stamboomgids

Familienamen » H

Websites 131 - 140 van 1091:

Genealogie Hoefsmit - Vlaanderen - www.genealogieonline.nl/genealogie-hoefsmit

Een publicatie door Erik Hoefsmit met gegevens over oa. de families Vlaanderen, Methorst, Hoefsmit, Vonk, Van de Weerdhof, Van Elst, Van Gardingen, Boom, Drost en Heikamp.


Screenshot van website

Genealogie Hoetmer - www.genealogieonline.nl/genealogie-hoetmer

Een publicatie door Susan Bodmer met gegevens over oa. de families Hoetmer, Moll, Marinus, Van Norden, Fortuin, Oudshoorn, Van der Neut, Ruiter, Van Rijn en Slof.


Screenshot van website

Genealogie Hoffman - www.genealogieonline.nl/genealogie-hoffman

Een publicatie door Jaap Haring met gegevens over oa. de families Van Leeuwen, Wassenaar, Spierenburg, Hoffman, Van Heusden, Goverts, Jansen, Neuteboom, Stafleu en Heijcoop.


Screenshot van website

Genealogie Hofman-Gorter - www.genealogieonline.nl/genealogie-hofman-gorter

Een genealogische publicatie door Guke Hofman-Gorter met gegevens over onder andere de families Gorter, Bakker, De Groot, Hofman, Jansen, Visser, Bosman, De Vries en Verbeek.


Screenshot van website

Genealogie Hofman-Scheepers - www.genealogieonline.nl/genealogie-hofman-scheepers

Een publicatie door Hofman met gegevens over oa. de families Hofman, Hamelink, Dieleman, Scheepers, Roose, Verplanke, Jansen, Oppeneer, Rooij en Keukelaar.


Screenshot van website

Genealogie Hofmeester - www.genealogieonline.nl/genealogie-hofmeester

Een publicatie door Eddy Hofmeester met gegevens over oa. de families Hofmeester, Zijlstra, Van Harskamp, Pieters, Van Voorst, Eykelkamp, Broek, Dekker, Sevensma en Eijkelkamp.


Screenshot van website

Genealogie Hogenhout - www.genealogieonline.nl/genealogie-hogenhout

Een publicatie door Timo Hogenhout met gegevens over oa. de families Hogenhout, Hoogenhout, Hoogerhoud, Hoogenhoud, Hogerhout, Verbeek, Hogenhoud, Hoogerhout, Ho(o)gen(r)hout en Ho(o)genhout.


Screenshot van website

Genealogie Holla-Spanjerberg - www.genealogieonline.nl/genealogie-holla-spanjerberg

Een publicatie door Philip Holla met gegevens over oa. de families Gravemaker, Holla, Van Beieren, De Bourgogne, Van Renesse, Van Saksen, Van Lynden, Van Oostenrijk, Van Bohemen en Spanjerberg.


Screenshot van website

Genealogie Hollebrandse - www.genealogieonline.nl/genealogie-hollebrandse

Een publicatie door Peter Hollebrandse met gegevens over oa. de families Hollebrandse, Vos, Janse, Brouwer, Louws, Louwerse, Barentsen, Clarisse, Dekker en Odding.


Screenshot van website

Genealogie Holterman - www.genealogieonline.nl/genealogie-holterman

Een genealogische publicatie door Gerard Holterman met gegevens over onder andere de families Holterman, Jager, Koerhuis, Kamphuis, Hulsman, Schrijver, Kleinherenbrink, Scholten en Elsman.


Screenshot van website



Genealogie nieuws