stamboomgids

Familienamen » P

Websites 421 - 430 van 476:

Stamboom Pronk (Pronck) - Den Haag - www.genealogieonline.nl/stamboom-pronck

Een publicatie door Koos Bakker met gegevens over oa. de families Bakker, Backer, Pronk, Spaans, Roos, Tuit, Den Dulk, Van Heteren, Ouwerkerk en Grootveld.

Screenshot van website

Stamboom Pruckmüller - www.genealogieonline.nl/stamboom_pruckmuller

Gegevens over oa. de families Pruckmüller, Katamay, Huber, Straberger, Hähnel, De Vukassovich, Fresen, Fischer, Werndl en Pruckmüller (Prukmiller).

Screenshot van website

Stamboom Pruim - www.genealogieonline.nl/stamboom-pruim

Een publicatie door Rick Pruim met gegevens over oa. de families Pruim, Zwiers, Bos, Van der Weide, Nijkeuter, De Veen, Nijland, De Jong, Hendriks en Eerenstein.

Screenshot van website

Stamboom Pruim - www.genealogieonline.nl/pruim-stamboom

Een genealogische publicatie door Jan Pruim met gegevens over onder andere de families Pruim, Pruijme, Proeme, Bakker, Brummel, Tot Oosterwolde, Beens, Sesink en Visscher.

Screenshot van website

Stamboom Purnot - www.genealogieonline.nl/stamboom-purnot

Een publicatie door Jo Purnot met gegevens over oa. de families Dupont, Doumen, Purnot, Wolfs, Smeets, Boheur, Kempeneers, Walraven, Frambach en Willems.

Screenshot van website

Stamboom Putters - www.genealogieonline.nl/stamboom-putters

Een publicatie door Regina Putters met gegevens over oa. de familie Bouma.

Screenshot van website

Stamboom Puttick-Bakker Marken - www.genealogieonline.nl/stmboom-puttick-bakker-marken

Een publicatie door Jan Neelen met gegevens over oa. de families Bakker, Puttick, Verbeeck, Schneider, Neelen, Hilker, Jansen, Brans en Brans.

Screenshot van website

Stamboom Ron Peek - www.genealogieonline.nl/stamboom-ron-peek

Een publicatie door Ron Peek met gegevens over oa. de families Boerrigter, Bouwman, Peek, Bode, Moria, Bezembinder, Van Keizerswaard, Boulange en Boulange.

Screenshot van website

Stamboom Sjoerd Reinders Politiek - www.genealogieonline.nl/stamboom-sjoerd-reinders-politiek

Een publicatie door Tsjikke Houtsma Politiek met gegevens over oa. de families Politiek, Kalsbeek, Baars, Zijlstra, De Boer, Weerstra, Broekstra, Visser, Van der Meer en Van der Berg.

Screenshot van website

Stamboom Tim van Pelt - www.genealogieonline.nl/stamboom-tim-van-pelt

Een genealogische publicatie door Tim van Pelt met gegevens over onder andere de families Van Pelt, Cranendonck, Verhoef, Van Driel, Van der Poel, Barendregt, Van Oossanen, Noordzij en Rosbag.

Screenshot van website



Genealogie nieuws