stamboomgids

Familienamen » F

Websites 151 - 160 van 183:

Stamboom Fransen-De Wolf-Daelemans - www.genealogieonline.nl/stamboom-fransen

Een publicatie door Fransen met gegevens over oa. de families De Wolf, Fransen, Daelemans, Van Tichelt, Des Sicambres, Rombouts, Huysmans, Van Doorslaer, Van den Kieboom en Wouters.


Screenshot van website

Stamboom Franzen - www.genealogieonline.nl/stamboom-franzen

Een publicatie door Ferry Franzen met gegevens over oa. de families Gepke Keitz, Johannes Keitz, Hendrik Keitz, Jan De Zanger, Harmke Keitz, Saartje Boon, Jantje Westers, Hindrik Brinkman, Maria Johanna De Zanger en Engel Zwart.


Screenshot van website

Stamboom Frederiks - www.genealogieonline.nl/stamboom-frederiks

Een publicatie door Willem Frederiks met gegevens over oa. de families Frederiks, Burggraaf, Krook, Rook, Boeren, Verkade, De Vos, Van Dipten, Schröder en Van Leeuwen.


Screenshot van website

Stamboom Freni, Smit en Prins - www.genealogieonline.nl/stamboom-prins

Een publicatie door Pim Prins met gegevens over oa. de families Freni, Verheijen, Smit, Prins, Fresny, Horrix, Teekens, Fresni, Renout en Willemse.


Screenshot van website

Stamboom Frenken - www.genealogieonline.nl/stamboom-frenken

Een publicatie door Els Verbruggen met gegevens over oa. de families Frenken, Knapen, Van Houts, Stienen, Van de Laar, Kanters, Gielen, Linders, Vaes en Caris.


Screenshot van website

Stamboom Frerejean - genealogie.frerejean.org

Stamboom Frerejean


Screenshot van website

Stamboom Frerejean - www.genealogieonline.nl/stamboom-frerejean

Een publicatie door H.H.J. Frerejean met gegevens over oa. de families Frerejean, Bastiaens, Hardy, Van der Molen, Josten, Van de Berg, Reumerman, Stijpers, Heuts en Mans.


Screenshot van website

Stamboom Frerejean - Nafzger - Aarts - Tonnard - Panis enz. - www.frerejean.org

Welkom Mijn naam is Jean Frèrejean en ben gehuwd met Annie Nafzger. Sinds mijn jeugd beoefen ik als hobby fotografie en verzamel en foto


Screenshot van website

Stamboom Frèrejean-Nafzger - www.genealogieonline.nl/stamboom-frerejean-nafzger

Gegevens over oa. de families Frèrejean, Nafzger, Naffzger, Pletzers, Perée, Aarts, Nafziger, Panis, Nofziger en Schwiebert.


Screenshot van website

Stamboom Frieling-Van Halteren - www.genealogieonline.nl/stamboom-frieling-van-halteren

Een publicatie door Harald Frieling met gegevens over oa. de families Fleuren, Jansen, Frieling, Fleuren (Floeren), Reumer, Van Londen, Peters, Van Halteren, Willemsen en Janssen.


Screenshot van website



Genealogie nieuws