stamboomgids

Familienamen » P

Websites 421 - 430 van 494:

Stamboom Pottjewijd - www.genealogieonline.nl/stamboom-pottjewijd

Een publicatie door Geert Jan Pottjewijd met gegevens over oa. de families Potjewijd, Pottjewijd, Potjewijt, Jans, Hiemstra, Mulder, Vos, Van Hulst, Jakobs en De Jonge.


Screenshot van website

Stamboom Poulet - www.genealogieonline.nl/stamboom-poulet

Een publicatie door Roland Poulet met gegevens over oa. de families Poulet, Van Geersom, Coone, Gyselinck, De Neef, De Loof, Terryn, Brancart, Dewolf en Alglave.


Screenshot van website

Stamboom Praats & Praets - www.praats.be

Genealogisch onderzoek naar de namen PRAATS & PRAETS


Screenshot van website

Stamboom Pranger - www.genealogieonline.nl/stamboom-pranger

Een publicatie door Bert Pranger met gegevens over oa. de families Prenger, Hoving, Pranger, Meester, Tempel, Nobre, Wesselink, Klinkhamer, Pereira Nobre en Harberts.


Screenshot van website

Stamboom Prenen-Smagge - www.lydia-prenen.be

Mijn website bevat stamboomgegevens, familie foto-album, familie kunstwerken, en meer... Voorouders in België, Frankrijk, Nederland en Duitsland.


Screenshot van website

Stamboom Prenger - www.genealogieonline.nl/stamboom-prenger

Een publicatie door Jan Prenger met gegevens over oa. de families Prenger, Hallie, Koel, Venema, London, Dusschoten Van, Wolthers, Bruins, Wirtjens en Lameris.


Screenshot van website

Stamboom Prigge - www.genealogieonline.nl/stamboom-prigge

Een publicatie door Ronald Prigge met gegevens over oa. de families Prigge, Dekker, Schonewille, Bosman, Veuger, Metselaar, Snippe, Lenten, Garritsen en Nijmeijer.


Screenshot van website

Stamboom Prins - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-prins

Een publicatie door Martin Prins met gegevens over oa. de families Van Goch, De Groot, Niet Publiek, Klop, Visser, Prins, Pijl, De Wit, Bons en De Ruijter.


Screenshot van website

Stamboom Prins / Breukhoven - www.genealogieonline.nl/stamboom-prins-breukhoven

Een genealogische publicatie door Eric Prins met gegevens over onder andere de families Prins, Breukhoven, Van Rossum, Van Grondelle, Pors, Euser, Lakeman, Van de Krol en Verschoor.


Screenshot van website

Stamboom Promper - www.genealogieonline.nl/stamboom-promper

Een publicatie door Peter Joseph Promper met gegevens over oa. de families Prömper, Van der Sommen, Promper, Paijmans, Ketelaars, Verheul, Reuters, Spelthann, Van Beurden en Tiebosch.


Screenshot van website



Genealogie nieuws