stamboomgids

Familienamen » H

Websites 391 - 400 van 1075:

Kwartierstaat Edwin Hensen - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-edwin-hensen

Een publicatie door Nel Pannekoek met gegevens over oa. de families Valkenburg, Valkenburgh, Valkenberg, Valkenborg, Rog, Scholten, Jansen, Van Poeteren, Begemann en Van Ommen.


Screenshot van website

Kwartierstaat en Genealogie familie van den Hoek - www.vandenHoek.uwstamboomonline.nl

Voorouders van Cees Jan van den Hok.


Screenshot van website

Kwartierstaat Hannes-Savelkoel - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-hannes-savelkoel

Een publicatie door Ivo Ribbens met gegevens over oa. de families Hannes, Raeijmaekers, Raeymaekers, Peeters, Savelkoel, Dirickx, Van Schoor, Heyns, Druyts en Aerts.


Screenshot van website

Kwartierstaat Hartjes - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-hartjes

Een publicatie door I. Visser met gegevens over oa. de families Hartjes, Kelderman, Pronk, Hoogendijk, Stift, Jansen, Grootveld, Visser, Ipskamp en Van der Sande.


Screenshot van website

Kwartierstaat Hazelaar Struijk - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-hazelaar-struijkNieuw!

Een genealogische publicatie door Gerard Hazelaar met gegevens over onder andere de families Niet Publiek, Hazelaar, Struijk, Gravesteijn, Poot, Van der Spek, Paauw, Van der Meer en Van Gelder.


Screenshot van website

Kwartierstaat Heeffer - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-heeffer

Een genealogische publicatie door Stephanie Chrispijn met gegevens over onder andere de families Lodiers, Van Loon, Stoffels, Oerlemans, Voermans, Bax, Nollen, Elsevier en Timmermans.


Screenshot van website

Kwartierstaat Hens-Van Dijck - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-hens-van-dijck

Een publicatie door Ivo Ribbens met gegevens over oa. de families Van Tichelt, Hens, Van Dijck, Der Franken, Heyns, Van Santvliet, Van Ostaeyen, Van Reeth, Van Looveren en Van Metz.


Screenshot van website

Kwartierstaat Hobert - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-hobert

Een publicatie door Gerard Gasthuis met gegevens over oa. de families Hobert, Coebergh, Verschoor, Van Roijen, De Haan, De Waal, Hoobert, Blom, Van Harten en Jans.


Screenshot van website

Kwartierstaat Hogenhout - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-hogenhout

Een publicatie door Timo Hogenhout met gegevens over oa. de families Hogenhout, Verbeek, Momber, De Haas, Van Beem, Kobus, Krijne, Schouten, Van der Wal en Pijnse Van Der Aa.


Screenshot van website

Kwartierstaat Hoogendoorn en Tak - home.planet.nl/~jlafeber/kwartierstaat2.html

Kwartierstaat Hoogendoorn en Tak, families in Gouda, met vertakkingen naar o.a. de omgeving van Gouda


Screenshot van website



Genealogie nieuws