stamboomgids

Familienamen » F

Websites 111 - 120 van 207:

Stamboom Fanoy and Hemsing - www.genealogieonline.nl/stamboom-fanoy-and-hemsing

Een genealogische publicatie door R.P.B. Fanoy met gegevens over onder andere de families Fanoy, Bik, Mac Gillavry, Huizinga, De Boer, Kamerman, Van Hall, Swaagman en Van Schermbeek.


Screenshot van website

Stamboom Farjon - www.genealogieonline.nl/stamboom-farjon

Een publicatie door R. Farjon met gegevens over oa. de families Farjon, Oversteegen, Batailhey, Lotten, Berg, Baerents, Sloot, Veenhuizen, Rutering en Kalkwarf.


Screenshot van website

Stamboom Fase - www.genealogieonline.nl/stamboom-fase

Een genealogische publicatie door C. Fase en D. Fase-Verschoor met gegevens over onder andere de families Hemelop, Dekker, Verschoor, Van Westering, Quellhorst, Fase, Kerkvliet, Kleinsman en Knoop.


Screenshot van website

Stamboom Fatels - www.genealogieonline.nl/stamboom-fatels

Gegevens over oa. de families Fatels, Alders, Mijnen, Lieshout, Bekker, Kroon, De Boer, Gerrits Winkelaar, Laan Van De en Bos.


Screenshot van website

Stamboom Feddema - www.genealogieonline.nl/stamboom-feddema

Een publicatie door J. Feddema met gegevens over oa. de families Feddema, Van der Hout, Hoekstra, Kooistra, Dijkstra, Postma, De Vries, Zijlstra, Braaksma en Sinnema.


Screenshot van website

Stamboom Feeburg - www.genealogieonline.nl/stamboom-feeburg

Een genealogische publicatie door AJP Rodoe met gegevens over onder andere de families Feeburg, Ruchti, Cordes, Hoevens, Schomaker, Kordes, Ruchtie, Brust en Koster.


Screenshot van website

Stamboom Feenstra - www.genealogieonline.nl/stamboom-feenstra

Een publicatie door Pauline Kokmeijer-Feenstra met gegevens over oa. de families Jellema, Feenstra, Pot, Bastiaanse, Blom, Dillema, Laverman, De Jong, De Vet en Veenstra.


Screenshot van website

Stamboom Feenstra - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-feenstra

Een genealogische publicatie door Jan Feenstra met gegevens over onder andere de families Feenstra, Bleeker, De Witt, Kop, Madderom, Bouwmeester, De Bruijn, Lemmer en De Ruijter.


Screenshot van website

Stamboom Feenstra - www.genealogieonline.nl/feenstra-stamboom

Een genealogische publicatie door Ymke Feenstra met gegevens over onder andere de families Bockema en Donia.


Screenshot van website

Stamboom Feenstra ter Beek - www.genealogieonline.nl/stamboom-feenstra-ter-beek

Een publicatie door S. Feenstra-ter Beek met gegevens over oa. de families Vlaanderen, Holdinga, Feenstra, De Graaf, Verhoef, De Haan, De Jong, Drost, Pieper en Dorland.


Screenshot van website



Genealogie nieuws