stamboomgids

Familienamen » F

Websites 121 - 130 van 180:

Stamboom Flantua - www.genealogieonline.nl/stamboom-flantua

Een publicatie door Flantua met gegevens over oa. de families Flantua, Hijmering, Biesheuvel, Brand, Eigenaar, Rooijen Van, Bodegom Van, Troost, Dillen Van en Krook.

Screenshot van website

Stamboom Fleijsman (Vlijsman) - www.genealogieonline.nl/stamboom-fleijsman

Een publicatie door Cornelis Jan Fleijsman met gegevens over de familie FLEIJSMAN, VLIJSMAN, VLEISMAN, VLEISCHMAN, VLEESMAN, FLEESMAN, FLEISMAN, FLEISCHMAN.

Screenshot van website

Stamboom Flinkers Berendsen - www.genealogieonline.nl/stamboom-flinkers-berendsen

Een publicatie door Geert Berendsen met gegevens over oa. de families Jansen, Onstenk, Berendsen, Eggink, Stegeman, Woerts, Scholten, Lenselink, Lebbink en Pasman.

Screenshot van website

Stamboom Flinterman - www.genealogieonline.nl/stamboom-flinterman

Een publicatie door Bep Hillebregt - Zuiderwijk met gegevens over oa. de families Flinterman, Warmenhoven, Van Gaalen, Van Spronsen, Krul, Batenburg, Van der Gaag, Kurtz, Van der Meiden en Boers.

Screenshot van website

Stamboom Floberg, Amsterdam. - www.genealogieonline.nl/stamboom-floberg

Een publicatie door F. van Leeuwen met gegevens over oa. de families Floberg, Volmarij, Riecker, Iken, Hey, Liewes, Van der Weide, Schipperheijn, De Groot en Jansen.

Screenshot van website

Stamboom Flohr-Klerks - www.genealogieonline.nl/stamboom-flohr-klerks

Een publicatie door A. Walsmit met gegevens over oa. de families Klaui, Klerks, Flohr, De Zeeuw, Zorab, De Serière, Trijssenaar, Nelisse, Alst en Pieplenbosch.

Screenshot van website

Stamboom Florack - www.genealogieonline.nl/stamboom-florack

Een publicatie door Louis Florack met gegevens over oa. de families Hölzken, Florack, Hölzken (Holsken), Machielsen, Holzken, Bladel, van, Mager, Althuis, van en Althuis, van.

Screenshot van website

Stamboom Floris - www.genealogieonline.nl/stamboom-floris

Een publicatie door Wim Floris met gegevens over oa. de families Louwes, Floris, De Jong, Jagersma, De Vries, Veen, Sienema, Duursma, Dijkstra en Cornello.

Screenshot van website

Stamboom Fluit - www.genealogieonline.nl/stamboom_fluit

Gegevens over o.a. de families Fluit, Van den Berg, Van Ark, Davelaar, Eikendal, Van Beek, Van den Brink, Verhagen, Aalderink en Krop.

Screenshot van website

Stamboom Fochtmann - www.genealogieonline.nl/stamboom_fochtmann

Gegevens over oa. de families Katamay, Pruckmüller, Fischer, Hempt, Trechsler, Klingöhrl, Schmid, Ramskogler, Meltzer en Klinger.

Screenshot van website



Genealogie nieuws