stamboomgids

Familienamen » S

Websites 501 - 510 van 1257:

Stamboom - schouten Web Site - MyHeritage - www.myheritage.nl/site-family-tree-260266441/schouten

familie geschiedenis


Screenshot van website

Stamboom A F J Smits - www.genealogieonline.nl/stamboom-a-f-j-smits

Een genealogische publicatie door Ton Smits met gegevens over onder andere de families Smits, Wildenberg, Kamp, Verschuren, Verhoeven, Elderen, Eijck, Becks en Giesbers.


Screenshot van website

Stamboom A.C. van Santen - www.genealogieonline.nl/stamboom-a-c-van-santen

Een genealogische publicatie door René van Santen met gegevens over onder andere de families .


Screenshot van website

Stamboom Adriaen van Strien - www.genealogieonline.nl/stamboom-adriaen-van-strien

Een publicatie door Leo van Strien met gegevens over oa. de families Van Strien, Kivits, Van der Pluijm, Knaapen, Rijken, Van Dortmont, Wijtvliet, Timmermans, Nieuwenhuisen en Leijten.


Screenshot van website

Stamboom Anton Schreuder - members.tripod.com/anton.schreuder

Vanaf plm 1600 tot heden.


Screenshot van website

Stamboom Antonie Spies - www.genealogieonline.nl/stamboom-antonie-spies

Een publicatie door H. Manusiwa met gegevens over oa. de families Spies, Van Meerten, Vroegop, Van Versendaal, Van Ingen, Heijmans, Manusiwa, Heusinkveld, Koedam en Van Breda.


Screenshot van website

Stamboom Baldinus Everaert - www.genealogieonline.nl/stamboom-engelbert-de-smet

Een publicatie door Noel de Smet met gegevens over oa. de families Everaert, Van den Hende, Van Hijfte, De Smet, Quataert, Roete, Marreyt, De Martelaere, Andries en Sutin.


Screenshot van website

Stamboom Bartel Jacobsen Schreuders - www.genealogieonline.nl/stamboom-bartel-jacobsen-schreuders

Een publicatie door Leo Schreuders met gegevens over oa. de families Schreuders, Schreuder, Van Heusden, Beier, Van de Pol, Bos, Schimmel, Peterse, Brienesse en De Ruiter.


Screenshot van website

Stamboom Bronne Jans Schut - www.genealogieonline.nl/stamboom-bronne-jans-schut

Een publicatie door C. Ufkes met gegevens over oa. de families Schut, Ufkes, Jans, Hindriks, Zee, Kiewiet, Geerts, De Vries, Bootsman en Flink.


Screenshot van website

Stamboom Claes Schoorl - www.genealogieonline.nl/stamboom-claes-schoorl

Een publicatie door R. Schoorl met gegevens over oa. de families Schoorl, Frans, Zaadnoordijk, Voorn, Kluwer, Wilde De, Dekker, Groot, Borst en Van der Oord.


Screenshot van website



Genealogie nieuws