stamboomgids

Familienamen » S

Websites 501 - 510 van 1252:

Stambomen Spaan - www.genealogieonline.nl/stambomen-spaan

Een publicatie door Charles Spaan met gegevens over oa. de families Spaan, Spaens en Spaen.


Screenshot van website

Stambomen Swaager, de Joode, Huisman en Doderer - www.genealogieonline.nl/stambomen-swaager-de-joode-huisman-en-doderer

Een genealogische publicatie door Hendrik Cornelis Swaager met gegevens over onder andere de families De Roever, De Vries, Zwager, De Joode, Huisman, Filarski, Greefkes, Bakker en Visser.


Screenshot van website

Stambomen van Johan Scholte - www.genealogieonline.nl/stambomen-van-johan-scholte

Een genealogische publicatie door Johan Scholte met gegevens over onder andere de families Schulte, Scholte, Scholten, Schulten, Jansen, Kueter, Hake, Kuijntjes en Meijer.


Screenshot van website

Stamboom - schouten Web Site - MyHeritage - www.myheritage.nl/site-family-tree-260266441/schouten

familie geschiedenis


Screenshot van website

Stamboom A F J Smits - www.genealogieonline.nl/stamboom-a-f-j-smits

Een genealogische publicatie door Ton Smits met gegevens over onder andere de families Smits, Wildenberg, Kamp, Verschuren, Verhoeven, Elderen, Eijck, Becks en Giesbers.


Screenshot van website

Stamboom A.C. van Santen - www.genealogieonline.nl/stamboom-a-c-van-santen

Een genealogische publicatie door René van Santen met gegevens over onder andere de families .


Screenshot van website

Stamboom Adriaen van Strien - www.genealogieonline.nl/stamboom-adriaen-van-strien

Een publicatie door Leo van Strien met gegevens over oa. de families Van Strien, Kivits, Van der Pluijm, Knaapen, Rijken, Van Dortmont, Wijtvliet, Timmermans, Nieuwenhuisen en Leijten.


Screenshot van website

Stamboom Anton Schreuder - members.tripod.com/anton.schreuder

Vanaf plm 1600 tot heden.


Screenshot van website

Stamboom Antonie Spies - www.genealogieonline.nl/stamboom-antonie-spies

Een publicatie door H. Manusiwa met gegevens over oa. de families Spies, Van Meerten, Vroegop, Van Versendaal, Van Ingen, Heijmans, Manusiwa, Heusinkveld, Koedam en Van Breda.


Screenshot van website

Stamboom Baldinus Everaert - www.genealogieonline.nl/stamboom-engelbert-de-smet

Een publicatie door Noel de Smet met gegevens over oa. de families Everaert, Van den Hende, Van Hijfte, De Smet, Quataert, Roete, Marreyt, De Martelaere, Andries en Sutin.


Screenshot van website



Genealogie nieuws