stamboomgids

Familienamen » P

Websites 331 - 340 van 507:

Stamboom Peterse - www.peterse.org

Peterse, Peeters, Peterse,Petersen


Screenshot van website

Stamboom Peterse - www.genealogieonline.nl/stamboom-peterse

Een publicatie door C.M.J. Peterse met gegevens over oa. de families Peterse, Salet, Jollie, Nooten, Pinke, Van Mierlo, Tersmette, Cramer, Idema en Kloeg.


Screenshot van website

Stamboom Petersohn & van der Meulen - www.rjpe.nl

Een genealogische website met de o.a. Petersohn, van der Meulen, van Houten, Rekker, Meijer, Salomon, Kloostra, Tabak, van der Heide, van Dekken, Liezinga, Riemersma, viersen, Westerbaan, Kooistra, Mink Hermanss en vele anderen.


Screenshot van website

Stamboom Petie - www.genealogieonline.nl/stamboom-petie

Een publicatie door Joop Petie met gegevens over oa. de families Petie, Nijs, Van Doesselaar, Thorenaar, Rens, Laanen, Knoop, Van Elzakker, Smout en Loos.


Screenshot van website

Stamboom Petit - www.genealogieonline.nl/stamboom-petit

Een publicatie door A. Petit met gegevens over oa. de families Petit, Van Gelderen, Linden, Wal, Leusen, Fontaine, Schaap, Van Dongen, Exter en Van Ingen.


Screenshot van website

Stamboom Petri - www.genealogieonline.nl/stamboom-petri

Een publicatie door L. Petri met gegevens over oa. de families Petri, Jacquemyn, Leijs, Witvrouw, Cleiren, Nijs, Smets, Jacquemijn, Verkuijl en Simons.


Screenshot van website

Stamboom Pets en De Bock - www.genealogieonline.nl/stamboom-pets-en-de-bock

Een publicatie door Klaus Metelmann met gegevens over oa. de families Pets, Van Ranst, De Bock, Lenssens, Calbrecht, Van Kerpel, Mertens, De Gendt, Burssens en Van den Turre.


Screenshot van website

Stamboom Peul - www.genealogieonline.nl/stamboom-peul

Een publicatie door Pieter Peul met gegevens over oa. de families De Pooter, Peul, Van der Waal, Laros, Herweier, Benedendijk, Jasper, De Vries, Sneijer en Swets.


Screenshot van website

Stamboom Peytier - www.genealogieonline.nl/stamboom-peytier

Een publicatie door Elke Peytier met gegevens over oa. de families Peytier, Van Malderen, Miers, Rigaud, Roelandt, Marginet, De Smedt, Van Lysebetten, De Saint Amour en De Mulder.


Screenshot van website

Stamboom Pfeiffer - www.genealogieonline.nl/stamboom-pfeiffer

Een publicatie door C.Pfeiffer met gegevens over oa. de families Pfeiffer, Oldenburg, Remmerswaal, Carlier, Vetter, Van Zwieten, Alberts, Van der Klugt, Giesekamp en Hessing.


Screenshot van website



Genealogie nieuws