stamboomgids

Familienamen » H

Websites 431 - 440 van 1045:

Parenteel Hogeboom - www.genealogieonline.nl/parenteel-hogeboom

Een publicatie door P.Heres met gegevens over oa. de families Dijkslag, Bijsterbosch, Eilander, Rietberg, Visser, IJzerman, Van Ommen, Boeve, Logtenberg en Van Olst.


Screenshot van website

Parenteel Hogenhout - www.genealogieonline.nl/parenteel-hogenhout

Een publicatie door Timo Hogenhout met gegevens over oa. de families Hogenhoud, Van der Velde, Van der Laan, Hoeksema, Hogenhout, Oldenhuis, Ter Veld, Landman, Wolters en Beintema.


Screenshot van website

Parenteel Hop en Booij - www.genealogieonline.nl/parenteel-hop-booij

Een publicatie door J.C. Booij met gegevens over oa. de families Hop, Booij, Besse, Huisman, Nierop, Blom, Huijsman, De Jong, Bakker en Snoek.


Screenshot van website

Parenteel Jan Alberts Haak 1696 Onstwedde - www.genealogieonline.nl/parenteel-jan-alberts-haak

Een genealogische publicatie door Gerhard Fischer met gegevens over onder andere de families Haak, Fischer, Kremers, Smit, Van Klinken, Mulder, Staas, Vos en Talens.


Screenshot van website

Parenteel Jan Grote Haart - www.genealogieonline.nl/parenteel-jan-grote-haart

Een publicatie door Theo Terhaard met gegevens over oa. de families Terhaerdt, Terhaart, Spandern, Jungkamp, Ter Haerdt, Ter Haart, Terhart, Ter Hart, Terhaardt en Ter Haert.


Screenshot van website

Parenteel Joannes Herens - www.genealogieonline.nl/parenteel-joannes-herens

Een publicatie door W. Herens met gegevens over oa. de families Herens, Herens , Vranken, Lardenois, Vranken , Jans, Demolling, Jans , Bours en Levels.


Screenshot van website

Parenteel Joannes Herman - www.clvanrooij.nl/stamboom-rob-herman/parenteel-herman


Screenshot van website

Parenteel Johanna Ikiena Hommes - www.genealogieonline.nl/parenteel-johanna-ikiena-hommes

Een publicatie door Lizette Boomgaard met gegevens over oa. de families Hoevenaar, Stavinga, Schuit, Stavenga, Liefsting, Hommes, Heeres, Boomgaard, Suikerbakker en Kuiper.


Screenshot van website

Parenteel Lambrecht de Haart - www.genealogieonline.nl/parenteel-lambrecht-de-haart

Een publicatie door Wim de Haart met gegevens over oa. de families De Haart, Beeckman, De Haert, De Weytzel, Schmidt De Haart, Bouwens, Mannis, (Hendricksen), Huigens en Mannes.


Screenshot van website

Parenteel Marie Isabelle Claire Hauw - www.genealogieonline.nl/parenteel-marie-isabelle-claire-hauw

Een publicatie door Lizette Boomgaard met gegevens over oa. de families Hauw, Copin, Egenberger, Martel, Tartare, Brocq, De Croix, De la Personne, Haeuw en Haew.


Screenshot van website



Genealogie nieuws