stamboomgids

Familienamen » H

Websites 411 - 420 van 1010:

Nederlandse tak familie von Holtz - www.genealogieonline.nl/nederlandse-tak-familie-von-holtz

Een publicatie door Richard C van Holtz met gegevens over oa. de families Von Holtz, Theuvenet, Sch.

Screenshot van website

NL Home Page Familie van Hengel - www.vanhengel.net

Homepage Familie van Hengel

Screenshot van website

Onderzoek E. Huizinga - www.genealogieonline.nl/onderzoek-e-huizinga

Een publicatie door E. Huizinga met gegevens over oa. de families Huizinga, Koster, Osinga, Drint, Frank, Heidanus, Eeltjes, Blonk, Kranenborg en Van der Linde.

Screenshot van website

Orban Heyd - www.genealogieonline.nl/orban-heyd

Een publicatie door Jan Neelen met gegevens over oa. de families Orban, Nagant de Deuxchaisnes, Sepulchre, Mestreit, Orban de Xivry, Hubin, Regout, De Wouters d'Oplinter en De Wouters d'Oplinter.

Screenshot van website

Parenteel Claes Harmens (Post) - www.genealogieonline.nl/parenteel-claes-harmens

Een publicatie door Wendy Ruwhof met gegevens over oa. de families Post, Boer, Kiers, De Vries, Van der Velde, Bergsma, Van Weperen, Berga, Vos en Koops.

Screenshot van website

Parenteel geslacht Herens - www.w-herens.nl

stamboom begint te Gulpen NL rond 1570

Screenshot van website

Parenteel Heeres - www.genealogieonline.nl/parenteel_heeres

Parenteel van Heere Jans is samengesteld door P. Heres, voorkomens van de families Logtenberg, Ijzerman, Van Ommen, Eilander, Scholten, Boeve, Haverka

Screenshot van website

Parenteel Heijmans - www.genealogieonline.nl/parenteel-heijmans

Een publicatie door E. van Houtum-Swalen met gegevens over oa. de families Heijmans, Mijs, Lodewijks, Van Mierlo, Smolders, Scheepens, Van Loenhout, Kuppens, Verblackt en Vande Ven.

Screenshot van website

Parenteel Hemerik - www.genealogieonline.nl/parenteel-hemerik

Een publicatie door R.A. Hemerik met gegevens over oa. de families Hemerik, Broekhuijsen, Broekhuizen, Hemerick, Bos, Van der Horn, Barink, Van den Haak, Bakker en Huner.

Screenshot van website

Parenteel Hofman - www.genealogieonline.nl/parenteel-hofman

Een publicatie door Vicky D'hondt met gegevens over oa. de families Hofman, Van Damme, Tackaert, Benaerens, Van de Velde, Paduaert, Baete, Michiels en Michiels.

Screenshot van website



Genealogie nieuws