stamboomgids

Familienamen » F

Websites 141 - 150 van 180:

Stamboom Francois - www.genealogieonline.nl/stamboom-francois

Een genealogische publicatie door Harrie Francois met gegevens over onder andere de families Francois, Stikkelbroeck, Jacobs, Schafs, Arends, Wasserval, Bal, Kersten en Kuijer.

Screenshot van website

Stamboom Franke - www.genealogieonline.nl/stamboom-franke

Een publicatie door Gerard Franke met gegevens over oa. de families Franke, Geerdink, Francke, Harmelink, Derkink, Nijland, Lubbers, Wolbers, Schabus en Geerdinck.

Screenshot van website

Stamboom Franken - www.genealogieonline.nl/stamboon-franken

Een publicatie door Erik Franken met gegevens over oa. de families Franken, Dorst, Montfoort, Quakkelaar, De Laater, Van Iwaarden, Bierens, Kabboord, Van Iwaarde en De Later.

Screenshot van website

Stamboom Franken - www.genealogieonline.nl/stamboom-franken

Een publicatie door Marije Franken met gegevens over oa. de families Stadhouders, Jansen, Van Dongen, Franken, Schaap, Schijf, Oomen, Van den Nieuwenhuijsen, Van Seters en Gouwman.

Screenshot van website

Stamboom Franken - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-franken

Een genealogische publicatie door Tim Franken met gegevens over onder andere de families Franken, Francken, Van der Jagt, De Leeuw, Bierings, Franken ( Francken ), Janssen, Van Deursen en Vranck.

Screenshot van website

Stamboom Frankvoort / Kooij / Varkevisser - www.genealogieonline.nl/stamboom-frankvoort-kooij-varkevisser

Een genealogische publicatie door Ingrid met gegevens over onder andere de families Kooij, Varkevisser, Outmaajer, Hoecke, Van, Frankvoort, Griffioen, Vermeulen, Albers en Kolk, van Der.

Screenshot van website

Stamboom Fransen - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-fransen

Een publicatie door Ap Fransen met gegevens over oa. de families Gidding, Fransen, Franken, Franssen, Martens, Timmer, Louter, Cornelissen, Meeuwissen en Poelen.

Screenshot van website

Stamboom Fransen (Oploo e.o) - www.genealogieonline.nl/stamboom-fransen-oploo

Een publicatie door Cisca met gegevens over oa. de families Fransen, Franssen, Geurts, Van der Borcht Franssen, Francen, Peters, Crooijmans, Arts, Janssen en Lob.

Screenshot van website

Stamboom Fransen-De Wolf-Daelemans - www.genealogieonline.nl/stamboom-fransen

Een publicatie door Fransen met gegevens over oa. de families De Wolf, Fransen, Daelemans, Van Tichelt, Des Sicambres, Rombouts, Huysmans, Van Doorslaer, Van den Kieboom en Wouters.

Screenshot van website

Stamboom Franzen - www.genealogieonline.nl/stamboom-franzen

Een publicatie door Ferry Franzen met gegevens over oa. de families Gepke Keitz, Johannes Keitz, Hendrik Keitz, Jan De Zanger, Harmke Keitz, Saartje Boon, Jantje Westers, Hindrik Brinkman, Maria Johanna De Zanger en Engel Zwart.

Screenshot van website



Genealogie nieuws