stamboomgids

Familienamen » F

Websites 191 - 200 van 211:

Stamboom Fröberg - www.genealogieonline.nl/stamboom-froberg

Een publicatie door Gerhard Arian Fröberg met gegevens over oa. de families Fröberg, Grandia, Van Hartingsveld, Van Krimpen, De Neeff, Van der Staal, Van Leeuwen, Visser, Van der Made en De Neef.


Screenshot van website

Stamboom Funcke - www.genealogieonline.nl/stamboom-funcke

Een publicatie door B.Funcke met gegevens over oa. de families Haack, Van Bebber, Baumann, Rissmann, Lensing, Lueb, Kraus, Deymann, Otten en Moog.


Screenshot van website

Stamboom Jean Four - www.genealogieonline.nl/stamboom-jean-four

Een genealogische publicatie door Raoul Laboyrie met gegevens over onder andere de families Four, Raaphorst, Perier, Van Duuren, Tebben, Mallemaison, Gordijn, Van Dijk en Frank.


Screenshot van website

Stamboom Johanna Jacoba Furer - www.genealogieonline.nl/stamboom-johanna-jacoba-furer

Een genealogische publicatie door Engelien Lamers Willemsen met gegevens over onder andere de families Furer, Becker, Prenger, Verhoeven, Lemm, Massa, Van der Sterren, Lina en Martens.


Screenshot van website

Stamboom Pieter Le Fever - www.genealogieonline.nl/stamboom-pieter-le-fever

Een publicatie door Hans Le Fever met gegevens over oa. de families Lefever, Le Fever, Bert, Parmentier, Lefeber, Parmentier (Permentier), Le Mahieu, Feber, De Kraker en Cuvelier (Cavelje).


Screenshot van website

Stamboom Ray en Jill Fliermans - www.genealogieonline.nl/stamboom-fliermans

Een publicatie door Wim Fliermans met gegevens over oa. de families Heemskerk, Van der Heul, Houtman, Fliermans, Osinga, Koolhoven, Vermeulen, Rutten, Dijksman en Geurts.


Screenshot van website

Stamboom Tirso Felix - www.genealogieonline.nl/stamboom-tirso-felix

Een genealogische publicatie door Tirso Felix met gegevens over onder andere de families Carty, Felix, Peterson, Voges, Halley, Gumbs, Maillard, Henriquez en Lake.


Screenshot van website

Stamboom van de familie Floor - floor.hfoada.nl

Op deze website staat de stamboom van de familie Floor


Screenshot van website

Stamboom van de families Franck, Broeckaert, Reyniers, Vanhaverbeke, Baeyaert, Coops - www.genealogieonline.nl/stamboom-franck

Een genealogische publicatie door Francis Franck met gegevens over onder andere de families Reyniers, Vanneste, Vandeputte, Coops, Lauwagie, Baeyaert, De Bie, Vanhaverbeke en Janssens.


Screenshot van website

Stamboom Van der Flier - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-flier

Een publicatie door Paul van der Flier met gegevens over oa. de families Van der Flier, Van Empelen, Van der Geld, Dusamos, Gustavus, Van Vonno, De Vos, De Wilde, Van der Veer en Wellerd.


Screenshot van website