stamboomgids

Familienamen » H

Websites 101 - 110 van 1045:

Genealogie Hanke Rotterdam Paderborn - www.genealogieonline.nl/genealogie-hanke

Een publicatie door Ton Janknegt met gegevens over oa. de families Hanke, Knuppel, Van den Berg, Janknegt, Huf, Hellweg, Muskens, Gerritse, Leonard en Kok.


Screenshot van website

Genealogie Harinck - www.genealogieonline.nl/genealogie-harinck

Een publicatie door J.M. Uckerman-Riemer met gegevens over oa. de families Harinck, De Jonge, De Jongh, Van Liere, Verberkmoes, Verdonk, Egter, Markusse, Oudkerk en Sinke.


Screenshot van website

Genealogie Haring - www.genealogieonline.nl/kwartierstaten-haring

Een publicatie door Jaap Haring met gegevens over oa. de families Haring, Lippits, Hoogland, Hermes, Van Noten, Moor, Obdam, Ostermeyer, Bot en Schlickelmann.


Screenshot van website

Genealogie Hassing - www.genealogieonline.nl/genealogie-hassing

Een publicatie door L. Hassing met gegevens over oa. de families Hassing, Daniels, Sanders, Meels, Vroomen, Hassink, Eerden, Vroemen, Van Houtum en Van Megen.


Screenshot van website

Genealogie Hauer - www.genealogieonline.nl/genealogie-hauer

Een publicatie door Hans Hauer met gegevens over oa. de families Hauer, Meijer, Walvis, Koch, Van der Burg, De Haas, Soolsma, Willaars, Brus en Geijtenbeek.


Screenshot van website

Genealogie Havermans - www.genealogieonline.nl/genealogie-havermans

Een publicatie door Kees de Koning met gegevens over oa. de families Havermans, Van den Broek, Van der Zande, Verhees, De Leeuw, Verhoeven, Somers, Hommel, Van Tilbeurgh en Veraart.


Screenshot van website

Genealogie Havers - www.genealogieonline.nl/genealogie-havers

Een publicatie door Edwin Havers met gegevens over oa. de families Banga, Bockema, Hania, Havers, Heringa, Pecama, Rheen, Stapert, Schotanus, Swerms, van Aysma, Wierda e.a.


Screenshot van website

Genealogie Havinga - www.genealogieonline.nl/genealogie-havinga

Een publicatie door Berendje Havinga met gegevens over oa. de families .


Screenshot van website

Genealogie Hazelaar - www.genealogieonline.nl/genealogie-hazelaar

Een publicatie door Gerard Hazelaar met gegevens over oa. de families Hazelaar, Gravesteijn, Struijk, Plant, Plante, Verspeck, Van der Spek, Wielink, Kok en Ilbrink.


Screenshot van website

Genealogie Heere(n) uit Rucphen - www.genealogieonline.nl/genealogie-heere-uit-rucphen

Een publicatie door Lucas van Heeren met gegevens over oa. de families Heeren, Konings, De Jong, De Bruijn, Roks, Jaspers, Wagtmans, Boeren, Heere en Valentijn.


Screenshot van website



Genealogie nieuws