stamboomgids

Familienamen » H

Websites 381 - 390 van 1027:

Kwartierstaat Hannes-Savelkoel - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-hannes-savelkoel

Een publicatie door Ivo Ribbens met gegevens over oa. de families Hannes, Raeijmaekers, Raeymaekers, Peeters, Savelkoel, Dirickx, Van Schoor, Heyns, Druyts en Aerts.


Screenshot van website

Kwartierstaat Hartjes - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-hartjes

Een publicatie door I. Visser met gegevens over oa. de families Hartjes, Kelderman, Pronk, Hoogendijk, Stift, Jansen, Grootveld, Visser, Ipskamp en Van der Sande.


Screenshot van website

Kwartierstaat Heeffer - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-heeffer

Een genealogische publicatie door Stephanie Chrispijn met gegevens over onder andere de families Lodiers, Van Loon, Stoffels, Oerlemans, Voermans, Bax, Nollen, Elsevier en Timmermans.


Screenshot van website

Kwartierstaat Hens-Van Dijck - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-hens-van-dijck

Een publicatie door Ivo Ribbens met gegevens over oa. de families Van Tichelt, Hens, Van Dijck, Der Franken, Heyns, Van Santvliet, Van Ostaeyen, Van Reeth, Van Looveren en Van Metz.


Screenshot van website

Kwartierstaat Hobert - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-hobert

Een publicatie door Gerard Gasthuis met gegevens over oa. de families Hobert, Coebergh, Verschoor, Van Roijen, De Haan, De Waal, Hoobert, Blom, Van Harten en Jans.


Screenshot van website

Kwartierstaat Hogenhout - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-hogenhout

Een publicatie door Timo Hogenhout met gegevens over oa. de families Hogenhout, Verbeek, Momber, De Haas, Van Beem, Kobus, Krijne, Schouten, Van der Wal en Pijnse Van Der Aa.


Screenshot van website

Kwartierstaat Hoogendoorn en Tak - home.planet.nl/~jlafeber/kwartierstaat2.html

Kwartierstaat Hoogendoorn en Tak, families in Gouda, met vertakkingen naar o.a. de omgeving van Gouda


Screenshot van website

Kwartierstaat Huijskes-Groot Bruinderink - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-huijskes-groot-bruinderink

Een publicatie door H.K. van Baak met gegevens over oa. de families Van Delden, Groot Bruinderink, Nales, Huijskes, Berentsen, Beuink, Ottink, Ter Bogt, Berendsen en Stoverick.


Screenshot van website

Kwartierstaat Huisman - www.genealogieonline.nl/familiestamboom-huisman

Een genealogische publicatie door Bastiaan Huisman met gegevens over oa. de families Boerboom, Derksen, Peters, Jansen, Wijma, Bakker, Meijer, Witjes en Witjes.


Screenshot van website

Kwartierstaat Huttenga - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-huttenga

Een publicatie door E. Huttenga met gegevens over oa. de families Van den Brink, Huttenga, Tjaden, Jansma, Evertse, Jansen, Dusseljee, Janssen, Van Huigenbos en Van Butselaar.


Screenshot van website



Genealogie nieuws