stamboomgids

Familienamen » S

Websites 521 - 530 van 1353:

Staley and friends - www.genealogieonline.nl/staley-and-friends

A genealogical publication by Donald Desselle Staley with information about, among others, the families Drennan, Clark, Trusler, Swetnam, Clary, Smith, Kessler, Louderback and Alsbury.


Screenshot van website

STALPAERT - STALPERS XVII Generaties - www.genealogieonline.nl/stamboom-stalpers

Een publicatie door Mark Stalpers met gegevens over oa. de families Stalpers, Stalpaerts, Mattheus Henrick Stalpaerts, Mattheus Merten, Cornelis Merten, Aryaen Stalpaerts, Jan Stalpaerts, Aert Merten, Jacob Mattheus Merten en Matheus Henrick Stalpaerts.


Screenshot van website

Stam Family - www.genealogieonline.nl/stam-family

A genealogical publication by Jessica Stam with information about, among others, the families Stam, Paull, Bontenbal, Davison, Manville, Draycott, Manvil, Crowney and Shields.


Screenshot van website

Stambom Van der Spek - www.genealogieonline.nl/stambom-van-der-spek

Een publicatie door E.Torn met gegevens over oa. de families Van der Spek, Knijnenburg, Delfgaauw, Meijer, Van der Touw, Witteman, Lelygang, Van der Klauw, Remmerswaal en .


Screenshot van website

Stambomen families Schotman en Bokeloh - sites.google.com/site/schotmanaf/home

Onderzoek naar de diverse genealogiƫn van de families Schotman en Bokeloh. Aanvullend komt nog publicatie over de verzameld gegevens van de families Wesselink


Screenshot van website

Stambomen site van Anton Stomphorst - www.antonstomphorst.eu

Stambomen van de families Stomphorst, Roubos, Drieenhuizen, Den Hollander, Bout, Van de Wetering, Buik, Nagel, de Jong en Hollemans.


Screenshot van website

Stambomen Spaan - www.genealogieonline.nl/stambomen-spaan

Een publicatie door Charles Spaan met gegevens over oa. de families Spaan, Spaens en Spaen.


Screenshot van website

Stambomen Swaager, de Joode, Huisman en Doderer - www.genealogieonline.nl/stambomen-swaager-de-joode-huisman-en-doderer

Een genealogische publicatie door Hendrik Cornelis Swaager met gegevens over onder andere de families De Roever, De Vries, Zwager, De Joode, Huisman, Filarski, Greefkes, Bakker en Visser.


Screenshot van website

Stambomen van Johan Scholte - www.genealogieonline.nl/stambomen-van-johan-scholte

Een genealogische publicatie door Johan Scholte met gegevens over onder andere de families Schulte, Scholte, Scholten, Schulten, Jansen, Kueter, Hake, Kuijntjes en Meijer.


Screenshot van website

Stambook Smit en Kroon, Volendam - www.genealogieonline.nl/stambook-smit-en-kroon-volendam

Een genealogische publicatie door Jan Smit met gegevens over onder andere de families Schilder, Tol, Veerman, Jonk, Kwakman, Steur, Smit, Sier en Molenaar.


Screenshot van website