stamboomgids

Familienamen » H

Websites 151 - 160 van 1010:

Genealogie Huijbregtse - www.genealogieonline.nl/genealogie-huijbregtse

Een publicatie door Peter Huijbregtse met gegevens over oa. de families Hubregtse, Huibregtse, Huijbregtse, Hubrechtse, Hubregtsen, Janse, Huibrechtse, Joosse, Dekker en Goedbloed.

Screenshot van website

Genealogie Huissoon-Jansen - www.genealogieonline.nl/genealogie-huissoon-jansen

Een publicatie door Jeroen Huissoon met gegevens over oa. de families Israel, Kalkman, Van Horne, Versluijs, Mazereeuw, Van Balen, Westerweel, Huissoon en Huissoon.

Screenshot van website

Genealogie Hummelman - www.genealogieonline.nl/genealogie-hummelman

Een publicatie door Willem Hummelman met gegevens over oa. de families Slotboom, Van Krimpen, Hummelman, Van Kluijve, Nannes, Van Boutesteijn, Rottink, Plant, Hofman en Plante.

Screenshot van website

Genealogie Huych - Verhaegen - www.genealogieonline.nl/genealogie-huych-verhaegen

Een publicatie door Constant Huych met gegevens over oa. de families Van Soom, Verhaegen, Wastyn, De Munck, De' Medici, Van de Franken, Van Beieren, Van Bourgondi.

Screenshot van website

Genealogie Hülsmann, Hulsman - www.genealogieonline.nl/genealogie-hulsman

Een genealogische publicatie door Albert Hulsman met gegevens over onder andere de families Hulsman, Van Oosten, Sluiter, H.

Screenshot van website

Genealogie Klein Haneveld-le Clercq - www.genealogieonline.nl/genealogie-klein-haneveld-le-clercq

A genealogical publication by Roeland Klein Haneveld with information about, among others, the families Le Clercq, Klein Haneveld, Ouwendijk, Karssen, De Vrieze, Roeterdink, 't Hart, Bek and Boef.

Screenshot van website

Genealogie L. ter Horst - www.genealogieonline.nl/genealogie-l.-ter-horst

Een genealogische publicatie door Leo ter Horst met gegevens over onder andere de families Couperus, Horst, Bos, Huijgen, Ter Horst, Knol, De Vries, Pen en Hartman.

Screenshot van website

Genealogie Rene Hubert (1913) - www.genealogieonline.nl/genealogie-rene-hubert

Een genealogische publicatie door Mark Polman met gegevens over onder andere de families Hubert, Pontier, Vincent, Carabin, Rikir, Lambert en Postula.

Screenshot van website

genealogie site van Cor van der Horst - cornex.nl

8 parentelen van de geslachten Van der Horst, Borsje, Schaarman, Van Breeningen, Meewis/Meuwis, Bos, Roos en Hopman

Screenshot van website

Genealogie Ter Horst - www.genealogieonline.nl/genealogie-ter-horst

Een publicatie door Gijsbert ter Horst met gegevens over oa. de families Moddejonge, Ter Horst, Wesseler, Minnegal, Temmink, Claus, Weernink, Hovestad, Akkerman en Ter Beeke.

Screenshot van website



Genealogie nieuws