stamboomgids

Familienamen » P

Websites 271 - 280 van 494:

Stamboom Panjer - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-panjer

Een publicatie door Ton Panjer met gegevens over oa. de families Panjer, Stevens, Dekker, Jans, Feddes, Dekens, Joel, Akkerman, Gosses en Ruiter.


Screenshot van website

Stamboom Pantin-Lautier - www.genealogieonline.nl/stamboom-pantin-lautier

Een publicatie door Lex Polman met gegevens over oa. de families Pantin, Lautier, Peltzer, Saulus, Lambert.


Screenshot van website

Stamboom Papenhuijzen - www.genealogieonline.nl/stamboom-papenhuijzen

Een publicatie door M. Flach met gegevens over oa. de families Papenhuijzen, Paardekoper, Osch, van, Breeman, Jans, Sprong, Landmeter, Lamers en Lamers.


Screenshot van website

Stamboom Paradis Bree - www.genealogieonline.nl/stamboom-paradis-bree

Een publicatie door Jan Neelen met gegevens over oa. de families Paredis, Bosmans, Klaps, Doumen, Vastmans, Neyens, Goyens, Houben en Houben.


Screenshot van website

Stamboom Parlevliet en Van de Gugten - www.genealogieonline.nl/stamboom-parlevliet-en-van-de-gugten

Een publicatie door Wendy Ruwhof met gegevens over oa. de families Parlevliet, Van der Gugten, Haasnoot, Hoek, Van der Plas, Van Duijvenbode, Van Duijn, Van Dijk, Plokker en Ouwehand.


Screenshot van website

Stamboom Pars Penning - www.genealogieonline.nl/stamboom-pars-penning

Een publicatie door M. Pars met gegevens over oa. de families Niet Publiceren, Pars, Penning, Heijmans, Olingius, Dercksen, Wielenga, Koekkoek, Stirler en Van der Beek.


Screenshot van website

Stamboom Pas en Meyer - www.genealogieonline.nl/stamboom-pas-en-meyer

Een genealogische publicatie door Hans Pas met gegevens over onder andere de families Arkesteijn, Ammerlaan, Ende,van Den, Winden,van, Hofstede, Leeuwen,van, Pas, Groenewegen en Adrichem,van.


Screenshot van website

Stamboom Pasman - www.genealogieonline.nl/stamboom_pasman_dissel

Gegevens over oa. de families Schinkel, Dissel, Pasman, Oskam, Michon, Brands, Hikspoors, De Kievit, Kruft en De Hoog.


Screenshot van website

Stamboom Pasop Heinhuis - www.genealogieonline.nl/stamboom-pasop-heinhuis

Een publicatie door E. Pasop met gegevens over oa. de families Heinhuis, Pasop, Wind, Van Veen, Pril, Fictorie, Steffens, Zomermaand, Ten Veen en Holkamp.


Screenshot van website

Stamboom Passenier - www.genealogieonline.nl/stamboom-passenier

Een publicatie door Arjan Passenier met gegevens over oa. de families Passenier, Minderhoud, Moonen, Kleiss, Devile, Delzenne, Favier, De Pagter, Dingjan en Karreman.


Screenshot van website



Genealogie nieuws