stamboomgids

Familienamen » P

Websites 351 - 360 van 478:

Stamboom Plattel / Platel - www.genealogieonline.nl/stamboom-plattel-platel

Een publicatie door H. Plattel met gegevens over oa. de families Plattel, Platel, Nijboer, Berthol.


Screenshot van website

Stamboom Pleij - www.genealogieonline.nl/stamboom-pleij

Een publicatie door Ben Pleij met gegevens over oa. de families Pleij, Van Es, Pleye, Helmer, Vonk, Duimel, Driessen, Meeuwsen, Hendriks en Kool.


Screenshot van website

Stamboom Pleister - www.genealogieonline.nl/stamboom-pleister

Een publicatie door Ronald Pleister met gegevens over oa. de families Pleijster, Gros, Odijk, Pleister, Stoker, Spieker, Edelbroek, Broers, Pleyster en Tukker.


Screenshot van website

Stamboom Pletzers - www.genealogieonline.nl/stamboom-pletzers

Een publicatie door E.M.F. Pletzers met gegevens over oa. de families Pletzers, Melser, Van Dijk, Poolen, Mootzelaar, Geurts, Smael, Hofman, Moest en Hermans.


Screenshot van website

Stamboom Ploeger - www.genealogieonline.nl/stamboom-ploeger

Een publicatie door Martin Ploeger met gegevens over oa. de families Ploeger, Van der Burg, Van Donselaar, Hannink, Meijer, Dales, Velthuis, Van Alphen, De Wijs en Siemens.


Screenshot van website

Stamboom Plokker - www.genealogieonline.nl/stamboom-plokker

Een publicatie door J. Plokker met gegevens over oa. de families Plokker, Jonker, Guijt, Barnhoorn, Varkevisser, Van Duijn, Haasnoot, Van Rijn, Van der Plas en Meijvogel.


Screenshot van website

Stamboom Plomp en Bongers - www.genealogieonline.nl/stamboom-plomp-en-bongers

Een publicatie door Cor Doevendans met gegevens over oa. de families Brongers, Plomp, Kindrat (Kindret), De Jong, Van den Berg, Schoonbeek, De Vos, Middel, Snihur en Siegers.


Screenshot van website

Stamboom Plugboer - www.genealogieonline.nl/stamboom-plugboer

Een genealogische publicatie door Henk de Graaf met gegevens over onder andere de families Plugboer, De Graaf, Zandbergen, Strijbis, Wagenaar, Vroegop, Kruk, Bak en Twisker.


Screenshot van website

Stamboom Pluister - www.genealogieonline.nl/stamboom-pluister

Een publicatie door E.J. Faber met gegevens over oa. de families Pluister, Overkamp, Vonk, Van de Riet, De Wind, Heersema, Nienhuis, Pol, Westerhoff en Gorter.


Screenshot van website

Stamboom Pobezin - www.genealogieonline.nl/stamboom-pobezin

Een publicatie door J. Pobezin met gegevens over oa. de families Pobezin, Pobe?in, Speesen, Raets, Bertrand, Pobeschin en Verk.


Screenshot van website



Genealogie nieuws