stamboomgids

Familienamen » S

Websites 491 - 500 van 1264:

Stambom Van der Spek - www.genealogieonline.nl/stambom-van-der-spek

Een publicatie door E.Torn met gegevens over oa. de families Van der Spek, Knijnenburg, Delfgaauw, Meijer, Van der Touw, Witteman, Lelygang, Van der Klauw, Remmerswaal en .


Screenshot van website

Stambomen families Schotman en Bokeloh - sites.google.com/site/schotmanaf/home

Onderzoek naar de diverse genealogiën van de families Schotman en Bokeloh. Aanvullend komt nog publicatie over de verzameld gegevens van de families Wesselink


Screenshot van website

Stambomen site van Anton Stomphorst - www.antonstomphorst.eu

Stambomen van de families Stomphorst, Roubos, Drieenhuizen, Den Hollander, Bout, Van de Wetering, Buik, Nagel, de Jong en Hollemans.


Screenshot van website

Stambomen Spaan - www.genealogieonline.nl/stambomen-spaan

Een publicatie door Charles Spaan met gegevens over oa. de families Spaan, Spaens en Spaen.


Screenshot van website

Stambomen Swaager, de Joode, Huisman en Doderer - www.genealogieonline.nl/stambomen-swaager-de-joode-huisman-en-doderer

Een genealogische publicatie door Hendrik Cornelis Swaager met gegevens over onder andere de families De Roever, De Vries, Zwager, De Joode, Huisman, Filarski, Greefkes, Bakker en Visser.


Screenshot van website

Stambomen van Johan Scholte - www.genealogieonline.nl/stambomen-van-johan-scholte

Een genealogische publicatie door Johan Scholte met gegevens over onder andere de families Schulte, Scholte, Scholten, Schulten, Jansen, Kueter, Hake, Kuijntjes en Meijer.


Screenshot van website

Stamboom - schouten Web Site - MyHeritage - www.myheritage.nl/site-family-tree-260266441/schouten

familie geschiedenis


Screenshot van website

Stamboom A F J Smits - www.genealogieonline.nl/stamboom-a-f-j-smits

Een genealogische publicatie door Ton Smits met gegevens over onder andere de families Smits, Wildenberg, Kamp, Verschuren, Verhoeven, Elderen, Eijck, Becks en Giesbers.


Screenshot van website

Stamboom A.C. van Santen - www.genealogieonline.nl/stamboom-a-c-van-santen

Een genealogische publicatie door René van Santen met gegevens over onder andere de families .


Screenshot van website

Stamboom Adriaen van Strien - www.genealogieonline.nl/stamboom-adriaen-van-strien

Een publicatie door Leo van Strien met gegevens over oa. de families Van Strien, Kivits, Van der Pluijm, Knaapen, Rijken, Van Dortmont, Wijtvliet, Timmermans, Nieuwenhuisen en Leijten.


Screenshot van website



Genealogie nieuws