stamboomgids

Familienamen » H

Websites 431 - 440 van 1027:

Parenteel Jan Grote Haart - www.genealogieonline.nl/parenteel-jan-grote-haart

Een publicatie door Theo Terhaard met gegevens over oa. de families Terhaerdt, Terhaart, Spandern, Jungkamp, Ter Haerdt, Ter Haart, Terhart, Ter Hart, Terhaardt en Ter Haert.


Screenshot van website

Parenteel Joannes Herens - www.genealogieonline.nl/parenteel-joannes-herens

Een publicatie door W. Herens met gegevens over oa. de families Herens, Herens , Vranken, Lardenois, Vranken , Jans, Demolling, Jans , Bours en Levels.


Screenshot van website

Parenteel Joannes Herman - www.clvanrooij.nl/stamboom-rob-herman/parenteel-herman


Screenshot van website

Parenteel Johanna Ikiena Hommes - www.genealogieonline.nl/parenteel-johanna-ikiena-hommes

Een publicatie door Lizette Boomgaard met gegevens over oa. de families Hoevenaar, Stavinga, Schuit, Stavenga, Liefsting, Hommes, Heeres, Boomgaard, Suikerbakker en Kuiper.


Screenshot van website

Parenteel Lambrecht de Haart - www.genealogieonline.nl/parenteel-lambrecht-de-haart

Een publicatie door Wim de Haart met gegevens over oa. de families De Haart, Beeckman, De Haert, De Weytzel, Schmidt De Haart, Bouwens, Mannis, (Hendricksen), Huigens en Mannes.


Screenshot van website

Parenteel Marie Isabelle Claire Hauw - www.genealogieonline.nl/parenteel-marie-isabelle-claire-hauw

Een publicatie door Lizette Boomgaard met gegevens over oa. de families Hauw, Copin, Egenberger, Martel, Tartare, Brocq, De Croix, De la Personne, Haeuw en Haew.


Screenshot van website

Parenteel Roelft ter Haert - www.genealogieonline.nl/parenteel-roelft-ter-haert

Een publicatie door Theo Terhaard met gegevens over oa. de families Terhart, Terhardt, Ter Haart Gnt Schenkenboom, Feldhaar, Lijtinck, Ter Haart, Steverding, Bierhaart en Bierhaart.


Screenshot van website

Parenteel van Conrad Haanappel - home.casema.nl/gmwiel

Parenteel van Conrad Haanappel sinds ~1630


Screenshot van website

Parenteel Van der Heijden - www.genealogieonline.nl/parenteel-van-der-heijden

De parenteel van Peter van der Heijden is samengesteld door B. van Spanje.


Screenshot van website

Parenteel Van Halst - www.genealogieonline.nl/parenteel-van-halst

Een publicatie door Jaap van Tuyll met gegevens over oa. de families Van Halst, Goulooze, Laven, Ponse, Welleman, Korsuize, Van Dis, De Jonge, Ingelse en Bouterse.


Screenshot van website



Genealogie nieuws