stamboomgids

Familienamen » P

Websites 331 - 340 van 478:

Stamboom Pieneman - www.genealogieonline.nl/stamboom-pieneman

Een publicatie door Martijn Pieneman met gegevens over oa. de families .


Screenshot van website

Stamboom Pieplenbosch - www.genealogieonline.nl/stamboom-pieplenbosch

Een publicatie door Klaas Boerstra met gegevens over oa. de families Pieplenbosch, Hees, Gout, Westerkamp, Kiliaan, Wijnrox, Palencaoe, Lapré, De Lin en Turpijn.


Screenshot van website

Stamboom Pierens-Raeman - www.genealogieonline.nl/stamboom-pierens-raeman

Een publicatie door Gudrun Raeman met gegevens over oa. de families Raman, Raeman, Vande Sande, Vande Zande, De Wilde, Raijman, Mares, Vermeesch, De Smet en Bracke.


Screenshot van website

Stamboom Piessens - www.genealogieonline.nl/stamboom-piessens

Een publicatie door Wilma Bruin van Gurp met gegevens over oa. de families Piessens, Van Gurp, Van der Goten, Walschap, Koolen, Meeus, Van Nimmmen, De Smedt, Vermuijen en Van Tiggelen.


Screenshot van website

Stamboom Pieters - www.genealogieonline.nl/stamboom-pieters

Een publicatie door Roel Pieters met gegevens over oa. de families Pieters, Schekkerman, Dagen, De Jong, Pietersen, Heyes, Paauw, Blom, Heszels (Hessels) en Struiving.


Screenshot van website

Stamboom Pijnacker - www.genealogieonline.nl/stamboom-pijnacker

Een publicatie door Piet Pijnacker met gegevens over oa. de families Pijnacker, Lenten, Smit, Van Trotsenburg, Van Veen, Lunenborger, Van Rijn, Van Witteloostuijn, Scholten en Schonewille.


Screenshot van website

Stamboom Pijpe - den Besten - www.genealogieonline.nl/stamboom-pijpe-den-besten

Een publicatie door Jaap Pijpe met gegevens over oa. de families Bouwman, Pijpe, Meijer, Den Besten, Treur, Admiraal, Buisman, Hopmans, Bijma en Van der Wel.


Screenshot van website

Stamboom Pijpers - www.genealogieonline.nl/stamboom-pijpers

Een publicatie door Rick Pijpers met gegevens over oa. de families Pijpers, Noordijk, Van Oostveen, De Bruin , Wartena, Bernard, Dreumer, Van Moerkeren, Regelmortel en Maas.


Screenshot van website

Stamboom Pijpstra en Kramer - www.genealogieonline.nl/stamboom-pijpstra-en-kramer

Een genealogische publicatie door Dick Pijpstra met gegevens over onder andere de families Pijpstra, Aldershof, Kramer, Blaauw, Aardema, Kwak, De Vries, Plemp en Walrecht.


Screenshot van website

Stamboom Pikker-van Klaveren - www.genealogieonline.nl/stamboom-pikker-van-klaveren

Een publicatie door Marjolijn Postma met gegevens over oa. de families Klaveren, van, Pikker, Claveren, van, Bakker, Sintvenant, Kleijnenberg, Kraa, Knikkenberg en Knikkenberg.


Screenshot van website



Genealogie nieuws