stamboomgids

Familienamen » P

Websites 381 - 390 van 513:

Stamboom Plugboer - www.genealogieonline.nl/stamboom-plugboer

Een genealogische publicatie door Henk de Graaf met gegevens over onder andere de families Plugboer, De Graaf, Zandbergen, Strijbis, Wagenaar, Vroegop, Kruk, Bak en Twisker.


Screenshot van website

Stamboom Plugboer-van Son - www.genealogieonline.nl/stamboom-plugboer-van-son

Een genealogische publicatie door Rob Plugboer met gegevens over onder andere de families Wynia, Plugboer, Strikwerda, Nijdam, Galama, Stad, Binksma, Flietstra en Stuurhaan.


Screenshot van website

Stamboom Pluister - www.genealogieonline.nl/stamboom-pluister

Een publicatie door E.J. Faber met gegevens over oa. de families Pluister, Overkamp, Vonk, Van de Riet, De Wind, Heersema, Nienhuis, Pol, Westerhoff en Gorter.


Screenshot van website

Stamboom Pobezin - www.genealogieonline.nl/stamboom-pobezin

Een publicatie door J. Pobezin met gegevens over oa. de families Pobezin, Pobe?in, Speesen, Raets, Bertrand, Pobeschin en Verk.


Screenshot van website

Stamboom Poelarends - www.genealogieonline.nl/stamboom-poelarends

Een publicatie door Bertus Poelarends met gegevens over oa. de families Van der Weide, Jansen, Altena, Willems, Krikke, Spalink, Vos, Kok, Hendriks en Van Munster.


Screenshot van website

Stamboom Poelemeijer - www.genealogieonline.nl/stamboom-poelemeijer

Een publicatie door Vreni Poelemeijer met gegevens over oa. de families Poelemeijer, Hardeman, Meijer, Hees, Kodde, Bijdemast, Blaauboer, Groot, Ypenga en Osnabrugge.


Screenshot van website

Stamboom Poeliejoe - www.genealogieonline.nl/stamboom-poeliejoe

Een genealogische publicatie door K van Dijken met gegevens over onder andere de families Poeliejoe, Ulden Van, Kamp van Der, Nie De, Wakka, Zaalberg, Brittijn, Snel en Kriek.


Screenshot van website

Stamboom Poeliejoe - www.genealogieonline.nl/stamboom-poeliejoe

Een genealogische publicatie door K van Dijken met gegevens over onder andere de families Poeliejoe, Ulden Van, Kamp van Der, Nie De, Wakka, Zaalberg, Brittijn, Snel en Kriek.


Screenshot van website

Stamboom Poelman - www.genealogieonline.nl/stamboom-poelman

Een publicatie door H.Poelman met gegevens over oa. de families Poelman, De Vries, Vos, Aardema, Witteveen, Doll, Dijkstra, Van der Kaap, Oost en Land.


Screenshot van website

Stamboom Poelstra - www.genealogieonline.nl/stamboom-poelstra

Een publicatie door Heerke Roukema met gegevens over oa. de families Hoekstra, Landstra, De Vries, Van der Veen, Poelstra, Wiersma, Postma, Van der Lee, De Jong en Tilma.


Screenshot van website



Genealogie nieuws