stamboomgids

Familienamen » F

Websites 141 - 150 van 202:

Stamboom Floberg, Amsterdam. - www.genealogieonline.nl/stamboom-floberg

Een publicatie door F. van Leeuwen met gegevens over oa. de families Floberg, Volmarij, Riecker, Iken, Hey, Liewes, Van der Weide, Schipperheijn, De Groot en Jansen.


Screenshot van website

Stamboom Flohr-Klerks - www.genealogieonline.nl/stamboom-flohr-klerks

Een publicatie door A. Walsmit met gegevens over oa. de families Klaui, Klerks, Flohr, De Zeeuw, Zorab, De Serière, Trijssenaar, Nelisse, Alst en Pieplenbosch.


Screenshot van website

Stamboom Florack - www.genealogieonline.nl/stamboom-florack

Een publicatie door Louis Florack met gegevens over oa. de families Hölzken, Florack, Hölzken (Holsken), Machielsen, Holzken, Bladel, van, Mager, Althuis, van en Althuis, van.


Screenshot van website

Stamboom Floris - www.genealogieonline.nl/stamboom-floris

Een publicatie door Wim Floris met gegevens over oa. de families Louwes, Floris, De Jong, Jagersma, De Vries, Veen, Sienema, Duursma, Dijkstra en Cornello.


Screenshot van website

Stamboom Fluit - www.genealogieonline.nl/stamboom_fluit

Gegevens over o.a. de families Fluit, Van den Berg, Van Ark, Davelaar, Eikendal, Van Beek, Van den Brink, Verhagen, Aalderink en Krop.


Screenshot van website

Stamboom Fochtmann - www.genealogieonline.nl/stamboom_fochtmann

Gegevens over oa. de families Katamay, Pruckmüller, Fischer, Hempt, Trechsler, Klingöhrl, Schmid, Ramskogler, Meltzer en Klinger.


Screenshot van website

Stamboom Fokkens - www.genealogieonline.nl/stamboom-fokkens

Een publicatie door M. Fokkens met gegevens over oa. de families Fokkens, Spoelma, Folkens, Van Duinen, Van Dam, Von Dorgelo, Hinrichs, Dorgelo, Wieringa en Rickends.


Screenshot van website

Stamboom Fokker - www.genealogieonline.nl/stamboom-fokker

Een publicatie door Jan Cornelis Fokker met gegevens over oa. de families Fokker, Meun, Bakker, Berg Van Den, Boer De, Oude De, Brouwer, Hoogendoorn, Veelen Van en Jong De.


Screenshot van website

Stamboom Follender Grossfeld/Van Oers - www.genealogieonline.nl/stamboom-follender

Een publicatie door Maarten Follender met gegevens over oa. de families Pennekamp, Moormann, Follender Grossfeld, Van Oers, Rikkers, Rosenberg, Geertruida Wielheesen, Van Hest, Hendriks en Overveld.


Screenshot van website

Stamboom Fontijn - www.genealogieonline.nl/stamboom-fontijn

Een publicatie door Karin Fontijn met gegevens over oa. de families Fontijn, Fonteijn, Smit, Blank, Bak, Schoon, Woud, Stoel, Daan en Heijstek.


Screenshot van website



Genealogie nieuws