stamboomgids

Familienamen » P

Websites 321 - 330 van 476:

Stamboom Pets en De Bock - www.genealogieonline.nl/stamboom-pets-en-de-bock

Een publicatie door Klaus Metelmann met gegevens over oa. de families Pets, Van Ranst, De Bock, Lenssens, Calbrecht, Van Kerpel, Mertens, De Gendt, Burssens en Van den Turre.

Screenshot van website

Stamboom Peul - www.genealogieonline.nl/stamboom-peul

Een publicatie door Pieter Peul met gegevens over oa. de families De Pooter, Peul, Van der Waal, Laros, Herweier, Benedendijk, Jasper, De Vries, Sneijer en Swets.

Screenshot van website

Stamboom Peytier - www.genealogieonline.nl/stamboom-peytier

Een publicatie door Elke Peytier met gegevens over oa. de families Peytier, Van Malderen, Miers, Rigaud, Roelandt, Marginet, De Smedt, Van Lysebetten, De Saint Amour en De Mulder.

Screenshot van website

Stamboom Pfeiffer - www.genealogieonline.nl/stamboom-pfeiffer

Een publicatie door C.Pfeiffer met gegevens over oa. de families Pfeiffer, Oldenburg, Remmerswaal, Carlier, Vetter, Van Zwieten, Alberts, Van der Klugt, Giesekamp en Hessing.

Screenshot van website

Stamboom Phaff - www.genealogieonline.nl/stamboom-phaff

Een publicatie door A. Phaff met gegevens over oa. de families Phaff, Passier, Voogd, Den Hartog, Van de Velde, Moermond, Van der Schoot, Pfaff, Buijze en Van Geyten.

Screenshot van website

Stamboom Philippi - www.genealogieonline.nl/stamboom-philippi

Een publicatie door Annemarie Philippi-Gronloh met gegevens over oa. de families Balk, Bloemsma, Sippens, Philippi, De Jong, Brandsma, Boersma, Dupker, Lindenhovius en Dijkstra.

Screenshot van website

Stamboom Philippi - www.genealogieonline.nl/philippi-stamboom

Een publicatie door Audrey Groen-Philippi met gegevens over oa. de families Philippi, Otte, Doesburg, Goes, Wijk, van, Kentie, Kloters, Jansen en Jansen.

Screenshot van website

Stamboom Philips - www.genealogieonline.nl/stamboom-philips

Een publicatie door Ria Philips met gegevens over oa. de families De Bie, Van Veenendaal, Van Gelder, Philips, Van den Akker, Van Dijk, Van der Wal, De Koning, Emmelot en De Jong.

Screenshot van website

Stamboom Phillipson - www.genealogieonline.nl/stamboom-phillipson

Een publicatie door Frank Phillipson met gegevens over oa. de families Driesprong, Schaake, Verduijn, Phillipson, Kraaijeveld, Willems, Sterkenburg, De Boer, Van Ekeris en Van Rooijen.

Screenshot van website

Stamboom Pieken - www.genealogieonline.nl/stamboom-pieken

Een publicatie door P. Bernard met gegevens over oa. de families Hernould, Vrithoff, Vrijthoff, Vanden Eynde, Nicodeme, Leemans, Petiau, Bernard, Lacrosse en Brun.

Screenshot van website



Genealogie nieuws