stamboomgids

Familienamen » H

Websites 131 - 140 van 1045:

Genealogie Hofman-Gorter - www.genealogieonline.nl/genealogie-hofman-gorter

Een genealogische publicatie door Guke Hofman-Gorter met gegevens over onder andere de families Gorter, Bakker, De Groot, Hofman, Jansen, Visser, Bosman, De Vries en Verbeek.


Screenshot van website

Genealogie Hofman-Scheepers - www.genealogieonline.nl/genealogie-hofman-scheepers

Een publicatie door Hofman met gegevens over oa. de families Hofman, Hamelink, Dieleman, Scheepers, Roose, Verplanke, Jansen, Oppeneer, Rooij en Keukelaar.


Screenshot van website

Genealogie Hofmeester - www.genealogieonline.nl/genealogie-hofmeester

Een publicatie door Eddy Hofmeester met gegevens over oa. de families Hofmeester, Zijlstra, Van Harskamp, Pieters, Van Voorst, Eykelkamp, Broek, Dekker, Sevensma en Eijkelkamp.


Screenshot van website

Genealogie Hogenhout - www.genealogieonline.nl/genealogie-hogenhout

Een publicatie door Timo Hogenhout met gegevens over oa. de families Hogenhout, Hoogenhout, Hoogerhoud, Hoogenhoud, Hogerhout, Verbeek, Hogenhoud, Hoogerhout, Ho(o)gen(r)hout en Ho(o)genhout.


Screenshot van website

Genealogie Holla-Spanjerberg - www.genealogieonline.nl/genealogie-holla-spanjerberg

Een publicatie door Philip Holla met gegevens over oa. de families Gravemaker, Holla, Van Beieren, De Bourgogne, Van Renesse, Van Saksen, Van Lynden, Van Oostenrijk, Van Bohemen en Spanjerberg.


Screenshot van website

Genealogie Hollander-den Hollander - gw.geneanet.org/index.php3?b=jdenhollander

Op deze website vindt u gegevens over de familie Hollander-den Hollander uit Zuid-Holland.


Screenshot van website

Genealogie Hollebrandse - www.genealogieonline.nl/genealogie-hollebrandse

Een publicatie door Peter Hollebrandse met gegevens over oa. de families Hollebrandse, Vos, Janse, Brouwer, Louws, Louwerse, Barentsen, Clarisse, Dekker en Odding.


Screenshot van website

Genealogie Holterman - www.genealogieonline.nl/genealogie-holterman

Een genealogische publicatie door Gerard Holterman met gegevens over onder andere de families Holterman, Jager, Koerhuis, Kamphuis, Hulsman, Schrijver, Kleinherenbrink, Scholten en Elsman.


Screenshot van website

Genealogie Homs - www.genealogieonline.nl/genealogie-homs

Een publicatie door George Homs met gegevens over oa. de families Hommen, Homs, Grachten, Hopmans, Melsen, Wittenberg, Timmermans, Van Kempen, Van den Boom en Le Bruyn.


Screenshot van website

Genealogie Honings HomePage - karelhonings.nl/index.html


Screenshot van website



Genealogie nieuws