stamboomgids

Familienamen » H

Websites 151 - 160 van 1068:

Genealogie Houthuizen - www.genealogieonline.nl/genealogie-houthuizen

Een publicatie door Houthuizen Bruijn met gegevens over oa. de families Houthuizen Bruijn, Plemper, Verbruggen, Van Os, Schut, Bruijn, Brandon, Hergt, Wirksel en .


Screenshot van website

Genealogie Houwen - www.genealogieonline.nl/genealogie-houwen

Een publicatie door Jan Slot met gegevens over oa. de families Houwen, Janssen, Linders, Coumans, Houwen (HOUWERS), Run V., Ziekman, Verlinden, Peeters en Jacobs.


Screenshot van website

Genealogie Houwing - www.genealogieonline.nl/genealogie-houwing

Een genealogische publicatie door Mascha Oostenbrug-Houwing met gegevens over onder andere de families Houwing, Van den Berg, Vetter, Van Dam, Brouwer, Van der Loeff, Voogt, De Jonge en Stortenbeker.


Screenshot van website

Genealogie Hubers - www.genealogieonline.nl/genealogie-hubers

Bevat o.a. de familienamen Hubers, Dekker, Van 't Zelfde en Vermeij. De meeste families zijn afkomstig uit de regio Dordrecht. De familie Hubers komt oorspronkelijk uit het Pruissische Werth, waarna de hier beschreven tak zich vestigt in Papendrecht.


Screenshot van website

Genealogie Huckriede, Borkent (Twente) - www.genealogieonline.nl/genealogie-huckriede-borkent

Een genealogische publicatie door Jan Timmerman met gegevens over onder andere de families Huckriede, Barbillion, Frowijn, Barbillon, Hietbrink, Zeggelink, Barbilion, Stroink en Teutelink.


Screenshot van website

Genealogie Huiberts - www.huiberts.info

Via deze pagina's wordt informatie gegeven over het onderzoek naar de voorouders van Katrinus Huiberts (* 20-12-1910, ? 10-03-1975). -


Screenshot van website

Genealogie Huijbregtse - www.genealogieonline.nl/genealogie-huijbregtse

Een publicatie door Peter Huijbregtse met gegevens over oa. de families Hubregtse, Huibregtse, Huijbregtse, Hubrechtse, Hubregtsen, Janse, Huibrechtse, Joosse, Dekker en Goedbloed.


Screenshot van website

Genealogie Huissoon-Jansen - www.genealogieonline.nl/genealogie-huissoon-jansen

Een publicatie door Jeroen Huissoon met gegevens over oa. de families Israel, Kalkman, Van Horne, Versluijs, Mazereeuw, Van Balen, Westerweel, Huissoon en Huissoon.


Screenshot van website

Genealogie Hummelman - www.genealogieonline.nl/genealogie-hummelman

Een publicatie door Willem Hummelman met gegevens over oa. de families Slotboom, Van Krimpen, Hummelman, Van Kluijve, Nannes, Van Boutesteijn, Rottink, Plant, Hofman en Plante.


Screenshot van website

Genealogie Huych - Verhaegen - www.genealogieonline.nl/genealogie-huych-verhaegen

Een publicatie door Constant Huych met gegevens over oa. de families Van Soom, Verhaegen, Wastyn, De Munck, De' Medici, Van de Franken, Van Beieren, Van Bourgondi.


Screenshot van website



Genealogie nieuws