stamboomgids

Familienamen » T

Websites 51 - 60 van 328:

Genealogie Timmerman-Slier - www.genealogieonline.nl/genealogie-timmerman-slier

Een publicatie door E. Bakker-Timmerman met gegevens over oa. de families Slier, Wallinga, Hooning, Timmerman, Scheeper, Schipper, De Boer, Hofstee, Koster en De Jong.


Screenshot van website

Genealogie Timmermans - www.genealogieonline.nl/genealogie-timmermans

Een publicatie door G. Timmermans met gegevens over oa. de families Timmermans, Bouten, Huijs, Machon, Peeters, Lemmen, Geurts, Verschaeren, Smeets en Van den Beuken.


Screenshot van website

Genealogie Tobias Zwolle - www.genealogieonline.nl/genealogie-tobias-zwolle

Een publicatie door De Navorscher met gegevens over oa. de families Tobias, Muntz, Metelerkamp, Holt, Thomassen .


Screenshot van website

Genealogie Trimp - www.genealogieonline.nl/genealogie-trimp

Een publicatie door Jan Ploegman met gegevens over oa. de families Trimp, Van der Kraats, Bos, Vis, Van der Winden, Remmers, Puut, Van der Hilst, Luijendijk en Koster.


Screenshot van website

Genealogie Trip - www.genealogieonline.nl/genealogie-trip

Een publicatie door Lucas van Heeren met gegevens over oa. de families Trip, Deutz, Coijmans, Deutz van Assendelft, Boreel, Oetgens van Waveren Pancras Clifford, Bouvy, De Geer, Clifford en Munter.


Screenshot van website

Genealogie Trommel - genealogie-trommel.nl

Nederlands/Engelstalige website gewijd aan de Genealogie Trommel, bedoeld om de uitverkochte versie uit 1976 gratis te verspreiden (volledig voor familie, zonder levenden voor anderen) en recente info tbv een bijgewerkte versie te verzamelen.


Screenshot van website

Genealogie Trommel - www.genealogieonline.nl/genealogie-trommel

Een publicatie door JL Trommel met gegevens over oa. de families Trommel, Visbeen, Goedegebuur, Kievit, Maliepaard, Wielaard, Van Eijk, Zeedijk, Van den Hoek en Van der Valk.


Screenshot van website

Genealogie Tuck / Tuk - www.genealogieonline.nl/genealogie-tuck-tuk

Een publicatie door Lucas van Heeren met gegevens over oa. de families Naaktgeboren, Tuk, Reedijk, Monster, Visser, De Zeeuw, De Geus, Van Ham, Den Boer en Van der Giessen.


Screenshot van website

Genealogie Tuin (Staphorst en omgeving) - www.genealogieonline.nl/genealogie-tuin

Een publicatie door Berrie Tuin met gegevens over oa. de families Tuin, Tuijn, Boer, Bloemert, Meesters, Wilde, Slager, Kuiper, Kooiker en Boessenkool.


Screenshot van website

Genealogie Turksma - www.genealogieonline.nl/genealogie-turksma

Een publicatie door S.L. Vaz Dias.


Screenshot van website



Genealogie nieuws