stamboomgids

Familienamen » F

Websites 151 - 160 van 180:

Stamboom Frederiks - www.genealogieonline.nl/stamboom-frederiks

Een publicatie door Willem Frederiks met gegevens over oa. de families Frederiks, Burggraaf, Krook, Rook, Boeren, Verkade, De Vos, Van Dipten, Schröder en Van Leeuwen.

Screenshot van website

Stamboom Freni, Smit en Prins - www.genealogieonline.nl/stamboom-prins

Een publicatie door Pim Prins met gegevens over oa. de families Freni, Verheijen, Smit, Prins, Fresny, Horrix, Teekens, Fresni, Renout en Willemse.

Screenshot van website

Stamboom Frenken - www.genealogieonline.nl/stamboom-frenken

Een publicatie door Els Verbruggen met gegevens over oa. de families Frenken, Knapen, Van Houts, Stienen, Van de Laar, Kanters, Gielen, Linders, Vaes en Caris.

Screenshot van website

Stamboom Frerejean - genealogie.frerejean.org

Stamboom Frerejean

Screenshot van website

Stamboom Frerejean - www.genealogieonline.nl/stamboom-frerejean

Een publicatie door H.H.J. Frerejean met gegevens over oa. de families Frerejean, Bastiaens, Hardy, Van der Molen, Josten, Van de Berg, Reumerman, Stijpers, Heuts en Mans.

Screenshot van website

Stamboom Frerejean - Nafzger - Aarts - Tonnard - Panis enz. - www.frerejean.org

Welkom Mijn naam is Jean Frèrejean en ben gehuwd met Annie Nafzger. Sinds mijn jeugd beoefen ik als hobby fotografie en verzamel en foto

Screenshot van website

Stamboom Frèrejean-Nafzger - www.genealogieonline.nl/stamboom-frerejean-nafzger

Gegevens over oa. de families Frèrejean, Nafzger, Naffzger, Pletzers, Perée, Aarts, Nafziger, Panis, Nofziger en Schwiebert.

Screenshot van website

Stamboom Frieling-Van Halteren - www.genealogieonline.nl/stamboom-frieling-van-halteren

Een publicatie door Harald Frieling met gegevens over oa. de families Fleuren, Jansen, Frieling, Fleuren (Floeren), Reumer, Van Londen, Peters, Van Halteren, Willemsen en Janssen.

Screenshot van website

Stamboom Frielink - www.genealogieonline.nl/stamboom-frielink

Een publicatie door Margje Frielink met gegevens over oa. de families Stomphorst, Frielink, Burggraaf, Van Kooten, Hoogendoorn, Bijsterbosch, Wubs, Van Maurik, Pater en Foppen.

Screenshot van website

Stamboom Friesen - www.genealogieonline.nl/stamboom-friesen

Een publicatie door C.P.T. Hendrix met gegevens over oa. de families Friesen, Pouwels, Kersten, Cox, Weijs, Jacobs, Kemmelings, Nellen, Jenniskens en Janssen.

Screenshot van website



Genealogie nieuws