stamboomgids

Familienamen » P

Websites 281 - 290 van 517:

Stamboom Paes - www.genealogieonline.nl/stamboom-paes

Een publicatie door Erik Paes met gegevens over oa. de families Schipperen, Vrijvogel, , , , .


Screenshot van website

Stamboom Paets - www.genealogieonline.nl/stamboom-paets

Een publicatie door Rutger Paets met gegevens over oa. de families Paets, De Wolf, Paets Tot Gansoyen, Scholten, Fraissinet, Wijkhuizen, Verweij, Van Zutphen en Elias.


Screenshot van website

Stamboom Page-Keustermans - www.genealogieonline.nl/stamboom-page-keustermans

Een publicatie door A. Page met gegevens over oa. de families Page, Fannes, Roucourt, Verhaert, Pee, Derden, Licoppe, Keustermans, Draye en Jacobs.


Screenshot van website

Stamboom Palm - www.genealogieonline.nl/stamboom-palm

Een publicatie door Jos Palm met gegevens over oa. de families Palm, Abbenhuis, Beek, Epskamp, Janssen, Kragt, Teunissen, Schut en Schut.


Screenshot van website

Stamboom Palmen - www.genealogieonline.nl/palmen-stamboom

Een genealogische publicatie door Jan Palmen met gegevens over onder andere de families Palmen, Offermans, Meijers, Van de Valk, Van Dijk, Vissers, Bertrand, Willems en Vromen.


Screenshot van website

Stamboom Pals Noord-Brabant - www.genealogieonline.nl/stamboom-pals-noord-brabant

Een genealogische publicatie door Jan Pals met gegevens over onder andere de families Van der Made, Pals, Van Dongen, Janssens, Appels, Simons, Verhagen, Van Oers en Van Gorp.


Screenshot van website

Stamboom Panjer - www.genealogieonline.nl/stamboom-panjer

Een publicatie door Henk Panjer met gegevens over oa. de families Panjer, Stubbe, Klein, Mulder, Hagenus, Kamminga, De Haan, Bakker, De Vries en Jonk.


Screenshot van website

Stamboom Panjer - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-panjer

Een publicatie door Ton Panjer met gegevens over oa. de families Panjer, Stevens, Dekker, Jans, Feddes, Dekens, Joel, Akkerman, Gosses en Ruiter.


Screenshot van website

Stamboom Pantin-Lautier - www.genealogieonline.nl/stamboom-pantin-lautier

Een publicatie door Lex Polman met gegevens over oa. de families Pantin, Lautier, Peltzer, Saulus, Lambert.


Screenshot van website

Stamboom Papenhuijzen - www.genealogieonline.nl/stamboom-papenhuijzen

Een publicatie door M. Flach met gegevens over oa. de families Papenhuijzen, Paardekoper, Osch, van, Breeman, Jans, Sprong, Landmeter, Lamers en Lamers.


Screenshot van website



Genealogie nieuws