stamboomgids

Familienamen » S

Websites 551 - 560 van 1240:

Stamboom Familie van Susteren - www.everyoneweb.com/vansusteren

Op deze site staat de stamboom van de familie van Susteren.

Screenshot van website

Stamboom families Sterrenburg, Bok, Dijkhuizen, Buitenwerf - www.genealogieonline.nl/stamboom-families-sterrenburg-bok-dijkhuizen-b ...

Een publicatie door Dick Sterrenburg met gegevens over oa. de families BOK, BUITENWERF, STERRENBURG, DIJKHUIZEN, WEISTRA, BAKKER, STOPPELS, HAGEN, ten en HAGEN, ten.

Screenshot van website

Stamboom Feikje Samplonius - www.genealogieonline.nl/stamboom-samplonius

Een publicatie door I. Visser met gegevens over oa. de families Samplonius, Weerman (Wehrman), Pieters, Taekes, Passchiers, Sampluyes (Samplonius), Wijbes, Molenaar, Van Dijk en Van der Werf.

Screenshot van website

Stamboom Folkert Sijtsma - www.genealogieonline.nl/stamboom-folkert-sijtsma

Een genealogische publicatie door Frits Sijtsma met gegevens over onder andere de families De Boer, Kamminga, Muller, Feenstra, Meines, Dijkstra, Kooistra, Mulder en Sijtsma.

Screenshot van website

Stamboom Fred Schmitz - www.genealogieonline.nl/stamboom-fred-schmitz

Een publicatie door Fred Schmitz met gegevens over oa. de families Nijsten, Pijls, Schmitz, Habets, Diederen, De Bouville, Stevens, De Gavarret, De Neustrie en Baggen.

Screenshot van website

Stamboom Friedrich Schults - Rysum - www.genealogieonline.nl/stamboom-schults-rysum

Een publicatie door Chris Schults met gegevens over oa. de families Schults, Van der Meer, Van Heyst, Berkhof, Slikker, Verhoeven, Klijn, Grobben, Van Eunen en Rooth.

Screenshot van website

Stamboom geslacht Van Snippenberg/Van Snippenburg - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-snippenberg-van-snippenburg

Gegevens over oa. de families Van Snippenberg, Van Snippenburg, Van Delden, Van Kleef, Jansen, Jens, Vermeer, Ferguson, Zielman en Maters.

Screenshot van website

Stamboom Guy Spillebeen - www.genealogieonline.nl/stamboom-guy-spillebeen

Een publicatie door G. Spillebeen met gegevens over oa. de families Spillebeen, Cavalcanti, De Albuquerque, Delestrain, Deletrain, Leroy, Beernaert, Vanhamme en Meurisse.

Screenshot van website

Stamboom Hendrik Slager - www.genealogieonline.nl/stamboom-hendrik-slager

Een publicatie door Dingeman met gegevens over oa. de families Brand, Ubak, Slager, Mulder, Hokse, Huls, Mussche, Bloemert, Timmerman en Wolf.

Screenshot van website

Stamboom Hokke - Schröder - www.genealogieonline.nl/sstamboom-hokke-schroder

Een publicatie door John Hokke met gegevens over oa. de families Hokke, Schr.

Screenshot van website



Genealogie nieuws