stamboomgids

Familienamen » H

Websites 391 - 400 van 1054:

Kwartierstaat Hens-Van Dijck - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-hens-van-dijck

Een publicatie door Ivo Ribbens met gegevens over oa. de families Van Tichelt, Hens, Van Dijck, Der Franken, Heyns, Van Santvliet, Van Ostaeyen, Van Reeth, Van Looveren en Van Metz.


Screenshot van website

Kwartierstaat Hobert - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-hobert

Een publicatie door Gerard Gasthuis met gegevens over oa. de families Hobert, Coebergh, Verschoor, Van Roijen, De Haan, De Waal, Hoobert, Blom, Van Harten en Jans.


Screenshot van website

Kwartierstaat Hogenhout - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-hogenhout

Een publicatie door Timo Hogenhout met gegevens over oa. de families Hogenhout, Verbeek, Momber, De Haas, Van Beem, Kobus, Krijne, Schouten, Van der Wal en Pijnse Van Der Aa.


Screenshot van website

Kwartierstaat Hoogendoorn en Tak - home.planet.nl/~jlafeber/kwartierstaat2.html

Kwartierstaat Hoogendoorn en Tak, families in Gouda, met vertakkingen naar o.a. de omgeving van Gouda


Screenshot van website

Kwartierstaat Huijskes-Groot Bruinderink - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-huijskes-groot-bruinderink

Een publicatie door H.K. van Baak met gegevens over oa. de families Van Delden, Groot Bruinderink, Nales, Huijskes, Berentsen, Beuink, Ottink, Ter Bogt, Berendsen en Stoverick.


Screenshot van website

Kwartierstaat Huisman - www.genealogieonline.nl/familiestamboom-huisman

Een genealogische publicatie door Bastiaan Huisman met gegevens over oa. de families Boerboom, Derksen, Peters, Jansen, Wijma, Bakker, Meijer, Witjes en Witjes.


Screenshot van website

Kwartierstaat Huizer - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-huizer

Een genealogische publicatie door Albert Allema met gegevens over onder andere de families Sparreboom, Huizer, Visser, Slikkerveer, Van Ielen, Punt, Van Ginkel, Moog en Schenk.


Screenshot van website

Kwartierstaat Huttenga - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-huttenga

Een publicatie door E. Huttenga met gegevens over oa. de families Van den Brink, Huttenga, Tjaden, Jansma, Evertse, Jansen, Dusseljee, Janssen, Van Huigenbos en Van Butselaar.


Screenshot van website

Kwartierstaat Jan Hendricus van den Heuvel - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-jan-hendricus-van-den-heuvel

Een publicatie door Jan van den Heuvel met gegevens over oa. de families Van den Heuvel, Van den Broek, Jansen, Van der Hoeven, Van der Harst, Baron, Van Bochove, Van Boeckholt en Van Boeckholt.


Screenshot van website

Kwartierstaat Joannes Adrianus Herman - www.clvanrooij.nl/stamboom-rob-herman/kwartierstaat-herman

Kwartierstaat van Joannes (Joop) Adrianus Herman afkomstig uit Amsterdam. De Hermannen zijn een schoenmakersgeslacht en afkomstig uit Vlijmen. De vader van Joop trok van daar naar Amsterdam en startte aldaar de Noordbrabantse Schoenmakerij die er nu nog steeds is.


Screenshot van website



Genealogie nieuws