stamboomgids

Familienamen » J

Websites 131 - 140 van 317:

Kwartierstaat Robert Janssen - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-robert-janssen

Een publicatie door Robert Janssen met gegevens over oa. de families Zeeman, Van Kiev, Janssen, Qualm, Van Heemskerck, Heemskerck, Van Limburg, Van Holland, Oliemans en Van Teylingen.

Screenshot van website

Kwartierstaat Ruud Jongen - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-ruud-jongen

Een genealogische publicatie door Jan van Hoek met gegevens over onder andere de families Cornelis Kansen, Hendrika Kansen, Maarten Relk, Klaas Kansen, Aaltje Kansen, Elisabeth Korte, Grietje Kansen, Grietje Bruijn en Andries Kansen.

Screenshot van website

Kwartierstaat van Hendrik Jonker - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-hendrik-jonker

Een genealogische publicatie door Hendrik Jonker met gegevens over onder andere de families Jonker, Prins, Muda, Rogaar, Klein, Popken, Middeljans, Dost en Bos.

Screenshot van website

Kwartierstaat van Wijnie Jabaaij, kamerlid - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-wijnie-jabaaij

Een publicatie door Lucas van Heeren met gegevens over oa. de families Monster, Cranendonck, Jabaaij, Jabaij, Tuck, Polderdijk, Van der Grient, Gelderblom, Boschman en Van der Hoek.

Screenshot van website

Parenteel De Jonge - www.genealogieonline.nl/parenteel-de-jonge

Een publicatie door Jaap van Tuyll met gegevens over oa. de families De Jonge, Heijstek, Vogelaar, Goulooze, Goossen, Lindenbergh, Rijke, Rutte, Schrier en Kooiman.

Screenshot van website

Parenteel Jacoba Jacops - www.genealogieonline.nl/parenteel-jacoba-jacops

De parenteel van Jacoba Jacops is samengesteld door M. Jacobs.

Screenshot van website

Parenteel Jutting - members.chello.nl/j.l.kuiperi

Parenteel Jutting

Screenshot van website

Parenteel van Pieter Jacobs - www.genealogieonline.nl/parenteel-pieter-jacobs

Een publicatie door M. Jacobs.

Screenshot van website

Roel Jongman's Thuispagina - roeljongman.nl

Persoonlijke thuispagina met stamboomgegevens

Screenshot van website

Samboom Jansen en De Winter - www.genealogieonline.nl/samboom-jansen-en-de-winter

Een publicatie door John Jansen met gegevens over oa. de families De Winter, Jansen, Meesters, Rokven, Janssen, Heesakkers, Hendriks, Van de Wiel, Van Sprang en Van der Linden.

Screenshot van website



Genealogie nieuws