stamboomgids

Familienamen » T

Websites 241 - 250 van 337:

Stamboom Tuit, Genealogie Steffens - www.genealogieonline.nl/stamboom-tuit

Een publicatie door Klaas Steffens met gegevens over oa. de families Tuit, Ten Oever, Tuut, Steffens, Smit, Oosterveen, Jans, Hilberts, Slomp en Snippe.


Screenshot van website

Stamboom Tusch Tausch Winterberg - www.genealogieonline.nl/stamboom-tusch-tausch-winterberg

Een genealogische publicatie door Sjef de Rooij met gegevens over onder andere de families Van der Meer, Van der Sar, Tusch, Ferwerda, Houben, Wetting, Kooijman, Van der Werf en Flapper.


Screenshot van website

Stamboom Tutert - www.genealogieonline.nl/stamboom-tutert

Een genealogische publicatie door Riet Dekker met gegevens over onder andere de families Tutert, Hoppen, Godijk, Siero, Van Santen, De Jong, Fikkert, Jansen en Overmars.


Screenshot van website

Stamboom Tytgat - www.genealogieonline.nl/stamboom-tytgat

Een genealogische publicatie door Francine Tytgat met gegevens over onder andere de families De Cokere, Arens, Van Oost, Maenhout, Cornelis, Eggerick, Lievens, Canoot en Desmet.


Screenshot van website

Stamboom van de familie Tinnenbroek - www.myheritage.nl/site-45319512/website-van-de-familie-tinnenbroek

Gegevens van de families Tinnenbroek, Tinnebroek, Rooswinkel, Habes, Balm , Dempenfeld, Dimpenfeld


Screenshot van website

Stamboom van de familie Tissink - www.genealogieonline.nl/stamboom-tissink

Een genealogische publicatie door Gert Tissink met gegevens over onder andere de families .


Screenshot van website

Stamboom van de families Tuijp, Schilder & Kwakman - www.dralex.com/online/JanTuijp

Stamboom van Tuijp, Schilder en Kwakman met de bijnamen Petten, Vikken en Slakken in Volendam.


Screenshot van website

Stamboom van de families Van Tilburg en Ferwerda - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-tilburg-en-ferwerda

Een genealogische publicatie door Rolf van Tilburg met gegevens over onder andere de families Niet Publiceren, Mantel, Pos, Van Tilburg, Kingma, Schellevis, De Cruyff, Marinus en Rijff.


Screenshot van website

Stamboom Van den Tillaar - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-den-tillaar

Een publicatie door H. van den Tillaar met gegevens over oa. de families Van den Hurk, Van den Tillaar, Van den Oetelaar, Bloemers, Willems, Kemps, Vervoort, De Decker, Claessen en Van Neerven.


Screenshot van website

Stamboom Van den Tillaart - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-den-tillaart

Een publicatie door Jans van den Tillaart met gegevens over oa. de families Van den Tillaart, Willems, Willemsen, Holtman.


Screenshot van website



Genealogie nieuws