stamboomgids

Familienamen » F

Websites 151 - 160 van 203:

Stamboom Fopma/Bouma - www.genealogieonline.nl/stamboom-fopma-bouma

Een publicatie door Tineke Fopma met gegevens over oa. de families De Jong, Bakker, Bouma, Speerstra, De Boer, De Vries, Dijkstra, Boersma, Hoitinga en Beetstra.


Screenshot van website

Stamboom Foppes - www.genealogieonline.nl/stamboom-foppes

Een genealogische publicatie door Jochem Foppes met gegevens over onder andere de families Leistra, Foppes, Roemelingh, Arendz, Frieswijk, De Jong, Krekt, Pentermann en De Vries.


Screenshot van website

Stamboom Forker - www.genealogieonline.nl/stamboom-forker

Een genealogische publicatie door Roelf Schrik met gegevens over onder andere de families Forker, Clift, Clift (alias: Cliff), Klein, Watts en Smith.


Screenshot van website

Stamboom Formanoy - www.genealogieonline.nl/stamboom-formanoy

Gegevens over oa. de families Formanoy, Kuiper, Rotsma, Fourmanoy, Geurtse, Formanoye, Formanoij, Riga, Verhaar en Roosen.


Screenshot van website

Stamboom Former - www.genealogieonline.nl/stamboom-former

Een publicatie door Jolke Former met gegevens over oa. de families Former, Ruurds, Former (Vormer), Posthuma, Kooiker, Visser, Molenaar, Zondervan, De Vries en Vidojevic.


Screenshot van website

Stamboom Fortuin, oorsprong Wymbritseradeel - www.genealogieonline.nl/stamboom-fortuin

Een publicatie door Piet Fortuin met gegevens over oa. de families Fortuin, De Jong, Knikman, Koopmans, De Boer, Visser, De Vries, Vrijenhoek, Brand en Takkenberg.


Screenshot van website

Stamboom Fouchier - www.genealogieonline.nl/stamboom-fouchier

Een publicatie door Fouchier met gegevens over oa. de families Fouchier, Foesier, Lemmens, Klomp, Brouwers, Verhoeven, Kruijssen, Hest en Hest.


Screenshot van website

Stamboom Francois - www.genealogieonline.nl/stamboom-francois

Een genealogische publicatie door Harrie Francois met gegevens over onder andere de families Francois, Stikkelbroeck, Jacobs, Schafs, Arends, Wasserval, Bal, Kersten en Kuijer.


Screenshot van website

Stamboom Franke - www.genealogieonline.nl/stamboom-franke

Een publicatie door Gerard Franke met gegevens over oa. de families Franke, Geerdink, Francke, Harmelink, Derkink, Nijland, Lubbers, Wolbers, Schabus en Geerdinck.


Screenshot van website

Stamboom Franken - www.genealogieonline.nl/stamboon-franken

Een publicatie door Erik Franken met gegevens over oa. de families Franken, Dorst, Montfoort, Quakkelaar, De Laater, Van Iwaarden, Bierens, Kabboord, Van Iwaarde en De Later.


Screenshot van website



Genealogie nieuws