stamboomgids

Familienamen » H

Websites 131 - 140 van 1009:

Genealogie Hogenhout - www.genealogieonline.nl/genealogie-hogenhout

Een publicatie door Timo Hogenhout met gegevens over oa. de families Hogenhout, Hoogenhout, Hoogerhoud, Hoogenhoud, Hogerhout, Verbeek, Hogenhoud, Hoogerhout, Ho(o)gen(r)hout en Ho(o)genhout.

Screenshot van website

Genealogie Holla-Spanjerberg - www.genealogieonline.nl/genealogie-holla-spanjerberg

Een publicatie door Philip Holla met gegevens over oa. de families Gravemaker, Holla, Van Beieren, De Bourgogne, Van Renesse, Van Saksen, Van Lynden, Van Oostenrijk, Van Bohemen en Spanjerberg.

Screenshot van website

Genealogie Hollander-den Hollander - gw.geneanet.org/index.php3?b=jdenhollander

Op deze website vindt u gegevens over de familie Hollander-den Hollander uit Zuid-Holland.

Screenshot van website

Genealogie Hollebrandse - www.genealogieonline.nl/genealogie-hollebrandse

Een publicatie door Peter Hollebrandse met gegevens over oa. de families Hollebrandse, Vos, Janse, Brouwer, Louws, Louwerse, Barentsen, Clarisse, Dekker en Odding.

Screenshot van website

Genealogie Homs - www.genealogieonline.nl/genealogie-homs

Een publicatie door George Homs met gegevens over oa. de families Hommen, Homs, Grachten, Hopmans, Melsen, Wittenberg, Timmermans, Van Kempen, Van den Boom en Le Bruyn.

Screenshot van website

Genealogie Honings HomePage - karelhonings.nl/index.html

Screenshot van website

Genealogie Honnef - www.genealogieonline.nl/genealogie-honnef

Een genealogische publicatie door M.G.M.E. Honnef met gegevens over onder andere de families Honnef, Deguelle, Honneff, Bemelmans, Honff, Honnoff, Honf, Tegelers en Honnof.

Screenshot van website

Genealogie Honshorst of Hondshorst - www.bonmama.nl/honshorst.html

Genealogie van een familie Honshorst of Hondshorst uit Overijssel. De stamvader vinden we vanaf 1740 onder het Overijsselse Wijhe.

Screenshot van website

Genealogie Hoogenbosch-Gräffner - www.genealogieonline.nl/genealogie-hoogenbosch-graffner

Een publicatie door George Hoogenbosch met gegevens over oa. de families Gräffner, Hoogenbosch, Van der Donk, Okkes, Van Bruggen, Liesker, Tiessen, Wartenhorst, Peters en Rauch.

Screenshot van website

Genealogie Hoogendijk-Würth-Muijs-van der Laan - www.genealogieonline.nl/genealogie-van-der-laan

Een publicatie door Nicole van der Laan-Hoogendijk met gegevens over oa. de families Muijs, Nijssen, Van der Laan, Hoogendijk, Würth, Ossel, De Wit, Hardenberg, Gaal en Pothoven.

Screenshot van website



Genealogie nieuws