stamboomgids

Familienamen » P

Websites 381 - 390 van 501:

Stamboom Poelstra, Willems, Deelstra en Kooistra - www.genealogieonline.nl/stamboom-poelstra-willems

Een publicatie door H. Poelstra met gegevens over oa. de families Poelstra, Willems, Deelstra, Wobbes, Kooistra, Jacobs, Tonnis, Reinders, Hindricks en Bron.


Screenshot van website

Stamboom Poelwijk, Seegers en aanverwanten - www.genealogieonline.nl/stamboom-poelwijk

Een publicatie door Paul Poelwijk met gegevens over oa. de families Poelwijk, Seegers, Verhaegen, Witkam, Baks, Zwarts, Kampers, Martein, Blakenburg en Van de Ven.


Screenshot van website

Stamboom Poetiraij - www.genealogieonline.nl/stamboom-poetiraij

Een publicatie door Charles Spaan met gegevens over de familie Poetiraij.


Screenshot van website

Stamboom Poirot Vos - www.genealogieonline.nl/stamboom-poirot-vos

Een publicatie door Maurits Poirot met gegevens over oa. de families Vos, Poirot, Vuskens, Meijer, Van Stapele, Vossius, Plaisier, Voskens, Swaen en Mudde.


Screenshot van website

Stamboom Pol - www.genealogieonline.nl/stamboom-pol

Een publicatie door Jo Pol met gegevens over oa. de families Hengeveld, Ulderink, Pol, Van Apeldoorn, Hengevelt, Letter, Verhoef, Knoop, Stoffels en Roos.


Screenshot van website

Stamboom Pol - www.genealogieonline.nl/pol-stamboom

Een publicatie door Lambert Pol met gegevens over oa. de families Pol, Nieuwenhuis, Landkroon, Bosch, Booiman, Munsterman, Waaijer, De Vries, Jans en Van de Boer.


Screenshot van website

Stamboom Polack/Polak/Levie - www.genealogieonline.nl/stamboom-polack-polak

Een publicatie door Karel Polack met gegevens over oa. de families Polak, Polack, Wehl(I), Levie, Isaacs, Rudelsum, Polak Gokkes, Chazzan, Cohen en Voorzanger.


Screenshot van website

Stamboom Polak - www.genealogieonline.nl/stamboom-polak

Een publicatie door Johan Bosma met gegevens over oa. de families Polak, Tilburg, van, Wijngaert, den en Wijngaert, den.


Screenshot van website

Stamboom Polder - www.genealogieonline.nl/stamboom-polder

Een genealogische publicatie door Wim Polder met gegevens over onder andere de families Polder, Van den Haak, Jans, Koolhaas, Bakker, Zaaijer, Van Wijk, Besemer en De Vries.


Screenshot van website

Stamboom Polfliet-Van Goey - www.genealogieonline.nl/stamboom-polfliet-van-goey

Een genealogische publicatie door Marc Polfliet met gegevens over onder andere de families Polfliet, Rillaerts, Janssen, Watjou, Remes, Schoentjes, Kleinfeld, Steen en De Borger.


Screenshot van website



Genealogie nieuws