stamboomgids

Familienamen » P

Websites 361 - 370 van 517:

Stamboom Piessens - www.genealogieonline.nl/stamboom-piessens

Een publicatie door Wilma Bruin van Gurp met gegevens over oa. de families Piessens, Van Gurp, Van der Goten, Walschap, Koolen, Meeus, Van Nimmmen, De Smedt, Vermuijen en Van Tiggelen.


Screenshot van website

Stamboom Pieters - www.genealogieonline.nl/stamboom-pieters

Een publicatie door Roel Pieters met gegevens over oa. de families Pieters, Schekkerman, Dagen, De Jong, Pietersen, Heyes, Paauw, Blom, Heszels (Hessels) en Struiving.


Screenshot van website

Stamboom Pieterse - www.genealogieonline.nl/pieterse-stamboom

Een genealogische publicatie door T. Graeff met gegevens over onder andere de families Hartman, Pieterse, Vonk, De Vreij, Vilters, Govaars, Ten Ham, Van der Putte en Redans.


Screenshot van website

Stamboom Pijnacker - www.genealogieonline.nl/stamboom-pijnacker

Een publicatie door Piet Pijnacker met gegevens over oa. de families Pijnacker, Lenten, Smit, Van Trotsenburg, Van Veen, Lunenborger, Van Rijn, Van Witteloostuijn, Scholten en Schonewille.


Screenshot van website

Stamboom Pijpe - den Besten - www.genealogieonline.nl/stamboom-pijpe-den-besten

Een publicatie door Jaap Pijpe met gegevens over oa. de families Bouwman, Pijpe, Meijer, Den Besten, Treur, Admiraal, Buisman, Hopmans, Bijma en Van der Wel.


Screenshot van website

Stamboom Pijpers - www.genealogieonline.nl/stamboom-pijpers

Een publicatie door Rick Pijpers met gegevens over oa. de families Pijpers, Noordijk, Van Oostveen, De Bruin , Wartena, Bernard, Dreumer, Van Moerkeren, Regelmortel en Maas.


Screenshot van website

Stamboom Pille - www.genealogieonline.nl/stamboom-pille

Een publicatie door Hans Pille met gegevens over oa. de families Pille, Fickweiler, Binnekade, Nijenhuis, Keuvelaar, Van der Winden, Schuurman, De Weerd, De Ruiter en Veenendaal.


Screenshot van website

Stamboom Pilon - www.genealogieonline.nl/stamboom-pilon

Een publicatie door David Dirk Pilon met gegevens over oa. de families Pilon, De Vries, Dijksterhuis, Houwing, Siegel, Bos, Pot, Bouwkamp, Blaak en Toussaints Des Courteaux.


Screenshot van website

Stamboom Pinke - www.peterse.org

Pincke, Pinke


Screenshot van website

Stamboom Pino - www.genealogieonline.nl/stamboom-pino

Een publicatie door R. Pino met gegevens over oa. de families Pino, Vaartjes, Van der Meulen, Frank, Frenk, Jongenelen, De Wit, Steenaarts, Van Driel, Harmsen en Geurtse.


Screenshot van website



Genealogie nieuws