stamboomgids

Familienamen » P

Websites 281 - 290 van 501:

Stamboom Pasman - www.genealogieonline.nl/stamboom_pasman_dissel

Gegevens over oa. de families Schinkel, Dissel, Pasman, Oskam, Michon, Brands, Hikspoors, De Kievit, Kruft en De Hoog.


Screenshot van website

Stamboom Pasop Heinhuis - www.genealogieonline.nl/stamboom-pasop-heinhuis

Een publicatie door E. Pasop met gegevens over oa. de families Heinhuis, Pasop, Wind, Van Veen, Pril, Fictorie, Steffens, Zomermaand, Ten Veen en Holkamp.


Screenshot van website

Stamboom Passenier - www.genealogieonline.nl/stamboom-passenier

Een publicatie door Arjan Passenier met gegevens over oa. de families Passenier, Minderhoud, Moonen, Kleiss, Devile, Delzenne, Favier, De Pagter, Dingjan en Karreman.


Screenshot van website

Stamboom Passon - www.genealogieonline.nl/stamboom-passon

Een publicatie door M.H.P.M. Passon met gegevens over oa. de families Passon, Van Gulik, Stap, Van Alten, Netten, Hartogs, Van den Heuvel, Boselie, Van Beijnen en Passon (Strom).


Screenshot van website

Stamboom Pater, van den Top, Duits, van Veluw - www.genealogieonline.nl/stamboom-pater

Een publicatie door Jeroen Pater met gegevens over oa. de families Pater, Van den Top, Nicolai, Van Veluw, Blankenspoor, Gooding, Schuurman, Van de Lagemaat en Van de Lagemaat.


Screenshot van website

Stamboom Pattinaja - van der Mull - www.genealogieonline.nl/stamboom-pattinaja-van-der-mull

Een genealogische publicatie door Cynthia Pattinaja met gegevens over onder andere de families Pattinaja, Van der Mull, Sahertian, Noll, Van Zadelhoff, Hoke, Van Rhoon, Van den Assem en Berendsen.


Screenshot van website

Stamboom Patty - www.genealogieonline.nl/stamboom-patty

Een publicatie door Conny Wetters-Patty met gegevens over oa. de families Patty, Stok, Swart, Pikal, Wetters, Schaafsma, Radjadin, Brudet, Schmidt en Dümpel.


Screenshot van website

Stamboom Paulus - www.genealogieonline.nl/stamboom-paulus

Een publicatie door Ewald Paulus met gegevens over oa. de families Pauls, Paulus, Binn, Ebben, Driessen, Erhardt, Campagne, Holmann, Te Leuy en Doorenbosch.


Screenshot van website

Stamboom Pauw - www.genealogieonline.nl/stamboom-pauw

Een genealogische publicatie door Wim Pauw met gegevens over onder andere de families Pels (148), Blonk (080), Kuivenhoven (092), Westerhoudt (156), Vervoorn (177), Van der Groeff (155), Vos (112), Buitelaar (088) en Hogervoerst (193).


Screenshot van website

Stamboom Peek - www.genealogieonline.nl/stamboom-peek

Een publicatie door Gert-Jan Peek met gegevens over oa. de families Peek, Vendrig, Morren, Van Dijk, Verhoef, De Groot, Van Schaik, Van Rossum, Peeck en Van den Berg.


Screenshot van website



Genealogie nieuws