stamboomgids

Familienamen » H

Websites 371 - 380 van 1009:

kwartierstaat Cornelis Johannes van den Hoek - www.vandenHoek.uwstamboomonline.nl

Kwartierstaat van Cornelis Johannes van den Hoek, geboren 9 juli 1914 te Alphen aan den Rijn.

Screenshot van website

Kwartierstaat De Hek - Van Oosterhoud - home.planet.nl/~hek00128/stamreeks/home.htm

Stamreeks De Hek.

Screenshot van website

Kwartierstaat Derk Willem Hijink - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-derk-willem-hijink

Een genealogische publicatie door Frederique Hijink met gegevens over onder andere de families Pliester, Hijink, Beukenhorst, Hijinck, Thoe Boemveld, Noij, Smalbraak, Hijnck en Boeink.

Screenshot van website

Kwartierstaat Eddy Hofmeester - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-eddy-hofmeester

Een publicatie door Eddy Hofmeester met gegevens over oa. de families Hofmeester, Zijlstra, Dekker, Sevensma, Broek, Dijkstal, Pieters, Van Harskamp en Van Harskamp.

Screenshot van website

Kwartierstaat Edwin Hensen - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-edwin-hensen

Een publicatie door Nel Pannekoek met gegevens over oa. de families Valkenburg, Valkenburgh, Valkenberg, Valkenborg, Rog, Scholten, Jansen, Van Poeteren, Begemann en Van Ommen.

Screenshot van website

Kwartierstaat en Genealogie familie van den Hoek - www.vandenHoek.uwstamboomonline.nl

Voorouders van Cees Jan van den Hok.

Screenshot van website

Kwartierstaat Hannes-Savelkoel - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-hannes-savelkoel

Een publicatie door Ivo Ribbens met gegevens over oa. de families Hannes, Raeijmaekers, Raeymaekers, Peeters, Savelkoel, Dirickx, Van Schoor, Heyns, Druyts en Aerts.

Screenshot van website

Kwartierstaat Hartjes - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-hartjes

Een publicatie door I. Visser met gegevens over oa. de families Hartjes, Kelderman, Pronk, Hoogendijk, Stift, Jansen, Grootveld, Visser, Ipskamp en Van der Sande.

Screenshot van website

Kwartierstaat Hens-Van Dijck - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-hens-van-dijck

Een publicatie door Ivo Ribbens met gegevens over oa. de families Van Tichelt, Hens, Van Dijck, Der Franken, Heyns, Van Santvliet, Van Ostaeyen, Van Reeth, Van Looveren en Van Metz.

Screenshot van website

Kwartierstaat Hobert - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-hobert

Een publicatie door Gerard Gasthuis met gegevens over oa. de families Hobert, Coebergh, Verschoor, Van Roijen, De Haan, De Waal, Hoobert, Blom, Van Harten en Jans.

Screenshot van website



Genealogie nieuws