stamboomgids

Familienamen » R

Websites 31 - 40 van 616:

Familie Ravelli, van Opzeeland - www.genealogieonline.nl/familie-ravelli-van-opzeeland

Een genealogische publicatie door Ton Morssink met gegevens over onder andere de families Van Opzeeland, Ravelli, Stokman, Smit, Van Zeeland, Morssink, Van der Veldt, De Vries en Angenent.


Screenshot van website

Familie Reeker Amsterdam - members.chello.nl/r.reeker/voorwoord.htm

Parenteel Reeker


Screenshot van website

Familie Reuvers - www.genealogieonline.nl/familie-reuvers

Een publicatie door Frank Verschuuren met gegevens over oa. de families Van Ham, Dielemans, Reuvers, Zwijgers, Suijkerbuijk, De Bot, Van Kinderen, De Helt, De Boet en Krols.


Screenshot van website

Familie Riemers - www.hans-riemers.de

Verschillende stambomen rond de familie Riemers, Tjiddes, Hiddes, Riemertz, Molemann, Helder, Heller, Fellner, Koning, Trooster, Zwier en Swier.


Screenshot van website

Familie Rijbroek - webtrees.familie-rijbroek.nl

Stambomen van vier stammen Rijbroek


Screenshot van website

familie Rolff op Geneanet - gw5.geneanet.org/index.php3?b=trolff&lang=nl&m=N&v=ROLFF

stamboom met onder andere de familienamen: Rolff, Hesterman, Vos, Coppens, van Loon, Backx, Hoff, de Bruijn, van Gorp, Wijkhuizen, Mirande, Oomen, Looijen, Claassens


Screenshot van website

Familie Rombout - www.genealogieonline.nl/familie-rombout

Een genealogische publicatie door Henk Nieuwenhuis met gegevens over onder andere de families Rombout, Jochems, Kooijman, Van Ieperen, Homburg, Krouwel, Meijdam, De Blok en Copier.


Screenshot van website

Familie Rombouts - www.familierombouts.nl

Rombouts familie vanaf 1550


Screenshot van website

Familie Roos komende uit Enkhuizen - www.genealogieonline.nl/familie-roos-komende-uit-enkhuizen

Een genealogische publicatie door Tom Roos met gegevens over onder andere de families Roos, Van der Meij, Spaargaren, Neeskens, De Vries, Roosendaal, Podt, Hoffmeister en Duivenvoorde(n).


Screenshot van website

familie van der Riet - www.myheritage.nl/site-180625342/van-der-riet

stamboom van de familie van der Riet (in opbouw)


Screenshot van website



Genealogie nieuws