stamboomgids

Familienamen » T

Websites 51 - 60 van 306:

Genealogie Trommel - genealogie-trommel.nl

Nederlands/Engelstalige website gewijd aan de Genealogie Trommel, bedoeld om de uitverkochte versie uit 1976 gratis te verspreiden (volledig voor familie, zonder levenden voor anderen) en recente info tbv een bijgewerkte versie te verzamelen.

Screenshot van website

Genealogie Trommel - www.genealogieonline.nl/genealogie-trommel

Een publicatie door JL Trommel met gegevens over oa. de families Trommel, Visbeen, Goedegebuur, Kievit, Maliepaard, Wielaard, Van Eijk, Zeedijk, Van den Hoek en Van der Valk.

Screenshot van website

Genealogie Tuck / Tuk - www.genealogieonline.nl/genealogie-tuck-tuk

Een publicatie door Lucas van Heeren met gegevens over oa. de families Naaktgeboren, Tuk, Reedijk, Monster, Visser, De Zeeuw, De Geus, Van Ham, Den Boer en Van der Giessen.

Screenshot van website

Genealogie Tuin (Staphorst en omgeving) - www.genealogieonline.nl/genealogie-tuin

Een publicatie door Berrie Tuin met gegevens over oa. de families Tuin, Tuijn, Boer, Bloemert, Meesters, Wilde, Slager, Kuiper, Kooiker en Boessenkool.

Screenshot van website

Genealogie Turksma - www.genealogieonline.nl/genealogie-turksma

Een publicatie door S.L. Vaz Dias.

Screenshot van website

Genealogie van de familie Takken - genealogie.correlje.com/families/takken

Deze genealogie van de familie Takken (Takke) uit de regio Utrecht en de vertakkingen naar Noord Holland en de regio Rotterdam en Gelderland.

Screenshot van website

Genealogie van der Tak - www.vandertak.org/main.htm

Families: van der Tak ; Buskop; Blondel; van 't Leengoed; Marks; van der Tak Amsterdam; van der Tak Ouderkerk a/d IJssel Nieuwenhuizen ; Du Mee (Dumee); Louwers; Phillipson van Hattem; Wustenveld; van Enkhuijzen; van der Grijn; Blokdij

Screenshot van website

Genealogie Van Tol / Tolhuijs - www.genealogieonline.nl/genealogie-van-tol

Een publicatie door Lucas van Heeren met gegevens over oa. de families TOL, van, WEIJDEN, van der, HEEREN, van, BRAND, VERMEIJ, WIEL, van der, GROENEVELD, SCHENK en SCHENK.

Screenshot van website

Genealogie Van Tongeren - www.genealogieonline.nl/genealogie-van-tongeren

Een publicatie door M.Hoogma met gegevens over oa. de families Van Tongeren, Veldhoen, Ordelman, Waanders, Jansen, Honders, Brinkman, Van Essen, Kluin en Koopman.

Screenshot van website

Genealogie Van Tuil e.a. families - www.van-tuil.nl

Van Tuil, Heij, Gijsbertsen, Van Asselt, Van Barneveld, Klavers, Heinen

Screenshot van website



Genealogie nieuws