stamboomgids

Familienamen » P

Websites 361 - 370 van 507:

Stamboom Pino - www.genealogieonline.nl/stamboom-pino

Een publicatie door R. Pino met gegevens over oa. de families Pino, Vaartjes, Van der Meulen, Frank, Frenk, Jongenelen, De Wit, Steenaarts, Van Driel, Harmsen en Geurtse.


Screenshot van website

Stamboom Pirovano - www.genealogieonline.nl/stamboom-pirovano

Een publicatie door H. Pirovano met gegevens over oa. de families Pirovano, Dorregeest, Van Lieshout, Duijn, Grapendaal, Bonekamp, Teeling, Tromp, Herens en Van der Kolk.


Screenshot van website

Stamboom Pirovano - www.genealogieonline.nl/pirovano-stamboom

Een publicatie door Wil Pirovano met gegevens over oa. de families Pirovano, Bröker, Ardewijn, Van Egmond, Oliemans, Muller, Hardewijn, Smit, Kuijs en Tromp.


Screenshot van website

Stamboom Planta - www.genealogieonline.nl/planta-stamboom

Een publicatie door Marjon Planta met gegevens over oa. de families Albers, Ketting, Hugens, Planta en Planta.


Screenshot van website

Stamboom Planta - www.genealogieonline.nl/stamboom-planta2

Een publicatie door Marjon Planta met gegevens over oa. de families Planta, Planta Von Wildenberg, Wegen, Moll, Beunink, Menny, Tolenaars, Könz Clagüna, Van Plateringen en Albers.


Screenshot van website

Stamboom Plas-Cohen - www.genealogieonline.nl/stamboom-plas-cohen

Een genealogische publicatie door Philip Plas met gegevens over onder andere de families Plas, Wallega, Roos, Noot, Kropveld, Speijer, Canes, Waterman en Kornalijnslijper.


Screenshot van website

Stamboom Plasmans - www.genealogieonline.nl/stamboom-plasmans

Een publicatie door Bert Plasmans met gegevens over oa. de families Plasmans, Elzakkers, Stolk, Vink, Broeders, Berkelouw, Littel, Van der Velden, Rietdijk en Haksteen.


Screenshot van website

Stamboom Plat - www.genealogieonline.nl/stamboom-plat

Een genealogische publicatie door Peter Plat met gegevens over onder andere de families .


Screenshot van website

Stamboom Platte - www.genealogieonline.nl/stamboom-platte

Een publicatie door E. Platte met gegevens over oa. de families Platte, Heerema, Vierdag, Drent, Jans, Donga, Zeilstra, De Boer, Bakker en De Groot.


Screenshot van website

Stamboom Plattel / Platel - www.genealogieonline.nl/stamboom-plattel-platel

Een publicatie door H. Plattel met gegevens over oa. de families Plattel, Platel, Nijboer, Berthol.


Screenshot van website



Genealogie nieuws