stamboomgids

Familienamen » H

Websites 91 - 100 van 1052:

Genealogie families Hermanns - Valkenborg - Stevel - www.homepages.hetnet.nl/~theivanbaeres/1938989.htm

Genealogisch onderzoek eigen familie. Te weten de families Hermanns, Valkenborg, Stevelmans en Vrij. Daarnaast komen ook andere families en geschiedenis aan bod. Een deel van de site bevat een groot aantal ansichtkaarten van het dorp Posterholt.


Screenshot van website

Genealogie Haantjes - www.genealogieonline.nl/genealogie-haantjes

Een publicatie door R. Haantjes met gegevens over oa. de families Haantjes, Van Asten, Van de Donk, De Vries, Van Eldik, Vereijken, Lemstra, Mojet, Looijenga en Momber.


Screenshot van website

Genealogie Haarmans - www.genealogieonline.nl/genealogie-haarmans

Een publicatie door A. Haarmans met gegevens over oa. de families Haarmans, Van Zanten, Moen, De Groot, Van de Staaij, Sciaroni, Smit, Vermeulen, Swinkels en De Ruiter.


Screenshot van website

Genealogie Hack - genealogie.correlje.com/families/hack

Genealogie van de familie Hack (West Nederland) met fotos


Screenshot van website

Genealogie Haddeman - www.genealogieonline.nl/genealogie-haddeman

Een publicatie door Anton Haddeman met gegevens over oa. de families Winter, Seters, Haddeman, Witvliet, Korpershoek, Hoogerwerf, Vliet, Scheffer, Vlaspolder en Houwen.


Screenshot van website

Genealogie Hagedoorn - www.genealogieonline.nl/genealogie-hagedoorn

Een publicatie door H.A. Hagedoorn met gegevens over oa. de families Hagedoorn, Barnhoorn, Den Boer, Mook, Breeman, Van Boekholt, Van der Ree, Stek, Boere en Houck.


Screenshot van website

Genealogie Hagendijk - www.genealogieonline.nl/genealogie-hagendijk

Een genealogische publicatie door Linda Hagendijk met gegevens over onder andere de families Hagendijk, Van der Graaf, De Reus, De Vries, Van der Linden, Stam, Rijsdijk, Van der Giessen en Kooijman.


Screenshot van website

Genealogie Hakkaart - www.genealogieonline.nl/genealogie-hakkaart

Een publicatie door Lizette Wassenaar met gegevens over oa. de families Hakkaart, Van den Berg, Van der Meijden, Kasteelen, De Vrind, Cornelisse, Blansjaar, Hakkaart (Hackart), Hakkaart (Hakkart) en Hakkert.


Screenshot van website

Genealogie Halderman - www.genealogieonline.nl/genealogie-halderman

Een genealogische publicatie door Aart C Paap met gegevens over onder andere de families Halderman, Paap, Van Braam, Kuijten, Van Rosmalen, Schaart, Weijers, Spaans en Rietkerk.


Screenshot van website

Genealogie Halewijn - www.genealogieonline.nl/genealogie-halewijn

Een publicatie door Leon van Catz met gegevens over oa. de families Halewijn, Franken, Bouman, Kivits, Alard, Westeneng, Van den Bogaert, Van Vugt en Van Vugt.


Screenshot van website



Genealogie nieuws