stamboomgids

Familienamen » H

Websites 101 - 110 van 1033:

Genealogie Haring - www.genealogieonline.nl/kwartierstaten-haring

Een publicatie door Jaap Haring met gegevens over oa. de families Haring, Lippits, Hoogland, Hermes, Van Noten, Moor, Obdam, Ostermeyer, Bot en Schlickelmann.


Screenshot van website

Genealogie Hassing - www.genealogieonline.nl/genealogie-hassing

Een publicatie door L. Hassing met gegevens over oa. de families Hassing, Daniels, Sanders, Meels, Vroomen, Hassink, Eerden, Vroemen, Van Houtum en Van Megen.


Screenshot van website

Genealogie Hauer - www.genealogieonline.nl/genealogie-hauer

Een publicatie door Hans Hauer met gegevens over oa. de families Hauer, Meijer, Walvis, Koch, Van der Burg, De Haas, Soolsma, Willaars, Brus en Geijtenbeek.


Screenshot van website

Genealogie Havermans - www.genealogieonline.nl/genealogie-havermans

Een publicatie door Kees de Koning met gegevens over oa. de families Havermans, Van den Broek, Van der Zande, Verhees, De Leeuw, Verhoeven, Somers, Hommel, Van Tilbeurgh en Veraart.


Screenshot van website

Genealogie Havers - www.genealogieonline.nl/genealogie-havers

Een publicatie door Edwin Havers met gegevens over oa. de families Banga, Bockema, Hania, Havers, Heringa, Pecama, Rheen, Stapert, Schotanus, Swerms, van Aysma, Wierda e.a.


Screenshot van website

Genealogie Havinga - www.genealogieonline.nl/genealogie-havinga

Een publicatie door Berendje Havinga met gegevens over oa. de families .


Screenshot van website

Genealogie Hazelaar - www.genealogieonline.nl/genealogie-hazelaar

Een publicatie door Gerard Hazelaar met gegevens over oa. de families Hazelaar, Gravesteijn, Struijk, Plant, Plante, Verspeck, Van der Spek, Wielink, Kok en Ilbrink.


Screenshot van website

Genealogie Heere(n) uit Rucphen - www.genealogieonline.nl/genealogie-heere-uit-rucphen

Een publicatie door Lucas van Heeren met gegevens over oa. de families Heeren, Konings, De Jong, De Bruijn, Roks, Jaspers, Wagtmans, Boeren, Heere en Valentijn.


Screenshot van website

Genealogie Hees - www.hees.org/genealogie%20hees.htm

Genealogie van het cluster Hees in Ruinen, het cluster Hees in Echt en het cluster Hees met oorsprong Haarlem.


Screenshot van website

Genealogie Heins - Heinsius - Heineman - sites.google.com/site/nederlandsetaalwetenschappen/stamboompagina

Betreft de familie die in het algemeen wel bekend is als De Friese Heinsii. Dit geslacht kent een lange Friese historie met een indrukwekkende ouderdom die bewezen mag worden verondersteld tot en met de geboorte van de stamvader Rienck om en nabij 1510 waarbij de eerste generaties nog bij Leeuwarden leven, daarna vooral in Harlingen en Stavoren. De huidige nakomelingen treft men overwegend buiten Friesland aan.


Screenshot van website



Genealogie nieuws