stamboomgids

Familienamen » P

Websites 301 - 310 van 494:

Stamboom Pellenbarg - www.genealogieonline.nl/stamboom-pellenbarg

Een publicatie door Hans Pille met gegevens over oa. de families Molendijk, Smit, Boender, Herweijer, Monster, Kouwenhoven, Pellenbarg, Cranendonck, Groeneweg en In 't Veld.


Screenshot van website

Stamboom Pellens - www.genealogieonline.nl/stamboom-pellens

Een publicatie door P. Ernest met gegevens over oa. de families Mertens, Caris, Pellens, Smidts, Van den Broeck, Michiels, Van de Weyer, Calluy, Dauwen en Scheltiens.


Screenshot van website

Stamboom Peppelenbos(ch) - www.genealogieonline.nl/stamboom-peppelenbos

Gegevens over oa. de families Peppelenbos, Peppelenbosch, Veenstra, Jansen, Bomhof, Riphagen, Koetsier, Hoegen, Van Mourik en Veltkamp.


Screenshot van website

Stamboom Pereboom - www.genealogieonline.nl/stamboom-pereboom

Een publicatie door H. Pereboom.


Screenshot van website

Stamboom Pereboom - www.genealogieonline.nl/pereboom-stamboom

Een publicatie door Henk Pereboom met gegevens over oa. de families Pereboom, Roggema, Wisselink, Ellens, Wesselink, Wisselinck, Oosting, Smits, Haan en Kors.


Screenshot van website

Stamboom Perenboom - Arntz - www.genealogieonline.nl/stamboom-perenboom-arntz

Een publicatie door R.J.M. Perenboom met gegevens over oa. de families Cameron, Arntz, Van Kessel, Perenboom, Peters, Adriaanse, Weijers, Simons, Hermens en Peeters.


Screenshot van website

Stamboom Perger - www.genealogieonline.nl/stamboom-perger

Een publicatie door Peter C.J. Perger met gegevens over oa. de families Van Daatselaar, Van Koutrik, Daatzelaar, Daadselaar (Daselaar) (Daatzelaar), Van Zijst, Quint, Hovius, Van Dorresteijn (Daatzelaar), Van Zijst (Zeijst) en Van Spanje.


Screenshot van website

stamboom perger - www.perger.nl

fam Borcheld, Martijn, Perger, v.d. Linden, van Zijst en Baar


Screenshot van website

Stamboom Perger - www.perger.nl

de familie borcheld, perger, martijn, van zijst, van der linden


Screenshot van website

Stamboom Permentier - www.genealogieonline.nl/stamboom-permentier

Een publicatie door George Frederik Walther met gegevens over oa. de families Permentier, Schimmel, De Kok, De Ridder, De Jong, Vrolijk, De Jonge, Bieber, Van den Brand en Van Dam.


Screenshot van website



Genealogie nieuws