stamboomgids

Familienamen » T

Websites 31 - 40 van 321:

Genealogie Taalman - www.genealogieonline.nl/genealogie-taalman

Een publicatie door J.A.M. Taalman met gegevens over oa. de families Taalman, Vermijs, De Bruijn, Oomes, Van Bastelaar, Hamelinck, De Rechter, De Rooij, Pieters en Neve.


Screenshot van website

Genealogie Tack - www.genealogieonline.nl/genealogie-tack

Een genealogische publicatie door Ludo Tack met gegevens over onder andere de families Tack, Eggermont, Brunfaut, Vromant, Deveugele, Christiaens, Mahieu, Vercruysse en Verfaillie.


Screenshot van website

Genealogie Tartaud - www.genealogieonline.nl/genealogie-tartaud

Een publicatie door A. Tartaud met gegevens over oa. de families Tartaud, Smeets, Damstra, Winkelaar, Pol, Dijkhuis, Kiehl, Steevens, Sablairolles en Molin.


Screenshot van website

Genealogie Teeuwen (Straelen, Leiden) - www.genealogieonline.nl/genealogie-teeuwen

Een publicatie door J.D. Jager met gegevens over oa. de families Teeuwen, Teuwen, Theuwen, Teeven, Cornelissen, Teewen, Theeuwen, Hanssen, Janssen en Te Loo.


Screenshot van website

Genealogie Telgenhof d' Oude Koehorst - www.genealogieonline.nl/genealogie-telgenhof-d-oude-koehorst

Een publicatie door Jan Idema met gegevens over oa. de families Telgenhof Oude Koehorst, Dalhoeven, Löwik, Oude Koehorst, Horstman, Klaas, Vellener, Geurtse, Geerlink en Maathuis.


Screenshot van website

Genealogie Temme - www.genealogieonline.nl/genealogie-temme

Een publicatie door Mathilde Schipperheijn met gegevens over oa. de families Temme, Brouwer, Imhorst, Westhof, Pelties, Vischer, List, Dorsten, Klunder en Boete.


Screenshot van website

Genealogie Tentij/Tenty - www.genealogieonline.nl/genealogie-tentij-tenty

Een genealogische publicatie door G.A.M.Tentij met gegevens over onder andere de families Tentij, Nauta, Hiep, Smit, Zijp, De Wit, De Haan, Lijnsvelt en Besse.


Screenshot van website

Genealogie Terschelling - www.stada.nl/terschelling

Door Kees Stada


Screenshot van website

Genealogie Teunissen - www.genealogieonline.nl/genealogie-teunissen

Een publicatie door F. Teunissen met gegevens over oa. de families Teunissen, Keijzers, Ermers, Jansen, Van de Logt, Janssen, Van Baal, Olieslagers, Fleurkens en Leenders.


Screenshot van website

Genealogie Thepass - www.genealogieonline.nl/genealogie-thepass

Een publicatie door J.C. Thepass met gegevens over oa. de families Thepass, Bierling, Orsel, Kolff Van Oosterwijk, Dusseljee, Berens, Kühr, Keijser, Siepel en Van Tooren.


Screenshot van website



Genealogie nieuws