stamboomgids

Familienamen » T

Websites 121 - 130 van 310:

Stamboom T(h)ielen - www.genealogieonline.nl/stamboom-tielen

Een publicatie door Marius M.J.T. Tielen met gegevens over oa. de families Tielen, Thielen, Nolders, Maas, Verbraak, Luijten, Van Breugel, Van Gageldonck, Stoffelen en Notenboom.


Screenshot van website

Stamboom T(h)omassen, Genealogie Steffens - www.genealogieonline.nl/stamboom-tomassen

Een publicatie door Klaas Steffens met gegevens over oa. de families Thomassen, Tomassen, Fortgens, Snoeijenbos, Hamer, Garritsen, Jansen, De Jonge, Zweers en Zenhorst.


Screenshot van website

Stamboom Taekema - www.genealogieonline.nl/stamboom-taekema

Een genealogische publicatie door Tess Taekema met gegevens over onder andere de families Taekema, Van den Hul, Minneboo, Wiglama, Van der Wal, Slot, Buis, Hayes en Kombrink.


Screenshot van website

Stamboom Taffijn (Taffin) - www.genealogieonline.nl/stamboom-taffijn

Een publicatie door Pieter Taffijn met gegevens over oa. de families Taffijn, Taffin, Bolstier, Onvlee, Segaar, Sierat, Fakkel, Ramak, Jong en Nonneman (Nonnemans).


Screenshot van website

Stamboom Takken - www.genealogieonline.nl/stamboom-takken

Een publicatie door Paul Takken met gegevens over oa. de families Takken, Takke, Tacken, Onnen, Docters van Leeuwen, Vos, De Jong, Fontein, Van den Hoeven en Ter Hoeven.


Screenshot van website

Stamboom Takkenberg - www.genealogieonline.nl/stamboom-takkenberg

Een publicatie door Fred Roos met gegevens over oa. de families Takkenberg, Bergers, Fijn, Krijts, Roos, Verbrugh, Vries en Vries.


Screenshot van website

Stamboom Talen en Rietman - www.genealogieonline.nl/stamboom-talen-en-rietman

Een publicatie door Jelle Talen met gegevens over oa. de families Mulder, Engelsma, Meer Van Der, Wartena, Slotegraaf, Kuipers, Veenstra, Walthuis, Brouwer en Van der Meer.


Screenshot van website

Stamboom Talens - www.genealogieonline.nl/stamboom-talens

Een genealogische publicatie door Grietje Dekker met gegevens over onder andere de families Talens, Bakker, Meijer, Boer, De Jonge, Geersing, Van der Veen, Dekker en Venema.


Screenshot van website

Stamboom Tanck - www.genealogieonline.nl/stamboom-tanck

Een publicatie door Alfred Groot met gegevens over oa. de families Janssen, Tan(C)k, Spanjer, Tanck, Tank, Buijl, Westerhof, Kramer, Veltkamp en Ten Have.


Screenshot van website

Stamboom Tanke - Arends - www.genealogieonline.nl/stamboom-tanke-arends

Een publicatie door Harry Tanke met gegevens over oa. de families Voulon, Tanke, Siers, Foulon, Meter, Meeter, Loohuis, Ter Haar, Groener en Arends.


Screenshot van website



Genealogie nieuws