stamboomgids

Familienamen » F

Websites 161 - 170 van 183:

Stamboom Frielink - www.genealogieonline.nl/stamboom-frielink

Een publicatie door Margje Frielink met gegevens over oa. de families Stomphorst, Frielink, Burggraaf, Van Kooten, Hoogendoorn, Bijsterbosch, Wubs, Van Maurik, Pater en Foppen.


Screenshot van website

Stamboom Friesen - www.genealogieonline.nl/stamboom-friesen

Een publicatie door C.P.T. Hendrix met gegevens over oa. de families Friesen, Pouwels, Kersten, Cox, Weijs, Jacobs, Kemmelings, Nellen, Jenniskens en Janssen.


Screenshot van website

Stamboom Friesen (Achterhoek) - www.genealogieonline.nl/stamboom-friesen-achterhoek

Een publicatie door C.P.T. Hendrix met gegevens over oa. de families Friesen, Hellenkamp, Friesen Vriezen, Jansen, Eppink, Tiemessen, Ketelaar, Friezen, Willemsen en Dahlhaus.


Screenshot van website

Stamboom Frijters en Van Gorp - www.genealogieonline.nl/stamboom-frijters-van-gorp

Een publicatie door J. van Gorp-Frijters met gegevens over oa. de families Schapendonk, Frijters, Swrijters, Cornelis Nooijens, Geuten, Lambertus Nooijens, Maria Catharina Vermeeren, Maria Van Gestel, Jacobus Nooijens en Maria Catharina Josephina Nooijens


Screenshot van website

Stamboom Fris - www.genealogieonline.nl/stamboom-fris

Een genealogische publicatie door N. Fris met gegevens over onder andere de families Van der Vleuten, Fris, Oemen, Van der Vloeten, Rietsnijder, Van den Kerckhof, Van de Kerkhof, Van Deun en Maas.


Screenshot van website

Stamboom Frits - www.genealogieonline.nl/stamboom-frits

Een publicatie door E. Hillebregt-Zuiderwijk met gegevens over oa. de families Beljaards, Rijvers, Frits, Van Delft, Van der List, Broekman, Rijvers (Reijvers), Van Dijk, Frits(Z) en Sprenkhuijzen.


Screenshot van website

Stamboom Fritz en Verwoerd - www.genealogieonline.nl/stamboom-fritz-en-verwoerd

Een publicatie door Jan Burgers met gegevens over oa. de families Verwoerd, Fritz, Prins, Reussien, Verwoert, Burgers, Fritzen, Wien, Van Leeuwen en Oppenhuis.


Screenshot van website

Stamboom Frost - www.genealogieonline.nl/stamboom-frost

Een publicatie door Henk Frost met gegevens over oa. de families Koenderink, Kwast, Frost, Ewig, Boswinkel, De Goede, Bakhuis, Beverdam, Eeftink en Janse.


Screenshot van website

Stamboom Fruijtier - www.genealogieonline.nl/stamboom-fruijtier

Een publicatie door Fruijtier met gegevens over oa. de families Fruijtier, Kooseman, Klipp, Van der Steen, Van Steen, Van der Steen , Schutz, Bouwhuis, Hakker en Bindervoet.


Screenshot van website

Stamboom Fröberg - www.genealogieonline.nl/stamboom-froberg

Een publicatie door Gerhard Arian Fröberg met gegevens over oa. de families Fröberg, Grandia, Van Hartingsveld, Van Krimpen, De Neeff, Van der Staal, Van Leeuwen, Visser, Van der Made en De Neef.


Screenshot van website



Genealogie nieuws