stamboomgids

Familienamen » P

Websites 421 - 430 van 501:

Stamboom Pott - www.genealogieonline.nl/stamboom-pott

Een genealogische publicatie door Jan Pieter Adèr met gegevens over onder andere de families Zindel, Pott, Jonker, Bakker, Ad?r, Durivou, Pelder, Vn Alebeek en Oerlemans.


Screenshot van website

Stamboom Potten - www.genealogieonline.nl/stamboom-potten

Een publicatie door P. Potten met gegevens over oa. de families Potten, Janssen, Litjens, Herbar, Hermans, Schraven, Aen Den Paedt, Winckels, Op Wis en Swinkels.


Screenshot van website

Stamboom Potters - www.genealogieonline.nl/stamboom-potters

Een publicatie door Jan Potters met gegevens over oa. de families Potters, Van Sprundel, Peeters, Slootmans, Van Overveld, Machielsen, Paasen, Godschalk, Beckers en Bosman.


Screenshot van website

Stamboom Potters - www.genealogieonline.nl/potters-stamboom

Een publicatie door A.C.W. Potters met gegevens over oa. de families Potters, Deijkers, Janse Potters, Gelten, Adriaanszn, De Bruin, Imanse, Janz W en Janz W.


Screenshot van website

Stamboom Pottjewijd - www.genealogieonline.nl/stamboom-pottjewijd

Een publicatie door Geert Jan Pottjewijd met gegevens over oa. de families Potjewijd, Pottjewijd, Potjewijt, Jans, Hiemstra, Mulder, Vos, Van Hulst, Jakobs en De Jonge.


Screenshot van website

Stamboom Poulet - www.genealogieonline.nl/stamboom-poulet

Een publicatie door Roland Poulet met gegevens over oa. de families Poulet, Van Geersom, Coone, Gyselinck, De Neef, De Loof, Terryn, Brancart, Dewolf en Alglave.


Screenshot van website

Stamboom Praats & Praets - www.praats.be

Genealogisch onderzoek naar de namen PRAATS & PRAETS


Screenshot van website

Stamboom Pranger - www.genealogieonline.nl/stamboom-pranger

Een publicatie door Bert Pranger met gegevens over oa. de families Prenger, Hoving, Pranger, Meester, Tempel, Nobre, Wesselink, Klinkhamer, Pereira Nobre en Harberts.


Screenshot van website

Stamboom Prenen-Smagge - www.lydia-prenen.be

Mijn website bevat stamboomgegevens, familie foto-album, familie kunstwerken, en meer... Voorouders in België, Frankrijk, Nederland en Duitsland.


Screenshot van website

Stamboom Prenger - www.genealogieonline.nl/stamboom-prenger

Een publicatie door Jan Prenger met gegevens over oa. de families Prenger, Hallie, Koel, Venema, London, Dusschoten Van, Wolthers, Bruins, Wirtjens en Lameris.


Screenshot van website



Genealogie nieuws