stamboomgids

Familienamen » H

Websites 371 - 380 van 1027:

Kwartieren Van Heemskerck Düker - www.genealogieonline.nl/kwartieren-van-heemskerck-duker

Een publicatie door J. van Heemskerck Düker met gegevens over oa. de families Rappard, Zwartendijk, Van Beest Van Heemskerck, Elsevier, Kutsch, Van Heemskerck Van Beest, Duker, Van Heemskerck, Verster en Van Waesberghe.


Screenshot van website

Kwartierstaat Adriaan Havermans - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-adriaan-havermans

Gegevens over oa. de families Havermans, Vrouw, Maes, Piree, Mutsaerts, Smit, Van der Vlag, Van Broeckhoven, De Moor en Theuns.


Screenshot van website

Kwartierstaat Bernard Hillebregt Jr. - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-bernard-hillebregt

Een publicatie door E. Hillebregt-Zuiderwijk


Screenshot van website

Kwartierstaat Cornelis Hubertus van Hassel - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-cornelis-hubertus-van-hassel

Een publicatie door Johan van Hassel met gegevens over oa. de families Van Hassel, Van Ginneken, Dingenouts, Joosten, Poppelier, Van Dongen, Van Hoogstraten, Thomassen, Vissers en Kamp.


Screenshot van website

kwartierstaat Cornelis Johannes van den Hoek - www.vandenHoek.uwstamboomonline.nl

Kwartierstaat van Cornelis Johannes van den Hoek, geboren 9 juli 1914 te Alphen aan den Rijn.


Screenshot van website

Kwartierstaat De Hek - Van Oosterhoud - home.planet.nl/~hek00128/stamreeks/home.htm

Stamreeks De Hek.


Screenshot van website

Kwartierstaat Derk Willem Hijink - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-derk-willem-hijink

Een genealogische publicatie door Frederique Hijink met gegevens over onder andere de families Pliester, Hijink, Beukenhorst, Hijinck, Thoe Boemveld, Noij, Smalbraak, Hijnck en Boeink.


Screenshot van website

Kwartierstaat Eddy Hofmeester - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-eddy-hofmeester

Een publicatie door Eddy Hofmeester met gegevens over oa. de families Hofmeester, Zijlstra, Dekker, Sevensma, Broek, Dijkstal, Pieters, Van Harskamp en Van Harskamp.


Screenshot van website

Kwartierstaat Edwin Hensen - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-edwin-hensen

Een publicatie door Nel Pannekoek met gegevens over oa. de families Valkenburg, Valkenburgh, Valkenberg, Valkenborg, Rog, Scholten, Jansen, Van Poeteren, Begemann en Van Ommen.


Screenshot van website

Kwartierstaat en Genealogie familie van den Hoek - www.vandenHoek.uwstamboomonline.nl

Voorouders van Cees Jan van den Hok.


Screenshot van website



Genealogie nieuws