stamboomgids

Familienamen » F

Websites 141 - 150 van 196:

Stamboom Fochtmann - www.genealogieonline.nl/stamboom_fochtmann

Gegevens over oa. de families Katamay, Pruckmüller, Fischer, Hempt, Trechsler, Klingöhrl, Schmid, Ramskogler, Meltzer en Klinger.


Screenshot van website

Stamboom Fokkens - www.genealogieonline.nl/stamboom-fokkens

Een publicatie door M. Fokkens met gegevens over oa. de families Fokkens, Spoelma, Folkens, Van Duinen, Van Dam, Von Dorgelo, Hinrichs, Dorgelo, Wieringa en Rickends.


Screenshot van website

Stamboom Fokker - www.genealogieonline.nl/stamboom-fokker

Een publicatie door Jan Cornelis Fokker met gegevens over oa. de families Fokker, Meun, Bakker, Berg Van Den, Boer De, Oude De, Brouwer, Hoogendoorn, Veelen Van en Jong De.


Screenshot van website

Stamboom Follender Grossfeld/Van Oers - www.genealogieonline.nl/stamboom-follender

Een publicatie door Maarten Follender met gegevens over oa. de families Pennekamp, Moormann, Follender Grossfeld, Van Oers, Rikkers, Rosenberg, Geertruida Wielheesen, Van Hest, Hendriks en Overveld.


Screenshot van website

Stamboom Fontijn - www.genealogieonline.nl/stamboom-fontijn

Een publicatie door Karin Fontijn met gegevens over oa. de families Fontijn, Fonteijn, Smit, Blank, Bak, Schoon, Woud, Stoel, Daan en Heijstek.


Screenshot van website

Stamboom Fopma/Bouma - www.genealogieonline.nl/stamboom-fopma-bouma

Een publicatie door Tineke Fopma met gegevens over oa. de families De Jong, Bakker, Bouma, Speerstra, De Boer, De Vries, Dijkstra, Boersma, Hoitinga en Beetstra.


Screenshot van website

Stamboom Foppes - www.genealogieonline.nl/stamboom-foppes

Een genealogische publicatie door Jochem Foppes met gegevens over onder andere de families Leistra, Foppes, Roemelingh, Arendz, Frieswijk, De Jong, Krekt, Pentermann en De Vries.


Screenshot van website

Stamboom Forker - www.genealogieonline.nl/stamboom-forkerNieuw!

Een genealogische publicatie door Roelf Schrik met gegevens over onder andere de families Forker, Clift, Clift (alias: Cliff), Klein, Watts en Smith.


Screenshot van website

Stamboom Formanoy - www.genealogieonline.nl/stamboom-formanoy

Gegevens over oa. de families Formanoy, Kuiper, Rotsma, Fourmanoy, Geurtse, Formanoye, Formanoij, Riga, Verhaar en Roosen.


Screenshot van website

Stamboom Former - www.genealogieonline.nl/stamboom-former

Een publicatie door Jolke Former met gegevens over oa. de families Former, Ruurds, Former (Vormer), Posthuma, Kooiker, Visser, Molenaar, Zondervan, De Vries en Vidojevic.


Screenshot van website



Genealogie nieuws