stamboomgids

Familienamen » J

Websites 131 - 140 van 323:

Kwartierstaat Jacobs - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-jacobs

De kwartierstaat van Nicole Maria Jacobs is samengesteld door M. Jacobs.


Screenshot van website

Kwartierstaat Jansen - Middelhoven - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-jansen-middelhoven

Een publicatie door H.B. Bel met gegevens over oa. de families Middelhoven, Jansen, Lunding, Van Middelhoven, Van Geenhuizen, Van Wijk, Schovers, Van Verseveld, Achterberg en Van Holten.


Screenshot van website

Kwartierstaat Johanna Janssen - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-johanna-janssen

Een publicatie door B.J.M. Wolters.


Screenshot van website

Kwartierstaat Marlies Jongma - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-marlies-jongma

Een genealogische publicatie door Minke de Haan met gegevens over onder andere de families Jorna, Andringa, Jongma, Van der Kolk, Galema, Van der Meer, Jurna, Duyff en Postma.


Screenshot van website

Kwartierstaat Robert Janssen - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-robert-janssen

Een publicatie door Robert Janssen met gegevens over oa. de families Zeeman, Van Kiev, Janssen, Qualm, Van Heemskerck, Heemskerck, Van Limburg, Van Holland, Oliemans en Van Teylingen.


Screenshot van website

Kwartierstaat Ruud Jongen - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-ruud-jongen

Een genealogische publicatie door Jan van Hoek met gegevens over onder andere de families Cornelis Kansen, Hendrika Kansen, Maarten Relk, Klaas Kansen, Aaltje Kansen, Elisabeth Korte, Grietje Kansen, Grietje Bruijn en Andries Kansen.


Screenshot van website

Kwartierstaat van Hendrik Jonker - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-hendrik-jonker

Een genealogische publicatie door Hendrik Jonker met gegevens over onder andere de families Jonker, Prins, Muda, Rogaar, Klein, Popken, Middeljans, Dost en Bos.


Screenshot van website

Kwartierstaat van Wijnie Jabaaij, kamerlid - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-wijnie-jabaaij

Een publicatie door Lucas van Heeren met gegevens over oa. de families Monster, Cranendonck, Jabaaij, Jabaij, Tuck, Polderdijk, Van der Grient, Gelderblom, Boschman en Van der Hoek.


Screenshot van website

Parenteel De Jonge - www.genealogieonline.nl/parenteel-de-jonge

Een publicatie door Jaap van Tuyll met gegevens over oa. de families De Jonge, Heijstek, Vogelaar, Goulooze, Goossen, Lindenbergh, Rijke, Rutte, Schrier en Kooiman.


Screenshot van website

Parenteel Jacoba Jacops - www.genealogieonline.nl/parenteel-jacoba-jacops

De parenteel van Jacoba Jacops is samengesteld door M. Jacobs.


Screenshot van website



Genealogie nieuws