stamboomgids

Familienamen » P

Websites 391 - 400 van 502:

Stamboom Polfliet-Van Goey - www.genealogieonline.nl/stamboom-polfliet-van-goey

Een genealogische publicatie door Marc Polfliet met gegevens over onder andere de families Polfliet, Rillaerts, Janssen, Watjou, Remes, Schoentjes, Kleinfeld, Steen en De Borger.


Screenshot van website

Stamboom Polman - www.genealogieonline.nl/stamboom-polman

Een publicatie door G. Polman met gegevens over oa. de families Polman, Baars, Bloemraad, Vos, Fredriks, Meijer, Fontijn, Siemes, Degens en Wolters.


Screenshot van website

Stamboom Polman-Beer - www.genealogieonline.nl/stamboom-polman-beer

Een publicatie door Lex Polman met gegevens over oa. de families Polman, Beer, De Vries, Schneiders, Jansen, Hoksbergen, Herrmann, Eijrond, Strielack en Pitaffe.


Screenshot van website

Stamboom Pols - www.genealogieonline.nl/stamboom-pols

Een publicatie door Nico Pols met gegevens over oa. de families Pols, Tankink, Liesting, Meijer, Veld, Arentsen, Van Dijk, Bos, Van Galen en De Boo.


Screenshot van website

Stamboom Pols - www.genealogieonline.nl/stamboom-huub-pols

Een genealogische publicatie door Huub Pols met gegevens over onder andere de families Pols, Brokx, De Graauw, Zeijlmans, Maria Pols, Verschuren, Van Dongen, De Wit en De Jong.


Screenshot van website

Stamboom Poort - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-poort

Een publicatie door W.M. Poort met gegevens over oa. de families Terlouw, Brand, Poort, Kool, Luijben, Brandwijk, Koelewijn, Van Pelt, De Jong en Vlot.


Screenshot van website

Stamboom Poort Belgische tak - www.genealogieonline.nl/stamboom-poort

Een publicatie door A. Poort met gegevens over oa. de families Poort, Ruyssen, Cleemput, Boedt, Wauters, Lerive, Pille, Keyser, Deburck en Stas.


Screenshot van website

Stamboom Poots - www.genealogieonline.nl/stamboom-poots

Gegevens over oa. de families Poots, Van Meel, Oijen, Verhoeven, Stoffel, Dakkus, De Groot, Roovers, Peters en Luijendijk.


Screenshot van website

Stamboom Poppelier - www.genealogieonline.nl/stamboom-poppelier

Een genealogische publicatie door Nico Poppelier met gegevens over onder andere de families Poppelier, Popelier, Vervoort, Van Dongen, Pols, Verschuren, Populier, Verhulst en Snellens.


Screenshot van website

Stamboom Porte - www.genealogieonline.nl/stamboom-porte

Een publicatie door H. Porte met gegevens over oa. de families Hendrik Porte, Broer Porte, Antoon Jelgershuis, Jochem Hendriks Porte, Aaltje Porte, Wytke Wijbenga, Jan Porte, Maaike Lubbers, Klaaske Ritsma en Alle Porte.


Screenshot van website



Genealogie nieuws