stamboomgids

Familienamen » P

Websites 261 - 270 van 513:

Stamboom Hans Petrie - www.genealogieonline.nl/stamboom-hans-petrie

Een genealogische publicatie door Hans Petrie met gegevens over onder andere de families .


Screenshot van website

Stamboom J. Post - www.genealogieonline.nl/stamboom-j-post

Een publicatie door J. Post met gegevens over oa. de families Post, Cranendonck, Penning, Hoedt, Kulk, Leenheer, Waal, Wolf, Van Driel en Roobol.


Screenshot van website

Stamboom Joannes Proost ( ° ca. 1570) - www.genealogieonline.nl/stamboom-joannes-proost

Een publicatie door Ludo Proost met gegevens over oa. de families Proost, Wouters, Diels, Sas, Daneels, Cabanier, Goossens, Neefs, Theys en Dens.


Screenshot van website

Stamboom Jois Paulissen - www.genealogieonline.nl/stamboom-jois-paulissen

Een publicatie door Ton Poulissen met gegevens over oa. de families Poulissen, Paulissen, Smeets, Wijnen, Buije(N), Pieters, Smeels, Van Hattum, Hastrich en Claus.


Screenshot van website

Stamboom Karst van der Pol - www.genealogieonline.nl/stamboom-karst-van-der-pol

Een publicatie door Karst van der Pol met gegevens over oa. de families Van der Pol, Karst, Van Berkum, Lycklama A Nijeholt, Hoekstra, Osinga, Smit, Van Boelens, Harmens en Nauta.


Screenshot van website

Stamboom Kris Pijck - www.genealogieonline.nl/stamboom-kris-pijck

Een publicatie door Kris Pijck met gegevens over oa. de families Pijck, Herregodts, Van de Catseyne, Frank, Cildom, Van Wielendaele, De Noyette, Van Welde en Van Welde.


Screenshot van website

Stamboom L. Postma - www.genealogieonline.nl/stamboom-l-postma

Een genealogische publicatie door L. Postma met gegevens over onder andere de families Postma, Dijkstra, Woudstra, Dikkerboom, Hof, Otter, De Jong, Grondsma en De Vries.


Screenshot van website

Stamboom Marjolein Prent - www.genealogieonline.nl/stamboom-marjolein-prent

Een genealogische publicatie door Marjolein Prent met gegevens over onder andere de families Zeeman, Schouten, Ferwerda, Roos, Prent, Springer, De Groot, De Waart en Teerhuis.


Screenshot van website

Stamboom Nest Pellens - www.genealogieonline.nl/stamboom-nest-pellens

Een publicatie door Ernest Pellens met gegevens over oa. de families Mertens, Pellens, Caris, Lecomte, Torfs, Smidts, Dauwen, Scheltiens, Van den Broeck en Michiels.


Screenshot van website

Stamboom Paans - www.genealogieonline.nl/stamboom-paans

Een publicatie door Arie Paans met gegevens over oa. de familie Paans.


Screenshot van website



Genealogie nieuws