stamboomgids

Familienamen » F

Websites 111 - 120 van 212:

Stamboom familie Fischer den Breejen van den Bout - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-fischer

Een genealogische publicatie door Johan Jacobus Fischer met gegevens over onder andere de families Fischer, Den Breejen V.d Bout, Van Daal, Kersbergen, Den Breejen van Den Bout, Sikkema, Kamsteeg, Rottinghuis en Van Weede.


Screenshot van website

Stamboom familie Frauenfelder - www.genealogieonline.nl/stamboom_frauenfelder

De stamboom van de familie Frauenfelder zoals opgesteld door mevrouw E. Hillebregt–Zuiderwijk en de heer B. Hillebregt Jr.


Screenshot van website

Stamboom Fanoy and Hemsing - www.genealogieonline.nl/stamboom-fanoy-and-hemsing

Een genealogische publicatie door R.P.B. Fanoy met gegevens over onder andere de families Fanoy, Bik, Mac Gillavry, Huizinga, De Boer, Kamerman, Van Hall, Swaagman en Van Schermbeek.


Screenshot van website

Stamboom Farjon - www.genealogieonline.nl/stamboom-farjon

Een publicatie door R. Farjon met gegevens over oa. de families Farjon, Oversteegen, Batailhey, Lotten, Berg, Baerents, Sloot, Veenhuizen, Rutering en Kalkwarf.


Screenshot van website

Stamboom Fase - www.genealogieonline.nl/stamboom-fase

Een genealogische publicatie door C. Fase en D. Fase-Verschoor met gegevens over onder andere de families Hemelop, Dekker, Verschoor, Van Westering, Quellhorst, Fase, Kerkvliet, Kleinsman en Knoop.


Screenshot van website

Stamboom Fatels - www.genealogieonline.nl/stamboom-fatels

Gegevens over oa. de families Fatels, Alders, Mijnen, Lieshout, Bekker, Kroon, De Boer, Gerrits Winkelaar, Laan Van De en Bos.


Screenshot van website

Stamboom Feddema - www.genealogieonline.nl/stamboom-feddema

Een publicatie door J. Feddema met gegevens over oa. de families Feddema, Van der Hout, Hoekstra, Kooistra, Dijkstra, Postma, De Vries, Zijlstra, Braaksma en Sinnema.


Screenshot van website

Stamboom Feeburg - www.genealogieonline.nl/stamboom-feeburg

Een genealogische publicatie door AJP Rodoe met gegevens over onder andere de families Feeburg, Ruchti, Cordes, Hoevens, Schomaker, Kordes, Ruchtie, Brust en Koster.


Screenshot van website

Stamboom Feenstra - www.genealogieonline.nl/stamboom-feenstra

Een publicatie door Pauline Kokmeijer-Feenstra met gegevens over oa. de families Jellema, Feenstra, Pot, Bastiaanse, Blom, Dillema, Laverman, De Jong, De Vet en Veenstra.


Screenshot van website

Stamboom Feenstra - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-feenstra

Een genealogische publicatie door Jan Feenstra met gegevens over onder andere de families Feenstra, Bleeker, De Witt, Kop, Madderom, Bouwmeester, De Bruijn, Lemmer en De Ruijter.


Screenshot van website



Genealogie nieuws