stamboomgids

Familienamen » S

Websites 511 - 520 van 1252:

Stamboom Bartel Jacobsen Schreuders - www.genealogieonline.nl/stamboom-bartel-jacobsen-schreuders

Een publicatie door Leo Schreuders met gegevens over oa. de families Schreuders, Schreuder, Van Heusden, Beier, Van de Pol, Bos, Schimmel, Peterse, Brienesse en De Ruiter.


Screenshot van website

Stamboom Bronne Jans Schut - www.genealogieonline.nl/stamboom-bronne-jans-schut

Een publicatie door C. Ufkes met gegevens over oa. de families Schut, Ufkes, Jans, Hindriks, Zee, Kiewiet, Geerts, De Vries, Bootsman en Flink.


Screenshot van website

Stamboom Claes Schoorl - www.genealogieonline.nl/stamboom-claes-schoorl

Een publicatie door R. Schoorl met gegevens over oa. de families Schoorl, Frans, Zaadnoordijk, Voorn, Kluwer, Wilde De, Dekker, Groot, Borst en Van der Oord.


Screenshot van website

Stamboom Cornelis Petrus van Soest - www.genealogieonline.nl/stamboom-cornelis-petrus-van-soest

Een publicatie door Cor van Soest met gegevens over oa. de families Van Soest, Ammerlaan, Van den Berg, Vermeulen, Boon, Vrij, Bakker, Gimenez De Frutos, Bangert en Vrij Van Soest.


Screenshot van website

Stamboom Daniel De Splentere - www.genealogieonline.nl/stamboom-daniel-de-splentere

Een publicatie door Noel de Smet met gegevens over oa. de families Laurent De Splentere, Joannes De Splentere, Petrus De Splentere, Pieter De Splentere, Maria Julianna Germana De Splentere, Julie De Splentere, Isabella Theresia Hoste, Guido Vandaele, Joan


Screenshot van website

Stamboom David Scheuermann - www.genealogieonline.nl/stamboom-david-scheuermann

Een publicatie door Jan van der Hoff met gegevens over oa. de families Scheuermann, Linschoten, Van Gorkom, Groenendijk, Fleur, Westerhuis, Broekman, Eelsingh, Last en Pool.


Screenshot van website

Stamboom Davidt Smits - www.genealogieonline.nl/stamboom-davidt-smits

Een publicatie door Johan Smits met gegevens over oa. de families Smits, Bottenheft, Spaans, Kooij, Bakker, Dorland, Stuurman, Dolman, Leguit en Brants.


Screenshot van website

Stamboom De Schryver en varianten - www.genealogieonline.nl/stamboom-de-schryver

Een publicatie door Eric van den Neste met gegevens over oa. de families Deschryver, Deschryvere, De Schrijvere, Deschrijver, De Schryver, De Schrijver, De Schryvere, Deschrijvere, Dewitte en Vanhille.


Screenshot van website

Stamboom De Smedt - Smekens - www.genealogieonline.nl/stamboom-de-smedt-smekens

Een genealogische publicatie door De Smedt met gegevens over onder andere de families De Smedt, Smekens, Leemans, Breugelmans, Cluyts, Moeyersoms, Jacobs, Gebreurs en Beenens.


Screenshot van website

Stamboom De Snaijer - www.genealogieonline.nl/stamboom-de-snaijer

Een publicatie door A. van Asch met gegevens over oa. de families De Snaijer, Van Asch, Vermeulen, Den Bakker, Langendoen, Kranenburg, Nieuwenhuizen, Van Solingen, Verschoor en Roskam.


Screenshot van website



Genealogie nieuws