stamboomgids

Familienamen » T

Websites 91 - 100 van 305:

Parenteel Tuil omgeving Wildervank - www.genealogieonline.nl/parenteel-tuil-omgeving-wildervank

Een publicatie door Jaap van Tuyll met gegevens over oa. de families Tuil, Nieman, Pekelder, Schuur, Pronk, Baas, Veenhoven, Lever, Goedhuis en Bellinga.


Screenshot van website

Parenteel van Tuijl omgeving Amerongen - www.genealogieonline.nl/parenteel-van-tuijl

Een publicatie door Jaap van Tuyll met gegevens over oa. de families Van der Kaaij, Van den Berg, Wildeman, Van Dijk, Van Spanje, Van Veenendaal, Van der Kruk, Drost, Van Viegen en Nagel.


Screenshot van website

Parenteel Wouter Jansz van Thuijl, omgeving Ridderkerk - www.genealogieonline.nl/parenteel-wouter-jansz-van-thuijl

Een publicatie door Jaap van Tuyll met gegevens over oa. de families Lagendijk, Van Tuijl, Koster, De Jong, Nuijs, Kraak, Rijsdijk, Van der Waal, Visser en Van Kwawegen.


Screenshot van website

Parentelen Trommel-Pot - www.genealogieonline.nl/parentelen-trommel-pot

Een publicatie door J.L. Trommel met gegevens over oa. de families Sprangers, Paans, Wijnmaalen, Trommel, Anneveldt, De Roo, Ladestein, Vos, De Kam en Van Dongen.


Screenshot van website

Peter Thijssen Informatie Website - www.peter-thijssen.info

Stamboomonderzoek Thijssen, Bruine de Bruin, Celie en Zaal


Screenshot van website

Stam Tournel - www.genealogieonline.nl/stam-tournel

Een genealogische publicatie door Wilfried Cools met gegevens over onder andere de families Tournel, Haesevoets, Claes, Neven, Berx, Vanstraelen, Tubee, Bastijns en Brugmans.


Screenshot van website

Stambomen van de families Timmer, Kuipers, Boswinkel en Reinders - www.voorouders-timmer.nl

Op deze site kunt u informatie vinden over de familie Timmer uit Noordlaren, de familie Kuipers uit Anloo - Midlaren, de familie Boswinkel uit Goor - Vriezenveen en de familie Reinders uit Hogeveen - Avereest en Daarlerveen.


Screenshot van website

Stamboom Amy Teeuwen - www.genealogieonline.nl/stamboom-amy-teeuwen

Een publicatie door Amy Teeuwen met gegevens over oa. de families Teeuwen, Teeuw, Van Straten, De Jong, Scheer, Noordegraaf, Boer, Opschoor, Buijtelaar en Langerak.


Screenshot van website

Stamboom Amy Teeuwen - AmyTeeuwen.myheritage.com

Ik ben in 2011 begonnen met naar mijn voorouders te zoeken. Inmiddels zit ik iedere week achter mijn computer om nog meer gegevens te verzamelen. Op dit moment ben ik bezig met de stamboom van mijn vader; familie Teeuwen. Veel heb ik van internet gehaald


Screenshot van website

Stamboom Bert Truijens - www.genealogieonline.nl/stamboom-bert-truijens

Een publicatie door Bert Truijens met gegevens over oa. de families Visser, Bot, Van Wijngaarden, Nederlof, Dekker, Van de Graaf, Baan, Schram, Höhle en Boer.


Screenshot van website



Genealogie nieuws