stamboomgids

Familienamen » S

Websites 1301 - 1310 van 1325:

Van Lucas van Leyden naar Reijer Schenk - www.genealogieonline.nl/van-lucas-van-leyden-naar-reijer-schenk

Een genealogische publicatie door Peter Alexander Christiaans met gegevens over onder andere de families Schenk, Droppert, Woltersom, Lucassen, De Hoog, Van Kampen Schenk, Hugensz, Jansz de Hoij en Jansen.


Screenshot van website

Van Santen Family Tree - www.genealogieonline.nl/van-santen-family-tree

A genealogical publication by Robert Jacob van Santen with information about, among others, the families Van Santen, Groendijk, Van Geest, Poot, Mostert, Van den Berg, Cunningham, Vermeer and Kolff.


Screenshot van website

Van Sompeecken naar Sombeek - www.genealogieonline.nl/van-sompeecken-naar-sombeek

Een publicatie door Marijke van Teunenbroek met gegevens over oa. de families Sombeek, Land, Van Teunenbroek, Esveld, De Ponthier, Drup, Bijde, Nap, Peter en Schukking.


Screenshot van website

Van Soom - users.telenet.be/wim.van.soom/stamboom

Stamboomgegevens familie Van Soom uit Merksem / Pulle / Vorselaar.


Screenshot van website

Van Steenbergen - www.familiearchief.nl

Stichting Van Steenbergen van der Es


Screenshot van website

van Suilekom - www.peilglas.nl

Parenteel van de familie van Zuilekom en aanverwante families.


Screenshot van website

Vliegend Hert - www.vliegendhert.nl

Naast d genealogie van Schreuder(s), ook die van van Aken, Schotting, Hillen, Theewis. Ik zoek ook op namen als Henderson, van Hulten, van der Steen, den Engelsman e.v.a.


Screenshot van website

Voor- & nageslacht Sietsma - Oudega (Small.) - www.genealogieonline.nl/voor-en-nageslacht-sietsma-oudega

Een genealogische publicatie door Jelle Reitsma met gegevens over onder andere de families Sietsma, Bouma, De Vries, Bethlehem, De Jong, Geertsma, Kooistra, Veenstra en Reitsma.


Screenshot van website

Voorouders en Nakomelingen van Jacobus van Santvliet en Clara Roeijers - www.genealogieonline.nl/voorouders-van-santvliet-en-roeijers

Een publicatie door Jan Verkade met gegevens over oa. de families Van Zantvliet, Van Santvliet, Van Bergen, Sebregts, Buijsen, Suijkerbuijk, Hereijgers, Elst, Mol en De Groot.


Screenshot van website

Voorouders Floor en Fedde Schriek - www.genealogieonline.nl/voorouders-floor-en-fedde-schriek

Een publicatie door Yvonne van Wingaarden met gegevens over oa. de families Van Driel, Roos, Besemer, Cranendonck, Visser, Van Holland, Van der Linden, Van Rijswijck, Blok en Bezemer.


Screenshot van website



Genealogie nieuws