stamboomgids

Familienamen » H

Websites 431 - 440 van 1051:

Parenteel Heeres - www.genealogieonline.nl/parenteel_heeres

Parenteel van Heere Jans is samengesteld door P. Heres, voorkomens van de families Logtenberg, Ijzerman, Van Ommen, Eilander, Scholten, Boeve, Haverka


Screenshot van website

Parenteel Heijmans - www.genealogieonline.nl/parenteel-heijmans

Een publicatie door E. van Houtum-Swalen met gegevens over oa. de families Heijmans, Mijs, Lodewijks, Van Mierlo, Smolders, Scheepens, Van Loenhout, Kuppens, Verblackt en Vande Ven.


Screenshot van website

Parenteel Hemerik - www.genealogieonline.nl/parenteel-hemerik

Een publicatie door R.A. Hemerik met gegevens over oa. de families Hemerik, Broekhuijsen, Broekhuizen, Hemerick, Bos, Van der Horn, Barink, Van den Haak, Bakker en Huner.


Screenshot van website

Parenteel Hofman - www.genealogieonline.nl/parenteel-hofman

Een publicatie door Vicky D'hondt met gegevens over oa. de families Hofman, Van Damme, Tackaert, Benaerens, Van de Velde, Paduaert, Baete, Michiels en Michiels.


Screenshot van website

Parenteel Hogeboom - www.genealogieonline.nl/parenteel-hogeboom

Een publicatie door P.Heres met gegevens over oa. de families Dijkslag, Bijsterbosch, Eilander, Rietberg, Visser, IJzerman, Van Ommen, Boeve, Logtenberg en Van Olst.


Screenshot van website

Parenteel Hogenhout - www.genealogieonline.nl/parenteel-hogenhout

Een publicatie door Timo Hogenhout met gegevens over oa. de families Hogenhoud, Van der Velde, Van der Laan, Hoeksema, Hogenhout, Oldenhuis, Ter Veld, Landman, Wolters en Beintema.


Screenshot van website

Parenteel Hop en Booij - www.genealogieonline.nl/parenteel-hop-booij

Een publicatie door J.C. Booij met gegevens over oa. de families Hop, Booij, Besse, Huisman, Nierop, Blom, Huijsman, De Jong, Bakker en Snoek.


Screenshot van website

Parenteel Jan Alberts Haak 1696 Onstwedde - www.genealogieonline.nl/parenteel-jan-alberts-haak

Een genealogische publicatie door Gerhard Fischer met gegevens over onder andere de families Haak, Fischer, Kremers, Smit, Van Klinken, Mulder, Staas, Vos en Talens.


Screenshot van website

Parenteel Jan Grote Haart - www.genealogieonline.nl/parenteel-jan-grote-haart

Een publicatie door Theo Terhaard met gegevens over oa. de families Terhaerdt, Terhaart, Spandern, Jungkamp, Ter Haerdt, Ter Haart, Terhart, Ter Hart, Terhaardt en Ter Haert.


Screenshot van website

Parenteel Joannes Herens - www.genealogieonline.nl/parenteel-joannes-herens

Een publicatie door W. Herens met gegevens over oa. de families Herens, Herens , Vranken, Lardenois, Vranken , Jans, Demolling, Jans , Bours en Levels.


Screenshot van website



Genealogie nieuws