stamboomgids

Familienamen » F

Websites 111 - 120 van 183:

Stamboom Fellman - www.genealogieonline.nl/stamboom-fellman

Een publicatie door Fred W. Fellman met gegevens over oa. de families Fellman, Salij, Waling, Visser, Van der Graaf, Van Tiel, Van Bergem, Laffra, Eijgelsheim en Mik.


Screenshot van website

Stamboom Fels - www.genealogieonline.nl/stamboom-fels

Een publicatie door A. Schmidt met gegevens over oa. de families Fels, Dekker, Schras, Martens, Kuhn, Bruijnis, Niet Bekend, Zijl, Zeijl (Zijl) en Schutz.


Screenshot van website

Stamboom Fennema uit Akkrum - www.genealogieonline.nl/stamboom-fennema

Een publicatie door Roeli de Vos met gegevens over oa. de families Fennema, Snoeijenbos, Grotepas, De Vos, Fokke, Gosliga, De Jong, Regenbogen, Boomsma en De Vries.


Screenshot van website

Stamboom Fennema/Hettema - www.genealogieonline.nl/stamboom-fennema-hettema

Een publicatie door Anke Hettema met gegevens over oa. de families De Boer, De Vries, Fennema, De Jong, Hoekstra, Dijkstra, Oosten, Veen, Dantuma en Postma.


Screenshot van website

Stamboom Fens - www.genealogieonline.nl/stamboom-fens

Een publicatie door H. Pruckmuller met gegevens over oa. de families Fens, Venema, Mollinga, Dué, Flamand, Misseyer, Bucher, Tinga, Laverman en Van den Berg.


Screenshot van website

Stamboom Ferdinand, Smid, Van der Wal - www.genealogieonline.nl/stamboom-ferdinand

Een publicatie door Jan van der Wal met gegevens over oa. de families Smid, Knol, Ferdinand, Moerman, De Jong, Van der Wal, Wiering, Hermanides, Faber en De Boer.


Screenshot van website

Stamboom Ferwerda - www.genealogieonline.nl/stamboom-ferwerda

Een publicatie door R. Ferwerda met gegevens over oa. de families Ferwerda, Schaper, Jakobs, Boukes, Kroes, Brinksma, Plagemars, Kramer, Kingma en Blokzijl.


Screenshot van website

Stamboom Fickel - www.genealogieonline.nl/stamboom-fickel

Een publicatie door Arthur Fickel met gegevens over oa. de families Fickel, Hillebrandt, Hulsbergen, Post, Leunk, Kramer, Triebel, Jans (Hulsbergen), De Vries en Fuckel.


Screenshot van website

Stamboom Fievet - www.genealogieonline.nl/stamboom-fievet

Een publicatie door R. Fievet met gegevens over oa. de families Fievet, Chauffoureau, Daubresse, Balseau, Frere, Texier, Richir, Bataille, Wery en Dery.


Screenshot van website

Stamboom Fiks - www.genealogieonline.nl/stamboom-fiks

Een publicatie door P. Heres met gegevens over oa. de families Rorije, Boeve, Veldkamp, Steenbergen, Eilander, Regterschot, Van Petersen, Fiks, Bredewout en Fikse.


Screenshot van website



Genealogie nieuws