stamboomgids

Familienamen » F

Websites 171 - 180 van 183:

Stamboom Funcke - www.genealogieonline.nl/stamboom-funcke

Een publicatie door B.Funcke met gegevens over oa. de families Haack, Van Bebber, Baumann, Rissmann, Lensing, Lueb, Kraus, Deymann, Otten en Moog.


Screenshot van website

Stamboom Pieter Le Fever - www.genealogieonline.nl/stamboom-pieter-le-fever

Een publicatie door Hans Le Fever met gegevens over oa. de families Lefever, Le Fever, Bert, Parmentier, Lefeber, Parmentier (Permentier), Le Mahieu, Feber, De Kraker en Cuvelier (Cavelje).


Screenshot van website

Stamboom Ray en Jill Fliermans - www.genealogieonline.nl/stamboom-fliermans

Een publicatie door Wim Fliermans met gegevens over oa. de families Heemskerk, Van der Heul, Houtman, Fliermans, Osinga, Koolhoven, Vermeulen, Rutten, Dijksman en Geurts.


Screenshot van website

Stamboom van de familie Floor - floor.hfoada.nl

Op deze website staat de stamboom van de familie Floor


Screenshot van website

Stamboom Van der Flier - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-flier

Een publicatie door Paul van der Flier met gegevens over oa. de families Van der Flier, Van Empelen, Van der Geld, Dusamos, Gustavus, Van Vonno, De Vos, De Wilde, Van der Veer en Wellerd.


Screenshot van website

Stamboom van families Franckx-Talimaa - www.franckx.com

Een stamboom die twee families verenigen, afkomstig uit Estland en Vlaanderen.


Screenshot van website

Stamboom vnl. Twentse Fabriqueurs - www.genealogieonline.nl/stamboom-twentse-fabriqueurs

Een genealogische publicatie door Jan Slot met gegevens over onder andere de families Ledeboer, Stroink, Cate Ten, Jannink, Kuile Ter, Heek Van, Blijdenstein, Scholten en Rossem Van.


Screenshot van website

Stamboomtakken van de families Volmer en Folmer - www.volmer-folmer.nl

Stroomschema 's per provincie waarin alle gevonden en nog levende takken zijn verwerkt. Alleen het jaar van geboorte en huwelijk zijn vermeld om toch privacy te waarborgen. Met Ctr F zoeken binnen de takken


Screenshot van website

The Bos Family - www.genealogieonline.nl/the-bos-family

Een publicatie door Nanne H.C. Bos met gegevens over oa. de families Bos, Heijting, Groenewegen, Buijze, Hofmans, Van Santbergen, Bosch, Van Eck en Van Eck.


Screenshot van website

Voorouders Fransen - www.genealogieonline.nl/voorouders-fransen

Een publicatie door Jan van Noord met gegevens over oa. de families Fransen, Bouwhuis, Helmich, Polman, Klostermann, Sprakel, Vaneker, Willemsen, Gleis en Scholte Grevinkhof.


Screenshot van website



Genealogie nieuws