanoy, Bik, Mac Gillavry, Huizinga, De Boer, Kamerman, Van Hall, Swaagman en Van Schermbeek.


Screenshot van website

Stamboom Farjon - www.genealogieonline.nl/stamboom-farjon

Een publicatie door R. Farjon met gegevens over oa. de families Farjon, Oversteegen, Batailhey, Lotten, Berg, Baerents, Sloot, Veenhuizen, Rutering en Kalkwarf.


Screenshot van website

Stamboom Fase - www.genealogieonline.nl/stamboom-fase

Een genealogische publicatie door C. Fase en D. Fase-Verschoor met gegevens over onder andere de families Hemelop, Dekker, Verschoor, Van Westering, Quellhorst, Fase, Kerkvliet, Kleinsman en Knoop.


Screenshot van website

Stamboom Fatels - www.genealogieonline.nl/stamboom-fatels

Gegevens over oa. de families Fatels, Alders, Mijnen, Lieshout, Bekker, Kroon, De Boer, Gerrits Winkelaar, Laan Van De en Bos.


Screenshot van website

Stamboom Feddema - www.genealogieonline.nl/stamboom-feddema

Een publicatie door J. Feddema met gegevens over oa. de families Feddema, Van der Hout, Hoekstra, Kooistra, Dijkstra, Postma, De Vries, Zijlstra, Braaksma en Sinnema.


Screenshot van website

Stamboom Feenstra - www.genealogieonline.nl/stamboom-feenstra

Een publicatie door Pauline Kokmeijer-Feenstra met gegevens over oa. de families Jellema, Feenstra, Pot, Bastiaanse, Blom, Dillema, Laverman, De Jong, De Vet en Veenstra.


Screenshot van website



Genealogie nieuws