stamboomgids

Familienamen » F

Websites 171 - 180 van 187:

Stamboom Fritz en Verwoerd - www.genealogieonline.nl/stamboom-fritz-en-verwoerd

Een publicatie door Jan Burgers met gegevens over oa. de families Verwoerd, Fritz, Prins, Reussien, Verwoert, Burgers, Fritzen, Wien, Van Leeuwen en Oppenhuis.


Screenshot van website

Stamboom Frost - www.genealogieonline.nl/stamboom-frost

Een publicatie door Henk Frost met gegevens over oa. de families Koenderink, Kwast, Frost, Ewig, Boswinkel, De Goede, Bakhuis, Beverdam, Eeftink en Janse.


Screenshot van website

Stamboom Fruijtier - www.genealogieonline.nl/stamboom-fruijtier

Een publicatie door Fruijtier met gegevens over oa. de families Fruijtier, Kooseman, Klipp, Van der Steen, Van Steen, Van der Steen , Schutz, Bouwhuis, Hakker en Bindervoet.


Screenshot van website

Stamboom Fröberg - www.genealogieonline.nl/stamboom-froberg

Een publicatie door Gerhard Arian Fröberg met gegevens over oa. de families Fröberg, Grandia, Van Hartingsveld, Van Krimpen, De Neeff, Van der Staal, Van Leeuwen, Visser, Van der Made en De Neef.


Screenshot van website

Stamboom Funcke - www.genealogieonline.nl/stamboom-funcke

Een publicatie door B.Funcke met gegevens over oa. de families Haack, Van Bebber, Baumann, Rissmann, Lensing, Lueb, Kraus, Deymann, Otten en Moog.


Screenshot van website

Stamboom Pieter Le Fever - www.genealogieonline.nl/stamboom-pieter-le-fever

Een publicatie door Hans Le Fever met gegevens over oa. de families Lefever, Le Fever, Bert, Parmentier, Lefeber, Parmentier (Permentier), Le Mahieu, Feber, De Kraker en Cuvelier (Cavelje).


Screenshot van website

Stamboom Ray en Jill Fliermans - www.genealogieonline.nl/stamboom-fliermans

Een publicatie door Wim Fliermans met gegevens over oa. de families Heemskerk, Van der Heul, Houtman, Fliermans, Osinga, Koolhoven, Vermeulen, Rutten, Dijksman en Geurts.


Screenshot van website

Stamboom van de familie Floor - floor.hfoada.nl

Op deze website staat de stamboom van de familie Floor


Screenshot van website

Stamboom Van der Flier - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-flier

Een publicatie door Paul van der Flier met gegevens over oa. de families Van der Flier, Van Empelen, Van der Geld, Dusamos, Gustavus, Van Vonno, De Vos, De Wilde, Van der Veer en Wellerd.


Screenshot van website

Stamboom van families Franckx-Talimaa - www.franckx.com

Een stamboom die twee families verenigen, afkomstig uit Estland en Vlaanderen.


Screenshot van website



Genealogie nieuws