stamboomgids

Familienamen » T

Websites 31 - 40 van 310:

Genealogie Teerhuis Marken - www.genealogieonline.nl/genealogie-teerhuis-marken

Een publicatie door Barbara Teerhuis met gegevens over oa. de families Boes, Teerhuis, Altena, van, Zeeman, Schipper, Waart, de, Uithuisje, Visser en Visser.


Screenshot van website

Genealogie Teeuwen (Straelen, Leiden) - www.genealogieonline.nl/genealogie-teeuwen

Een publicatie door J.D. Jager met gegevens over oa. de families Teeuwen, Teuwen, Theuwen, Teeven, Cornelissen, Teewen, Theeuwen, Hanssen, Janssen en Te Loo.


Screenshot van website

Genealogie Telgenhof d' Oude Koehorst - www.genealogieonline.nl/genealogie-telgenhof-d-oude-koehorst

Een publicatie door Jan Idema met gegevens over oa. de families Telgenhof Oude Koehorst, Dalhoeven, Löwik, Oude Koehorst, Horstman, Klaas, Vellener, Geurtse, Geerlink en Maathuis.


Screenshot van website

Genealogie Temme - www.genealogieonline.nl/genealogie-temme

Een publicatie door Mathilde Schipperheijn met gegevens over oa. de families Temme, Brouwer, Imhorst, Westhof, Pelties, Vischer, List, Dorsten, Klunder en Boete.


Screenshot van website

Genealogie Tentij/Tenty - www.genealogieonline.nl/genealogie-tentij-tenty

Een genealogische publicatie door G.A.M.Tentij met gegevens over onder andere de families Tentij, Nauta, Hiep, Smit, Zijp, De Wit, De Haan, Lijnsvelt en Besse.


Screenshot van website

Genealogie Terschelling - www.stada.nl/terschelling

Door Kees Stada


Screenshot van website

Genealogie Teunissen - www.genealogieonline.nl/genealogie-teunissen

Een publicatie door F. Teunissen met gegevens over oa. de families Teunissen, Keijzers, Ermers, Jansen, Van de Logt, Janssen, Van Baal, Olieslagers, Fleurkens en Leenders.


Screenshot van website

Genealogie Thepass - www.genealogieonline.nl/genealogie-thepass

Een publicatie door J.C. Thepass met gegevens over oa. de families Thepass, Bierling, Orsel, Kolff Van Oosterwijk, Dusseljee, Berens, Kühr, Keijser, Siepel en Van Tooren.


Screenshot van website

Genealogie Thevissen - www.genealogieonline.nl/genealogie-thevissen

Een publicatie door Sylvia Thevissen met gegevens over oa. de families Engbers, Thevissen, Thevissen Rennwij, Hendrikx.


Screenshot van website

Genealogie Thomassen - www.genealogieonline.nl/genealogie-thomassen

Een genealogische publicatie door Ron Thomassen met gegevens over onder andere de families Thomassen, Huting, Munster, Dimmers, Swartjes, Arts, Thijssen, Janssen en Van Munster.


Screenshot van website



Genealogie nieuws