stamboomgids

Familienamen » F

Websites 101 - 110 van 180:

Stamboom Feddema - www.genealogieonline.nl/stamboom-feddema

Een publicatie door J. Feddema met gegevens over oa. de families Feddema, Van der Hout, Hoekstra, Kooistra, Dijkstra, Postma, De Vries, Zijlstra, Braaksma en Sinnema.

Screenshot van website

Stamboom Feenstra - www.genealogieonline.nl/stamboom-feenstra

Een publicatie door Pauline Kokmeijer-Feenstra met gegevens over oa. de families Jellema, Feenstra, Pot, Bastiaanse, Blom, Dillema, Laverman, De Jong, De Vet en Veenstra.

Screenshot van website

Stamboom Feenstra - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-feenstra

Een genealogische publicatie door Jan Feenstra met gegevens over onder andere de families Feenstra, Bleeker, De Witt, Kop, Madderom, Bouwmeester, De Bruijn, Lemmer en De Ruijter.

Screenshot van website

Stamboom Feenstra ter Beek - www.genealogieonline.nl/stamboom-feenstra-ter-beek

Een publicatie door S. Feenstra-ter Beek met gegevens over oa. de families Vlaanderen, Holdinga, Feenstra, De Graaf, Verhoef, De Haan, De Jong, Drost, Pieper en Dorland.

Screenshot van website

Stamboom Feijtel - www.genealogieonline.nl/stamboom-feijtel

Een publicatie door F. Feijtel met gegevens over oa. de families Feijtel, Deurloo, Van der Maas, Kramer, De Looff, Verhulst, Taselaar, De Vos, Van den Berge en Versluis.

Screenshot van website

Stamboom Feithen, Fijten - www.genealogieonline.nl/stamboom-feithen-fijten

Een publicatie door N. van Zweden met gegevens over oa. de families Feith, Feijth, Feijt, Fijth, Bekking, Van Walree, Van Holthe, Boding, Overbosch en Brouwer.

Screenshot van website

Stamboom Felder - www.genealogieonline.nl/stamboom-felder

Een publicatie door Anja Felder met gegevens over oa. de families Demonthy, Van Dijk, Bosten, Van Gerwen, Jaegers, Van Vlijmen, Geilenkirchen, Paes, Jegers en Hamel.

Screenshot van website

Stamboom Felder-Hamers - www.genealogieonline.nl/stamboom-felder-hamers

Een publicatie door Wiel Felder met gegevens over oa. de families Kerris, Hamers, Felder, Keulen, Demonthy, Van Dijk, Schlenter, Van Gerwen, Bosten en Schins.

Screenshot van website

Stamboom Fellman - www.genealogieonline.nl/stamboom-fellman

Een publicatie door Fred W. Fellman met gegevens over oa. de families Fellman, Salij, Waling, Visser, Van der Graaf, Van Tiel, Van Bergem, Laffra, Eijgelsheim en Mik.

Screenshot van website

Stamboom Fels - www.genealogieonline.nl/stamboom-fels

Een publicatie door A. Schmidt met gegevens over oa. de families Fels, Dekker, Schras, Martens, Kuhn, Bruijnis, Niet Bekend, Zijl, Zeijl (Zijl) en Schutz.

Screenshot van website



Genealogie nieuws