stamboomgids

Familienamen » F

Websites 121 - 130 van 203:

Stamboom Felder - www.genealogieonline.nl/stamboom-felder

Een publicatie door Anja Felder met gegevens over oa. de families Demonthy, Van Dijk, Bosten, Van Gerwen, Jaegers, Van Vlijmen, Geilenkirchen, Paes, Jegers en Hamel.


Screenshot van website

Stamboom Felder-Hamers - www.genealogieonline.nl/stamboom-felder-hamers

Een publicatie door Wiel Felder met gegevens over oa. de families Kerris, Hamers, Felder, Keulen, Demonthy, Van Dijk, Schlenter, Van Gerwen, Bosten en Schins.


Screenshot van website

Stamboom Fellman - www.genealogieonline.nl/stamboom-fellman

Een publicatie door Fred W. Fellman met gegevens over oa. de families Fellman, Salij, Waling, Visser, Van der Graaf, Van Tiel, Van Bergem, Laffra, Eijgelsheim en Mik.


Screenshot van website

Stamboom Fels - www.genealogieonline.nl/stamboom-fels

Een publicatie door A. Schmidt met gegevens over oa. de families Fels, Dekker, Schras, Martens, Kuhn, Bruijnis, Niet Bekend, Zijl, Zeijl (Zijl) en Schutz.


Screenshot van website

Stamboom Fennema - www.genealogieonline.nl/fennema-stamboom

Een genealogische publicatie door Jouke Fennema met gegevens over onder andere de families .


Screenshot van website

Stamboom Fennema uit Akkrum - www.genealogieonline.nl/stamboom-fennema

Een publicatie door Roeli de Vos met gegevens over oa. de families Fennema, Snoeijenbos, Grotepas, De Vos, Fokke, Gosliga, De Jong, Regenbogen, Boomsma en De Vries.


Screenshot van website

Stamboom Fennema/Hettema - www.genealogieonline.nl/stamboom-fennema-hettema

Een publicatie door Anke Hettema met gegevens over oa. de families De Boer, De Vries, Fennema, De Jong, Hoekstra, Dijkstra, Oosten, Veen, Dantuma en Postma.


Screenshot van website

Stamboom Fens - www.genealogieonline.nl/stamboom-fens

Een publicatie door H. Pruckmuller met gegevens over oa. de families Fens, Venema, Mollinga, Dué, Flamand, Misseyer, Bucher, Tinga, Laverman en Van den Berg.


Screenshot van website

Stamboom Ferdinand, Smid, Van der Wal - www.genealogieonline.nl/stamboom-ferdinand

Een publicatie door Jan van der Wal met gegevens over oa. de families Smid, Knol, Ferdinand, Moerman, De Jong, Van der Wal, Wiering, Hermanides, Faber en De Boer.


Screenshot van website

Stamboom Ferwerda - www.genealogieonline.nl/stamboom-ferwerda

Een publicatie door R. Ferwerda met gegevens over oa. de families Ferwerda, Schaper, Jakobs, Boukes, Kroes, Brinksma, Plagemars, Kramer, Kingma en Blokzijl.


Screenshot van website



Genealogie nieuws