stamboomgids

Familienamen » P

Websites 351 - 360 van 501:

Stamboom Pikker-van Klaveren - www.genealogieonline.nl/stamboom-pikker-van-klaveren

Een publicatie door Marjolijn Postma met gegevens over oa. de families Klaveren, van, Pikker, Claveren, van, Bakker, Sintvenant, Kleijnenberg, Kraa, Knikkenberg en Knikkenberg.


Screenshot van website

Stamboom Pil - www.genealogieonline.nl/stamboom-pil

Een genealogische publicatie door Reindert Pil met gegevens over onder andere de families Vanlerberghe, Hillewaere, Pil, Mahieu, Depoorter, Deraedt, Houtman, Debacker en Baele.


Screenshot van website

Stamboom Pille - www.genealogieonline.nl/stamboom-pille

Een publicatie door Hans Pille met gegevens over oa. de families Pille, Fickweiler, Binnekade, Nijenhuis, Keuvelaar, Van der Winden, Schuurman, De Weerd, De Ruiter en Veenendaal.


Screenshot van website

Stamboom Pilon - www.genealogieonline.nl/stamboom-pilon

Een publicatie door David Dirk Pilon met gegevens over oa. de families Pilon, De Vries, Dijksterhuis, Houwing, Siegel, Bos, Pot, Bouwkamp, Blaak en Toussaints Des Courteaux.


Screenshot van website

Stamboom Pinke - www.peterse.org

Pincke, Pinke


Screenshot van website

Stamboom Pino - www.genealogieonline.nl/stamboom-pino

Een publicatie door R. Pino met gegevens over oa. de families Pino, Vaartjes, Van der Meulen, Frank, Frenk, Jongenelen, De Wit, Steenaarts, Van Driel, Harmsen en Geurtse.


Screenshot van website

Stamboom Pirovano - www.genealogieonline.nl/stamboom-pirovano

Een publicatie door H. Pirovano met gegevens over oa. de families Pirovano, Dorregeest, Van Lieshout, Duijn, Grapendaal, Bonekamp, Teeling, Tromp, Herens en Van der Kolk.


Screenshot van website

Stamboom Pirovano - www.genealogieonline.nl/pirovano-stamboom

Een publicatie door Wil Pirovano met gegevens over oa. de families Pirovano, Bröker, Ardewijn, Van Egmond, Oliemans, Muller, Hardewijn, Smit, Kuijs en Tromp.


Screenshot van website

Stamboom Planta - www.genealogieonline.nl/planta-stamboom

Een publicatie door Marjon Planta met gegevens over oa. de families Albers, Ketting, Hugens, Planta en Planta.


Screenshot van website

Stamboom Planta - www.genealogieonline.nl/stamboom-planta2

Een publicatie door Marjon Planta met gegevens over oa. de families Planta, Planta Von Wildenberg, Wegen, Moll, Beunink, Menny, Tolenaars, Könz Clagüna, Van Plateringen en Albers.


Screenshot van website



Genealogie nieuws