stamboomgids

Familienamen » F

Websites 121 - 130 van 192:

Stamboom Fens - www.genealogieonline.nl/stamboom-fens

Een publicatie door H. Pruckmuller met gegevens over oa. de families Fens, Venema, Mollinga, Dué, Flamand, Misseyer, Bucher, Tinga, Laverman en Van den Berg.


Screenshot van website

Stamboom Ferdinand, Smid, Van der Wal - www.genealogieonline.nl/stamboom-ferdinand

Een publicatie door Jan van der Wal met gegevens over oa. de families Smid, Knol, Ferdinand, Moerman, De Jong, Van der Wal, Wiering, Hermanides, Faber en De Boer.


Screenshot van website

Stamboom Ferwerda - www.genealogieonline.nl/stamboom-ferwerda

Een publicatie door R. Ferwerda met gegevens over oa. de families Ferwerda, Schaper, Jakobs, Boukes, Kroes, Brinksma, Plagemars, Kramer, Kingma en Blokzijl.


Screenshot van website

Stamboom Fickel - www.genealogieonline.nl/stamboom-fickel

Een publicatie door Arthur Fickel met gegevens over oa. de families Fickel, Hillebrandt, Hulsbergen, Post, Leunk, Kramer, Triebel, Jans (Hulsbergen), De Vries en Fuckel.


Screenshot van website

Stamboom Fievet - www.genealogieonline.nl/stamboom-fievet

Een publicatie door R. Fievet met gegevens over oa. de families Fievet, Chauffoureau, Daubresse, Balseau, Frere, Texier, Richir, Bataille, Wery en Dery.


Screenshot van website

Stamboom Fiks - www.genealogieonline.nl/stamboom-fiks

Een publicatie door P. Heres met gegevens over oa. de families Rorije, Boeve, Veldkamp, Steenbergen, Eilander, Regterschot, Van Petersen, Fiks, Bredewout en Fikse.


Screenshot van website

Stamboom Fischer, Haak, Schepers, Albers, Sandker, Tobbe, Fye, Brunen - www.genealogieonline.nl/stamboom-fischer-haak-schepers-albers

Een genealogische publicatie door Gerhard Fischer met gegevens over onder andere de families Fischer, Jansen, Meijer, Scholte, Mensen, Wilken, Schulte, Kimmann en Schomaker.


Screenshot van website

Stamboom Flach - www.genealogieonline.nl/stamboom-flach

Een publicatie door M. Flach met gegevens over oa. de families Flach, Troje, van, Jong, de, Dekker, Franken, der, Put, Visser, IJsselstein en IJsselstein.


Screenshot van website

Stamboom Flantua - www.genealogieonline.nl/stamboom-flantua

Een publicatie door Flantua met gegevens over oa. de families Flantua, Hijmering, Biesheuvel, Brand, Eigenaar, Rooijen Van, Bodegom Van, Troost, Dillen Van en Krook.


Screenshot van website

Stamboom Fleijsman (Vlijsman) - www.genealogieonline.nl/stamboom-fleijsman

Een publicatie door Cornelis Jan Fleijsman met gegevens over de familie FLEIJSMAN, VLIJSMAN, VLEISMAN, VLEISCHMAN, VLEESMAN, FLEESMAN, FLEISMAN, FLEISCHMAN.


Screenshot van website



Genealogie nieuws