stamboomgids

Familienamen » P

Websites 501 - 510 van 517:

Stamboom van Walter Planije en Everarda de Winter met (teveel) vertakkingen - www.genealogieonline.nl/stamboom-planije-en-de-winter

Een genealogische publicatie door Walter Planije met gegevens over onder andere de families Burgers, Nijsse, Van Dijk, Jansen, Van den Berg, Mol, Van Beek, Hop en Peters.


Screenshot van website

Stamboom Willem van de Pol - www.genealogieonline.nl/stamboom-willem-van-de-pol

Een publicatie door Bas Jansen met gegevens over oa. de families De Pol, Meurs, Plate, Van Eck, Van Heusden, Van Meurs, Hendriks, Van Olderen, Van Leuven en Gijsberts.


Screenshot van website

Stamboomsite Bouwman Pistoor - antosja.com

Op onze site staan de kwartierstaten van de familie Pistoor, Bouwman en Strik


Screenshot van website

Stammbaum Peters - www.genealogieonline.nl/stammbaum-peters

Een publicatie door Hans Hermann Peters met gegevens over oa. de families Schone, Precht, De Wall, Assing, Janssen, Peters, Harms, Aden, Ennen en Hinrichs.


Screenshot van website

Stamreeks Pater - www.genealogieonline.nl/stamreeks-pater

De stamreeks van de familie Pater is samengesteld door P.J.M. Zuidweg


Screenshot van website

The Paul family - www.tribalpages.com/tribes/geniva

Veel voorkomende namen in de stamboom van de Paul familie zijn: van Deijl, van Dijk, Wittebol, Munnik, Troost en Razenberg.


Screenshot van website

Uitgebreide genealogie van Michiel Polak - www.genealogieonline.nl/uitgebreide-genealogie-van-michiel-polak

Een publicatie door Johan Bosma met gegevens over oa. de families .


Screenshot van website

Van der Ploeg Stamboom - www.genealogieonline.nl/van-der-ploeg-stamboom

Een genealogische publicatie door van der Ploeg met gegevens over onder andere de families Van der Ploeg, Hoogstra, Muller, Overkamp, Boekema, Jans, De Vries, Ottens en Reitsema.


Screenshot van website

Van Precht Family Tree - www.genealogieonline.nl/van-precht-family-tree

A genealogical publication by Diana Crowe with information about, among others, the families Mason, Precht, Schroedelseker, Gardner, Squire, Rohrbecker, Garrett and Colton.


Screenshot van website

Van Prooijen en aanverwanten - www.genealogieonline.nl/van-prooijen-en-aanverwanten

Een genealogische publicatie door Lex van Prooijen met gegevens over onder andere de families Van der Meulen, Grondsma, Koops, Van Prooijen, Koelink, Weijdema, Kist, Booi en Jonkers.


Screenshot van website



Genealogie nieuws