stamboomgids

Familienamen » P

Websites 361 - 370 van 477:

Stamboom Pobezin - www.genealogieonline.nl/stamboom-pobezin

Een publicatie door J. Pobezin met gegevens over oa. de families Pobezin, Pobe?in, Speesen, Raets, Bertrand, Pobeschin en Verk.


Screenshot van website

Stamboom Poelarends - www.genealogieonline.nl/stamboom-poelarends

Een publicatie door Bertus Poelarends met gegevens over oa. de families Van der Weide, Jansen, Altena, Willems, Krikke, Spalink, Vos, Kok, Hendriks en Van Munster.


Screenshot van website

Stamboom Poelemeijer - www.genealogieonline.nl/stamboom-poelemeijer

Een publicatie door Vreni Poelemeijer met gegevens over oa. de families Poelemeijer, Hardeman, Meijer, Hees, Kodde, Bijdemast, Blaauboer, Groot, Ypenga en Osnabrugge.


Screenshot van website

Stamboom Poeliejoe - www.genealogieonline.nl/stamboom-poeliejoe

Een genealogische publicatie door K van Dijken met gegevens over onder andere de families Poeliejoe, Ulden Van, Kamp van Der, Nie De, Wakka, Zaalberg, Brittijn, Snel en Kriek.


Screenshot van website

Stamboom Poeliejoe - www.genealogieonline.nl/stamboom-poeliejoe

Een genealogische publicatie door K van Dijken met gegevens over onder andere de families Poeliejoe, Ulden Van, Kamp van Der, Nie De, Wakka, Zaalberg, Brittijn, Snel en Kriek.


Screenshot van website

Stamboom Poelman - www.genealogieonline.nl/stamboom-poelman

Een publicatie door H.Poelman met gegevens over oa. de families Poelman, De Vries, Vos, Aardema, Witteveen, Doll, Dijkstra, Van der Kaap, Oost en Land.


Screenshot van website

Stamboom Poelstra - www.genealogieonline.nl/stamboom-poelstra

Een publicatie door Heerke Roukema met gegevens over oa. de families Hoekstra, Landstra, De Vries, Van der Veen, Poelstra, Wiersma, Postma, Van der Lee, De Jong en Tilma.


Screenshot van website

Stamboom Poelstra, Willems, Deelstra en Kooistra - www.genealogieonline.nl/stamboom-poelstra-willems

Een publicatie door H. Poelstra met gegevens over oa. de families Poelstra, Willems, Deelstra, Wobbes, Kooistra, Jacobs, Tonnis, Reinders, Hindricks en Bron.


Screenshot van website

Stamboom Poelwijk, Seegers en aanverwanten - www.genealogieonline.nl/stamboom-poelwijk

Een publicatie door Paul Poelwijk met gegevens over oa. de families Poelwijk, Seegers, Verhaegen, Witkam, Baks, Zwarts, Kampers, Martein, Blakenburg en Van de Ven.


Screenshot van website

Stamboom Poetiraij - www.genealogieonline.nl/stamboom-poetiraij

Een publicatie door Charles Spaan met gegevens over de familie Poetiraij.


Screenshot van website



Genealogie nieuws