stamboomgids

Familienamen » P

Websites 261 - 270 van 494:

Stamboom Paashuis-Maas - www.genealogieonline.nl/stamboom-paashuis-maas

Een genealogische publicatie door Riky Paashuis met gegevens over onder andere de families Trum, Van der Bruggen, Paeshuys, Van de Ven, Paashuis, Maas, Van Heck, Knuvers en Beset.


Screenshot van website

Stamboom Paasschens - www.genealogieonline.nl/stamboom-paasschens

Een publicatie door Eric Zwiebel met gegevens over oa. de families STEMERDINK, ZWIEBEL, Van TREECK, LUIKEN, MELITZ, Van OOSTENRIJK, STEEN, Van MERODE en Van MERODE.


Screenshot van website

Stamboom Padt - www.genealogieonline.nl/stamboom-padt

Een publicatie door R. Padt met gegevens over oa. de families Padt, Jochems, Vredenburg, Berkhout, Horsman, Westerman, Bruining, Joolen, Poelenjee en Kroon.


Screenshot van website

Stamboom Paes - www.genealogieonline.nl/stamboom-paes

Een publicatie door Erik Paes met gegevens over oa. de families Schipperen, Vrijvogel, , , , .


Screenshot van website

Stamboom Paets - www.genealogieonline.nl/stamboom-paets

Een publicatie door Rutger Paets met gegevens over oa. de families Paets, De Wolf, Paets Tot Gansoyen, Scholten, Fraissinet, Wijkhuizen, Verweij, Van Zutphen en Elias.


Screenshot van website

Stamboom Page-Keustermans - www.genealogieonline.nl/stamboom-page-keustermans

Een publicatie door A. Page met gegevens over oa. de families Page, Fannes, Roucourt, Verhaert, Pee, Derden, Licoppe, Keustermans, Draye en Jacobs.


Screenshot van website

Stamboom Pak-Hanselaar - www.genealogieonline.nl/stamboom-pak-hanselaar

Een genealogische publicatie door Diana van Trijffel-Pak met gegevens over onder andere de families Piket, Hanselaar, Pak, Eichas, Massop, Wijling, Vieberink, Crispijn en Schadron.


Screenshot van website

Stamboom Palm - www.genealogieonline.nl/stamboom-palm

Een publicatie door Jos Palm met gegevens over oa. de families Palm, Abbenhuis, Beek, Epskamp, Janssen, Kragt, Teunissen, Schut en Schut.


Screenshot van website

Stamboom Palmen - www.genealogieonline.nl/stamboom-palmen

Een publicatie door Jan Palmen met gegevens over oa. de families Palmen, Vissers, Van de Valk, Breker, Van Dijk, De Groot, Willems, Van Moorsel, Brinker en Bockholt.


Screenshot van website

Stamboom Panjer - www.genealogieonline.nl/stamboom-panjer

Een publicatie door Henk Panjer met gegevens over oa. de families Panjer, Stubbe, Klein, Mulder, Hagenus, Kamminga, De Haan, Bakker, De Vries en Jonk.


Screenshot van website



Genealogie nieuws