stamboomgids

Familienamen » T

Websites 131 - 140 van 305:

Stamboom Tax - www.genealogieonline.nl/stamboom-tax

Een genealogische publicatie door Adrianus A L Tax met gegevens over onder andere de families Tax, Van Gaal, Van Dieten, Friezen, Van Tilburg, Heijmen, Brahm, Dorp en Van den Berg.


Screenshot van website

Stamboom Tediek - www.genealogieonline.nl/stamboom-tediek

Een publicatie door Marino van der Klei met gegevens over oa. de families Tediek, Nieuwenhuizen, Joon, Spekman, Tedick, De Koster, Teunisse, Kamp, Spijker en De Groot.


Screenshot van website

Stamboom Teeuwsen, Damen, van Avesaat, van Schewick - www.genealogieonline.nl/stamboom-teeuwsen

Een genealogische publicatie door van Hout - Teeuwsen met gegevens over onder andere de families Van Hout, Peters, Van Avezaath, Savelkouls, Damen, Engels, Van Horen, Lamers en Verpoort.


Screenshot van website

Stamboom Teffer Bruidegom Sandbergen & Kolk - www.genealogieonline.nl/stamboom-teffer

Een genealogische publicatie door Hans Teffer met gegevens over oa. de families Teffer, Kolk, Bruidegom, Sandbergen, Hopman, Bakker, Sahl, Jagt en Jagt.


Screenshot van website

Stamboom Tegelaers - www.genealogieonline.nl/stamboom-tegelaers

Een publicatie door Els Verbruggen met gegevens over oa. de families Tegelaers, Hennen, De Bock, Hanrats, Helt, Van den Boogaard, Janssen, Schuts, Zimmermans en Van den Berg.


Screenshot van website

Stamboom Telgenhof Oude Koehorst - www.genealogieonline.nl/stamboom-telgenhof-oude-koehorst

Een publicatie door Anton Versteeg met gegevens over oa. de families Telgenhof Oude Koehorst, Klein Gebbink, Brevink, Oude Egberink, Oude Wesselink, Hollink, Meijer, Kleissen, Top en Sprakel.


Screenshot van website

Stamboom Telgkamp/Telkamp - www.genealogieonline.nl/stamboom-telgkamp-telkamp

Een publicatie door G.A.Telkamp met gegevens over oa. de families Telkamp, Hoes, Telgkamp, Kölker, Klokke, Koopmans, Heuvel, Hoogveld, Lanceé en Leeuwen.


Screenshot van website

Stamboom Temmerman - www.genealogieonline.nl/stamboom-temmerman

Een publicatie door Frank Temmerman met gegevens over oa. de families Bollen, Boijen, Vastmans, Temmerman, Beerden, Boyen, Vastman, Verhaagen, Van Geneugden en Fastman.


Screenshot van website

Stamboom Tempels - van der Veen - www.genealogieonline.nl/stamboom-tempels-van-der-veen

Een genealogische publicatie door Henk van der Veen met gegevens over onder andere de families Tempels, Tangelder, Schepers, Franken, Teeling (Telinck), Ten Eijkeler, Kerstjens, Sluiter en Houkes.


Screenshot van website

Stamboom Terheerd - Buurman - www.genealogieonline.nl/stamboom-terheerd-buurman

Een publicatie door Arno Terheerd met gegevens over oa. de families Ter Heerdt, Ter Heerd, Buurman, Jansen, Terheerd, Hazelhof, Borgers, Van Groningen, Menting en Bronkhorst.


Screenshot van website



Genealogie nieuws