stamboomgids

Familienamen » H

Websites 381 - 390 van 1068:

Johann Peter Hoffmann - www.genealogy.com/VG/00/00/20/41/45/0000204145

Birth Date: 05/18/1790


Screenshot van website

Kwartier Johanna Albertine van der Hart - www.genealogieonline.nl/kwartier-johanna-albertine-van-der-hart

Een publicatie door Johannes Geervliet met gegevens over oa. de families Koster, Hartman, Van der Hart, Van Wakeren, Blokhuis, Bolderman, Van Hunnik, De Vries, Bos en Vonk.


Screenshot van website

Kwartieren Van Heemskerck Düker - www.genealogieonline.nl/kwartieren-van-heemskerck-duker

Een publicatie door J. van Heemskerck Düker met gegevens over oa. de families Rappard, Zwartendijk, Van Beest Van Heemskerck, Elsevier, Kutsch, Van Heemskerck Van Beest, Duker, Van Heemskerck, Verster en Van Waesberghe.


Screenshot van website

Kwartierstaat Adriaan Havermans - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-adriaan-havermans

Gegevens over oa. de families Havermans, Vrouw, Maes, Piree, Mutsaerts, Smit, Van der Vlag, Van Broeckhoven, De Moor en Theuns.


Screenshot van website

Kwartierstaat Bernard Hillebregt Jr. - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-bernard-hillebregt

Een publicatie door E. Hillebregt-Zuiderwijk


Screenshot van website

Kwartierstaat Cornelis Hubertus van Hassel - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-cornelis-hubertus-van-hassel

Een publicatie door Johan van Hassel met gegevens over oa. de families Van Hassel, Van Ginneken, Dingenouts, Joosten, Poppelier, Van Dongen, Van Hoogstraten, Thomassen, Vissers en Kamp.


Screenshot van website

kwartierstaat Cornelis Johannes van den Hoek - www.vandenHoek.uwstamboomonline.nl

Kwartierstaat van Cornelis Johannes van den Hoek, geboren 9 juli 1914 te Alphen aan den Rijn.


Screenshot van website

Kwartierstaat De Hek - Van Oosterhoud - home.planet.nl/~hek00128/stamreeks/home.htm

Stamreeks De Hek.


Screenshot van website

Kwartierstaat Derk Willem Hijink - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-derk-willem-hijink

Een genealogische publicatie door Frederique Hijink met gegevens over onder andere de families Pliester, Hijink, Beukenhorst, Hijinck, Thoe Boemveld, Noij, Smalbraak, Hijnck en Boeink.


Screenshot van website

Kwartierstaat Edwin Hensen - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-edwin-hensen

Een publicatie door Nel Pannekoek met gegevens over oa. de families Valkenburg, Valkenburgh, Valkenberg, Valkenborg, Rog, Scholten, Jansen, Van Poeteren, Begemann en Van Ommen.


Screenshot van website



Genealogie nieuws