stamboomgids

Familienamen » H

Websites 101 - 110 van 1009:

Genealogie Hartgerink - www.genealogieonline.nl/genealogie-hartgerink

Een genealogische publicatie door K. Hartgerink met gegevens over onder andere de families Hartgerink, Walet, Buurman, Hertgerink Hartgerink, Hulshoff, Dekker, Hartgering Hartgerink en Boesveld.

Screenshot van website

Genealogie Hassing - www.genealogieonline.nl/genealogie-hassing

Een publicatie door L. Hassing met gegevens over oa. de families Hassing, Daniels, Sanders, Meels, Vroomen, Hassink, Eerden, Vroemen, Van Houtum en Van Megen.

Screenshot van website

Genealogie Hauer - www.genealogieonline.nl/genealogie-hauer

Een publicatie door Hans Hauer met gegevens over oa. de families Hauer, Meijer, Walvis, Koch, Van der Burg, De Haas, Soolsma, Willaars, Brus en Geijtenbeek.

Screenshot van website

Genealogie Havermans - www.genealogieonline.nl/genealogie-havermans

Een publicatie door Kees de Koning met gegevens over oa. de families Havermans, Van den Broek, Van der Zande, Verhees, De Leeuw, Verhoeven, Somers, Hommel, Van Tilbeurgh en Veraart.

Screenshot van website

Genealogie Havers - www.genealogieonline.nl/genealogie-havers

Een publicatie door Edwin Havers met gegevens over oa. de families Banga, Bockema, Hania, Havers, Heringa, Pecama, Rheen, Stapert, Schotanus, Swerms, van Aysma, Wierda e.a.

Screenshot van website

Genealogie Havinga - www.genealogieonline.nl/genealogie-havinga

Een publicatie door Berendje Havinga met gegevens over oa. de families .

Screenshot van website

Genealogie Hazelaar - www.genealogieonline.nl/genealogie-hazelaar

Een publicatie door Gerard Hazelaar met gegevens over oa. de families Hazelaar, Gravesteijn, Struijk, Plant, Plante, Verspeck, Van der Spek, Wielink, Kok en Ilbrink.

Screenshot van website

Genealogie Heere(n) uit Rucphen - www.genealogieonline.nl/genealogie-heere-uit-rucphen

Een publicatie door Lucas van Heeren met gegevens over oa. de families Heeren, Konings, De Jong, De Bruijn, Roks, Jaspers, Wagtmans, Boeren, Heere en Valentijn.

Screenshot van website

Genealogie Hees - www.hees.org/genealogie%20hees.htm

Genealogie van het cluster Hees in Ruinen, het cluster Hees in Echt en het cluster Hees met oorsprong Haarlem.

Screenshot van website

Genealogie Heitbrink - www.heitbrink.com

Stamboom van de families Heitbrink, Zegger, Groeneveld en Quasten.

Screenshot van website



Genealogie nieuws