stamboomgids

Familienamen » F

Websites 181 - 190 van 202:

Stamboom Frits - www.genealogieonline.nl/stamboom-frits

Een publicatie door E. Hillebregt-Zuiderwijk met gegevens over oa. de families Beljaards, Rijvers, Frits, Van Delft, Van der List, Broekman, Rijvers (Reijvers), Van Dijk, Frits(Z) en Sprenkhuijzen.


Screenshot van website

Stamboom Fritz en Verwoerd - www.genealogieonline.nl/stamboom-fritz-en-verwoerd

Een publicatie door Jan Burgers met gegevens over oa. de families Verwoerd, Fritz, Prins, Reussien, Verwoert, Burgers, Fritzen, Wien, Van Leeuwen en Oppenhuis.


Screenshot van website

Stamboom Frost - www.genealogieonline.nl/stamboom-frost

Een publicatie door Henk Frost met gegevens over oa. de families Koenderink, Kwast, Frost, Ewig, Boswinkel, De Goede, Bakhuis, Beverdam, Eeftink en Janse.


Screenshot van website

Stamboom Fruijtier - www.genealogieonline.nl/stamboom-fruijtier

Een publicatie door Fruijtier met gegevens over oa. de families Fruijtier, Kooseman, Klipp, Van der Steen, Van Steen, Van der Steen , Schutz, Bouwhuis, Hakker en Bindervoet.


Screenshot van website

Stamboom Fröberg - www.genealogieonline.nl/stamboom-froberg

Een publicatie door Gerhard Arian Fröberg met gegevens over oa. de families Fröberg, Grandia, Van Hartingsveld, Van Krimpen, De Neeff, Van der Staal, Van Leeuwen, Visser, Van der Made en De Neef.


Screenshot van website

Stamboom Funcke - www.genealogieonline.nl/stamboom-funcke

Een publicatie door B.Funcke met gegevens over oa. de families Haack, Van Bebber, Baumann, Rissmann, Lensing, Lueb, Kraus, Deymann, Otten en Moog.


Screenshot van website

Stamboom Johanna Jacoba Furer - www.genealogieonline.nl/stamboom-johanna-jacoba-furer

Een genealogische publicatie door Engelien Lamers Willemsen met gegevens over onder andere de families Furer, Becker, Prenger, Verhoeven, Lemm, Massa, Van der Sterren, Lina en Martens.


Screenshot van website

Stamboom Pieter Le Fever - www.genealogieonline.nl/stamboom-pieter-le-fever

Een publicatie door Hans Le Fever met gegevens over oa. de families Lefever, Le Fever, Bert, Parmentier, Lefeber, Parmentier (Permentier), Le Mahieu, Feber, De Kraker en Cuvelier (Cavelje).


Screenshot van website

Stamboom Ray en Jill Fliermans - www.genealogieonline.nl/stamboom-fliermans

Een publicatie door Wim Fliermans met gegevens over oa. de families Heemskerk, Van der Heul, Houtman, Fliermans, Osinga, Koolhoven, Vermeulen, Rutten, Dijksman en Geurts.


Screenshot van website

Stamboom Tirso Felix - www.genealogieonline.nl/stamboom-tirso-felix

Een genealogische publicatie door Tirso Felix met gegevens over onder andere de families Carty, Felix, Peterson, Voges, Halley, Gumbs, Maillard, Henriquez en Lake.


Screenshot van website



Genealogie nieuws