stamboomgids

Familienamen » T

Websites 131 - 140 van 325:

Stamboom Talen en Rietman - www.genealogieonline.nl/stamboom-talen-en-rietman

Een publicatie door Jelle Talen met gegevens over oa. de families Mulder, Engelsma, Meer Van Der, Wartena, Slotegraaf, Kuipers, Veenstra, Walthuis, Brouwer en Van der Meer.


Screenshot van website

Stamboom Talens - www.genealogieonline.nl/stamboom-talens

Een genealogische publicatie door Grietje Dekker met gegevens over onder andere de families Talens, Bakker, Meijer, Boer, De Jonge, Geersing, Van der Veen, Dekker en Venema.


Screenshot van website

Stamboom Tanck - www.genealogieonline.nl/stamboom-tanck

Een publicatie door Alfred Groot met gegevens over oa. de families Janssen, Tan(C)k, Spanjer, Tanck, Tank, Buijl, Westerhof, Kramer, Veltkamp en Ten Have.


Screenshot van website

Stamboom Tanke - Arends - www.genealogieonline.nl/stamboom-tanke-arends

Een publicatie door Harry Tanke met gegevens over oa. de families Voulon, Tanke, Siers, Foulon, Meter, Meeter, Loohuis, Ter Haar, Groener en Arends.


Screenshot van website

Stamboom Tanke-Sanderink-Heering - www.genealogieonline.nl/stamboom-tanke-sanderink-heering

Een publicatie door Brenda Kroes Tanke met gegevens over oa. de families Tanke, Sanderink, Golbach, Freriksen, Weuste, Heering, Kolkhuis Op Tanke, Braakhuis en Braakhuis.


Screenshot van website

Stamboom Tankink - www.genealogieonline.nl/stamboom-tankink

Een publicatie door Henk Tankink met gegevens over oa. de families Tankink, Abbink, Voogd, Knobbe, Geerdink, Spiele, Gerritsen Steenbergen, Alberts, en .


Screenshot van website

Stamboom Tax - www.genealogieonline.nl/stamboom-tax

Een genealogische publicatie door Adrianus A L Tax met gegevens over onder andere de families Tax, Van Gaal, Van Dieten, Friezen, Van Tilburg, Heijmen, Brahm, Dorp en Van den Berg.


Screenshot van website

Stamboom Tediek - www.genealogieonline.nl/stamboom-tediek

Een publicatie door Marino van der Klei met gegevens over oa. de families Tediek, Nieuwenhuizen, Joon, Spekman, Tedick, De Koster, Teunisse, Kamp, Spijker en De Groot.


Screenshot van website

Stamboom Teerhuis - Marken - Waterland - www.genealogieonline.nl/stamoom-teerhuis

Een genealogische publicatie door Barbara Teerhuis met gegevens over onder andere de families Visser, Zeeman, De Waart, Teerhuis, Kaars, Kes, Van Altena, Roos en De Groot.


Screenshot van website

Stamboom Teeuwsen, Damen, van Avesaat, van Schewick - www.genealogieonline.nl/stamboom-teeuwsen

Een genealogische publicatie door van Hout - Teeuwsen met gegevens over onder andere de families Van Hout, Peters, Van Avezaath, Savelkouls, Damen, Engels, Van Horen, Lamers en Verpoort.


Screenshot van website



Genealogie nieuws