stamboomgids

Familienamen » F

Websites 161 - 170 van 180:

Stamboom Friesen (Achterhoek) - www.genealogieonline.nl/stamboom-friesen-achterhoek

Een publicatie door C.P.T. Hendrix met gegevens over oa. de families Friesen, Hellenkamp, Friesen Vriezen, Jansen, Eppink, Tiemessen, Ketelaar, Friezen, Willemsen en Dahlhaus.

Screenshot van website

Stamboom Frijters en Van Gorp - www.genealogieonline.nl/stamboom-frijters-van-gorp

Een publicatie door J. van Gorp-Frijters met gegevens over oa. de families Schapendonk, Frijters, Swrijters, Cornelis Nooijens, Geuten, Lambertus Nooijens, Maria Catharina Vermeeren, Maria Van Gestel, Jacobus Nooijens en Maria Catharina Josephina Nooijens

Screenshot van website

Stamboom Frits - www.genealogieonline.nl/stamboom-frits

Een publicatie door E. Hillebregt-Zuiderwijk met gegevens over oa. de families Beljaards, Rijvers, Frits, Van Delft, Van der List, Broekman, Rijvers (Reijvers), Van Dijk, Frits(Z) en Sprenkhuijzen.

Screenshot van website

Stamboom Fritz en Verwoerd - www.genealogieonline.nl/stamboom-fritz-en-verwoerd

Een publicatie door Jan Burgers met gegevens over oa. de families Verwoerd, Fritz, Prins, Reussien, Verwoert, Burgers, Fritzen, Wien, Van Leeuwen en Oppenhuis.

Screenshot van website

Stamboom Frost - www.genealogieonline.nl/stamboom-frost

Een publicatie door Henk Frost met gegevens over oa. de families Koenderink, Kwast, Frost, Ewig, Boswinkel, De Goede, Bakhuis, Beverdam, Eeftink en Janse.

Screenshot van website

Stamboom Fruijtier - www.genealogieonline.nl/stamboom-fruijtier

Een publicatie door Fruijtier met gegevens over oa. de families Fruijtier, Kooseman, Klipp, Van der Steen, Van Steen, Van der Steen , Schutz, Bouwhuis, Hakker en Bindervoet.

Screenshot van website

Stamboom Fröberg - www.genealogieonline.nl/stamboom-froberg

Een publicatie door Gerhard Arian Fröberg met gegevens over oa. de families Fröberg, Grandia, Van Hartingsveld, Van Krimpen, De Neeff, Van der Staal, Van Leeuwen, Visser, Van der Made en De Neef.

Screenshot van website

Stamboom Funcke - www.genealogieonline.nl/stamboom-funcke

Een publicatie door B.Funcke met gegevens over oa. de families Haack, Van Bebber, Baumann, Rissmann, Lensing, Lueb, Kraus, Deymann, Otten en Moog.

Screenshot van website

Stamboom Pieter Le Fever - www.genealogieonline.nl/stamboom-pieter-le-fever

Een publicatie door Hans Le Fever met gegevens over oa. de families Lefever, Le Fever, Bert, Parmentier, Lefeber, Parmentier (Permentier), Le Mahieu, Feber, De Kraker en Cuvelier (Cavelje).

Screenshot van website

Stamboom Ray en Jill Fliermans - www.genealogieonline.nl/stamboom-fliermans

Een publicatie door Wim Fliermans met gegevens over oa. de families Heemskerk, Van der Heul, Houtman, Fliermans, Osinga, Koolhoven, Vermeulen, Rutten, Dijksman en Geurts.

Screenshot van website



Genealogie nieuws