stamboomgids

Familienamen » F

Websites 171 - 180 van 200:

Stamboom Frerejean - Nafzger - Aarts - Tonnard - Panis enz. - www.frerejean.org

Welkom Mijn naam is Jean Frèrejean en ben gehuwd met Annie Nafzger. Sinds mijn jeugd beoefen ik als hobby fotografie en verzamel en foto


Screenshot van website

Stamboom Frèrejean-Nafzger - www.genealogieonline.nl/stamboom-frerejean-nafzger

Gegevens over oa. de families Frèrejean, Nafzger, Naffzger, Pletzers, Perée, Aarts, Nafziger, Panis, Nofziger en Schwiebert.


Screenshot van website

Stamboom Frieling-Van Halteren - www.genealogieonline.nl/stamboom-frieling-van-halteren

Een publicatie door Harald Frieling met gegevens over oa. de families Fleuren, Jansen, Frieling, Fleuren (Floeren), Reumer, Van Londen, Peters, Van Halteren, Willemsen en Janssen.


Screenshot van website

Stamboom Frielink - www.genealogieonline.nl/stamboom-frielink

Een publicatie door Margje Frielink met gegevens over oa. de families Stomphorst, Frielink, Burggraaf, Van Kooten, Hoogendoorn, Bijsterbosch, Wubs, Van Maurik, Pater en Foppen.


Screenshot van website

Stamboom Friesen - www.genealogieonline.nl/stamboom-friesen

Een publicatie door C.P.T. Hendrix met gegevens over oa. de families Friesen, Pouwels, Kersten, Cox, Weijs, Jacobs, Kemmelings, Nellen, Jenniskens en Janssen.


Screenshot van website

Stamboom Friesen (Achterhoek) - www.genealogieonline.nl/stamboom-friesen-achterhoek

Een publicatie door C.P.T. Hendrix met gegevens over oa. de families Friesen, Hellenkamp, Friesen Vriezen, Jansen, Eppink, Tiemessen, Ketelaar, Friezen, Willemsen en Dahlhaus.


Screenshot van website

Stamboom Frijters en Van Gorp - www.genealogieonline.nl/stamboom-frijters-van-gorp

Een publicatie door J. van Gorp-Frijters met gegevens over oa. de families Schapendonk, Frijters, Swrijters, Cornelis Nooijens, Geuten, Lambertus Nooijens, Maria Catharina Vermeeren, Maria Van Gestel, Jacobus Nooijens en Maria Catharina Josephina Nooijens


Screenshot van website

Stamboom Fris - www.genealogieonline.nl/stamboom-fris

Een genealogische publicatie door N. Fris met gegevens over onder andere de families Van der Vleuten, Fris, Oemen, Van der Vloeten, Rietsnijder, Van den Kerckhof, Van de Kerkhof, Van Deun en Maas.


Screenshot van website

Stamboom Frits - www.genealogieonline.nl/stamboom-frits

Een publicatie door E. Hillebregt-Zuiderwijk met gegevens over oa. de families Beljaards, Rijvers, Frits, Van Delft, Van der List, Broekman, Rijvers (Reijvers), Van Dijk, Frits(Z) en Sprenkhuijzen.


Screenshot van website

Stamboom Fritz en Verwoerd - www.genealogieonline.nl/stamboom-fritz-en-verwoerd

Een publicatie door Jan Burgers met gegevens over oa. de families Verwoerd, Fritz, Prins, Reussien, Verwoert, Burgers, Fritzen, Wien, Van Leeuwen en Oppenhuis.


Screenshot van website



Genealogie nieuws