stamboomgids

Familienamen » U

Websites 11 - 20 van 35:

Our Family History - www.uijtterlinde.eu

Allemaal familie gerelateerd aan mij en mijn gezin Uijtterlinde


Screenshot van website

Parenteel Van Uijtreght - www.genealogieonline.nl/parenteel-van-uijtreght

Een publicatie door E. van Houtum-Swalen met gegevens over oa. de families Borgers, Van Uijtrecht, Van Hout, Renders, Schippers, Van Uitrecht, Vander Sangen, Van Rooij, Van Uijtreghtuijtrechtuijttert en Tielemans.


Screenshot van website

Parenteel Wisschaert van Uytwijck - www.genealogieonline.nl/parenteel_van_uytwijck

De parenteel van Wisschaert van Uytwijck door F. Wijburg


Screenshot van website

Stamboom Jan van Uffele - www.genealogieonline.nl/stamboom-jan-van-uffele

Een publicatie door FHC Schellekens met gegevens over oa. de families Van Uffele, Van Uffelen, Quingetti, Jansz van Uffele, Heymans, Van Beeck, De Weerdt, Van Valckenborch.


Screenshot van website

Stamboom Ruthger Uiterwijk - www.genealogieonline.nl/stamboom-ruthger-uiterwijk

Een publicatie door Bas met gegevens over oa. de families Uiterwijk, Jongman, Gerritsen, Bauer, De Jonge, Zwiers, Brands, Bock, Jonker en De Groot.


Screenshot van website

Stamboom Ubink - www.genealogieonline.nl/stamboom-ubink

Een publicatie door Gerard Ubink met gegevens over oa. de families Ubbink, Ubink, Ubbinck, Nijenhuis, Ubbinck , Ter Baak , Bekink, Huinink, Te Beukenhorst en Damkot.


Screenshot van website

Stamboom Ueding - www.genealogieonline.nl/stamboom-ueding

Een publicatie door Kees Uding met gegevens over oa. de families Ueding, Webb, Frigge, Hansen, Ross, Olson, Redding, Wulfinghof, Tompkins en Lammers.


Screenshot van website

Stamboom Uffels-Bergkamp-Lassche-Winter - www.genealogieonline.nl/stamboom-uffels

Een publicatie door Berry Uffels met gegevens over oa. de families Bergkamp, Lassche, Uffels, Rook, Post, Schuurman, Van der Linde, Haveman, Jans en Prins.


Screenshot van website

Stamboom Uffink-Meuleman - www.genealogieonline.nl/stamboom-uffink-meuleman

Een genealogische publicatie door John Uffink met gegevens over onder andere de families Meuleman, Uffink, Te Kaat, Jansen, Overbeek, Schaapveld, Frazer, Evers en Van der Vorst.


Screenshot van website

Stamboom Ufkes - www.genealogieonline.nl/stamboom-ufkes

Een publicatie door C. A. B. Ufkes met gegevens over oa. de families Ufkes, Zee, Bootsman, Folkerts, Mellema, Hindriks, Schut, Flink, Lindeman en Kram.


Screenshot van website



Genealogie nieuws