stamboomgids

Familienamen » F

Websites 101 - 110 van 212:

Nakomelingen Ann Forbes - www.genealogieonline.nl/nakomelingen-ann-forbes

Een publicatie door Bruce Eric OBrien met gegevens over oa. de families Ellem, Huxley, Durrington, Cavanough, Kemp, Wall, Arndell, Foot, Arnold en Greentree.


Screenshot van website

Nakomelingen Foekema - www.genealogieonline.nl/nakomelingen-foekema

Een publicatie door E. Foekema met gegevens over oa. de families Foekema, Dekker, Melis, Van den Heuvel, Vial(Le), Kobes, Reitsma, Vogels, Gaav en Klaver.


Screenshot van website

Parenteel De Folter - www.genealogieonline.nl/parenteel-de-folter

Een publicatie door Henk de Folter met gegevens over oa. de families De Folter, Van Rozendaal, Van der Heijden, Van Kemenade, Blommers, Savenije, Brands, Van Hulten, Van Delft en Fransen.


Screenshot van website

Parenteel La Fèbre - members.chello.nl/j.l.kuiperi

Parenteel La Fèbre / Lafeber en varianten


Screenshot van website

Parenteel van Izaak Davids Faas - www.genealogieonline.nl/parenteel-van-izaak-davids-faas

Een genealogische publicatie door H.Faassen met gegevens over onder andere de families Fase, Faasse, Rijnberg, Goedegebuure, Den Braber, Faase, Scherpenisse, Den Engelsman en Van Dijke.


Screenshot van website

Purvis Farquehar - www.genealogieonline.nl/purvis-farquehar

Een publicatie door Dingeman Hendrikse met gegevens over oa. de families Ooms, Stout, Boon, Keijser, Bakker, Rietveld, Van den Heuvel, Terlouw, Bons en Gelderblom.


Screenshot van website

Stamboom Hubertus Feller - www.myheritage.nl/site-family-tree-49866771/hubertus-feller

De stamboom tot nu toe


Screenshot van website

Stamboom Bonne Folkerts - www.genealogieonline.nl/stamboom-bonne-folkerts

Een genealogische publicatie door Bonne Folkerts met gegevens over onder andere de families Mulder, Veldman, Van Bolhuis, Stoffers, Hietkamp, Schonewille, Opheikens, Koops en Boonstra.


Screenshot van website

Stamboom F(V)ormer - www.genealogieonline.nl/stamboom-vormer

Een publicatie door Henk Vormer met gegevens over oa. de families Former, Vormer, Former (Vormer), Molenaar, Vormer (Former), De Roode, Schreuder, Brouwer, De Jong en Mosterman.


Screenshot van website

Stamboom Fabels - www.genealogieonline.nl/stamboom-fabels

Een genealogische publicatie door Kirsten Fabels met gegevens over onder andere de families Fabels, Elfers, Neggers, Ten Vaanholt, Van der Schoot, Verhoeven, Vermeulen, Van Roosmalen en Te Vaenholt.


Screenshot van website